Izdevīgs risinājums mazajiem uzņēmējiem

Izveidosim pārdošanai optimizētu mājaslapu klientu piesaistei internetā

Sasniedz klientu piesaistes un pārdošanas mērķus ar pārdomātu un efektīvu, uz pārdošanu vērstu mājaslapu!

Tikai 14 darba
dienu laikā

Spēcīgi teksti un dizains

Pieņem maksājumus internetā

video pamācības lapas tālākai uzturēšanai

Reālā situācija

Kāpēc vairums mājaslapu nepārdod?

Iespējams, Tu pat nenojaut, ka 75% no Tavas digitālās pārdošanas efektivitātes nosaka nevis tas, cik daudz Tavai mājaslapai ir apmeklētāji, bet gan cik labi mājaslapa spēj pārvērst apmeklētājus par maksājošiem klientiem. Jebkura aģentūra Tev piegādās tik daudz mājaslapas apmeklētājus, cik vien Tev ir naudas, bet problēma sākas pašā mājaslapā – tā ir vienkārši produkta vizītkarte nevis aktīvs, optimizēts pārdošanas instruments. Šeit nekāds apmeklētāju skaits neizglābs Tevi, jo mājaslapa gluži vienkārši nespēj viņus pārvērst maksājošos klientos.

IZKLAUSĀS PĒC TEVIS?

Risinājums

Mājaslapa - pārdošanas instruments

Pārdošanai optimizēts izkārtojums

Praksē pārbaudīta 12 soļu pārdošanas lapas sistēma, kas ved klientu uz Tavu mērķi (sazināšanās ar Tevi, veikala apmeklējums, vizītes pieraksts vai pirkums).

Dizains, kas pārdod

Dizains pārdošanā spēlē daudz mazāku lomu, nekā izkārtojums un teksti, bet tam ir jābūt gaumīgam un pārskatāmam.

SEO optimizēts

Lai Tavu lapu labāk atrastu Google, tai ir jābūt tehniski un saturiski sagatavotai. Mēs par to parūpēsimies!

Kā tas izskatās?

Pārdošanai optimizēti teksti

Profesionālu digitālo pārdevēju un copywriting ekspertu veidoti teksti, kas potenciālo klientu ved cauri emocionālam ceļojumam uz mērķi.

Dažādām ierīcēm draudzīgi

80% no cilvēkiem apmeklēs Tavu mājaslapu no telefona, tāpēc tai ir jāizskatās un jāfunkcionē lieliski uz visu izmēru ekrāniem.

Tehniski spēcīga bāze

Lai lapa ātri ielādētos un būtu vienmēr funkcionāla, tai ir jāglabājas uz droša servera un jābūt regulāri atjauninātiem uzstādījumiem.

rezultāts

Ko Tu iegūsi

a2

PĀRDOŠANAI UN SEO OPTIMIZĒTU MĀJASLAPU

Apsolāmies Tavā rīcībā nodot skaistu mājaslapu ar efektīviem tekstiem, kas palīdzēs Tev audzēt pirkumu skaitu un klientu datubāzi.

a2

BEZMAKSAS UZTURĒŠANU 3 MĒNEŠUS

Mēs rūpēsimies par lapas tehnisko nodrošinājumu, lai viss vienmēr strādātu ātri un efektīvi, kā arī par drošību pret hakeru uzbrukumiem.

Approve

Mājaslapas lietošanas apmācības

Bezmaksas bonusa lekcijas laikā apgūsi, kā pievienot jaunas sadaļas, bildes un tekstus savā lapā bez dizainera un programētāja palīdzības.

