DIGITAL DRIVE ACADEMY

BLOGS

Jaunumi digitālajā mārketingā

ESI LIETAS KURSĀ

Uzzini praktiskus padomus, kā uzsākt uzņēmējdarbību, piesaistīt klientus internetā un pārdot efektīvāk ar digitālo mārketingu!

Pārdošana

Kā atšķiras B2C un B2B mārketings?

Uzņēmēji bieži apjūk, mēģinot produktu vai pakalpojumu pārdot biznesam, tātad, darbojoties B2B jomā. Kāda tad ir atšķirība, pārdodot B2C jeb “bizness-klientam” jomā vai pārdodot B2B jeb “bizness-biznesam” jomā?

Bizness

Kāpēc Tava ideja vai bizness nepelna?

Kādreiz gan manas, gan tagad manu klientu idejas bieži vien nenostrādā un izgāžas – tiek iztērēta kaudze naudas reklāmā, mārketinga materiālos, produkta izstrādē un beigās izrādās, ka cilvēki vienkārši nepērk. Kāpēc tā notiek?

Mājaslapas

5 padomi no mūsu pieredzes Tavai mājaslapai, lai tā pārdotu

Kas tad ir pats svarīgākais veidojot pārdošanu internetā un savu mājaslapu? Mēs jau kādu laiku ar to nodarbojamies un gribēju padalīties ar dažām atziņām, kas palīdzēs arī Tev izveidot labāku biznesu un mājaslapu pārdošanai internetā.

Mūsu mārketinga noslēpumi Tavā
e-pasta kastītē!

Gribi uzzināt, kāpēc 5 375 darītāji, uzņēmēji un mārketinga entuziasti paliek pierakstījušies mūsu iknedēļas jaunumiem? Atstāj savu e-pastu zemāk un uzzini!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas lietošanas pieredzi.