Kam šis ir paredzēts

Mēs Tev palīdzēsim, ja esi:

CASE STUDIES

Mūsu klientu veiksmīgie piemēri

Attēlā: pārdošanas rezultāti, kopš tika publicēta pārdošanas lapa Novembrī.
(Klikšķini uz attēla, lai skatītu detalizētu informāciju)

MŪSU KLIENTA PIEMĒRS #1

TRĪSKĀRTĪGA PEĻNA 1 MĒNEŠA LAIKĀ

Anitas Skujas izveidotā spēle “Jubilārs” viesībām un atpūtas brīžiem kļuvusi par īstu sensāciju pircēju vidū, pateicoties pārdomātas pārdošanas sistēmas izveidei. Soli pa solim pielietojot pasaules līmeņa uzņēmumu praksē pārbaudītu stratēģiju, ar kuru Tevi iepazīstināsim šajās Zoom apmācībās, spēles “Jubilārs” pārdošanas rezultāti trīskāršojušies vien 1 mēneša laikā kopš stratēģiskas pārdošanas lapas izveides ar maksājumu pieņemšanu e-veikalā un pareizas reklāmas pielietošanas, tām strādājot vienoti stabilai ienākumu audzēšanai. 

MŪSU KLIENTA PIEMĒRS #2

Tikai 200 € reklāmā un
20 000 € ienākumos

Lieliskus rezultātus šim klientam sasniedzām, sūtot precīzi mērķētu Facebook/Instagram auditoriju uz pārdošanas lapu, kas izskaidro, kas ir konference un ko tajā iemācīsies, ar iespēju nopirkt biļetes uzreiz – tiešsaistē. Tiem, kas lapu apmeklējuši, bet kuri neveica pirkumu, tika rādītas atkārtoti mērķētas (retargeting) reklāmas Facebook un Instagram platformās, un 15% pirkumu bija tieši no retargeting reklāmām. Janvāra mēnesī kopumā iztērējām vien 266.88 EUR apmaksātas reklāmas izvietošanā, kas rezultējās 20’481.90 EUR ieņēmumos.

Attēlā: pārdošanas rezultāti kampaņas laikā (Maijs-Jūlijs).
(Klikšķini uz attēla, lai skatītu detalizētu informāciju)

(Klikšķini uz attēla, lai redzētu vairāk)

MŪSU KLIENTA PIEMĒRS #3

DIVREIZ VAIRĀK KLIENTU PIETEIKUMU

Pašmāju treneru tandēms prezentēšanas un publiskās runas jomā Diena Pēc dubultoja saņemto pieteikumu skaitu saviem komunikācijas un prezentēšanas treniņiem, izveidojot pārdošanas lapu pēc 12 soļu sistēmas, ko soli pa solim parādīsim arī Tev šo Zoom apmācību ietvaros. Pārliecinošu tekstu, pārdomātu fotoattēlu lietojuma un uz pieteikuma formas aizpildīšanu orientēta mājaslapas izveide acīmredzami uzlabojusi pieteikumu skaitu, kā arī izglītojusi vairāk cilvēku nekā jebkad agrāk par labas publiskās runas nozīmību darba vidē un ārpus tās.

Mūsu pievienotā vērtība

Kādēļ izvēlēties mūs

Profesionāla copywriter teksti

Pārdošana sākas un beidzas ar saturu – mūsu komandā ir copywriting profesionāļi, kas pārzina vārda spēku un pārvērtīs vienkāršu aprakstu par Tavu produktu/pakalpojumu par pārliecinošu tekstu!

a2

Pārdošanas metodoloģija

Mēs izprotam, kā digitālais mārketings strādā klientu piesaistei, un pārzinām dažādus paņēmienus, kā efektīvāk pārdot produktus un pakalpojumus internetā, tādēļ arī Tava lapa kļūs par pārdošanas instrumentu!

DIZAINS, KAS PĀRDOD UN PĀRLIECINA

Gaumīgu dizainu optimizējot pārdošanai un pielāgojot lietotāju ērtuma prasībām, mēs zinām, kā veidot ne tikai skaistas mājaslapas, bet arī pārdodošas un pārliecinošas, lai tās palīdzētu biznesam augt!

a2

Kvalitatīvs rezultāts 14 darba dienu laikā

Pārdošana digitālajā vidē ir mūsu ikdiena, turklāt IcebergBuilder vizuālais web redaktors mums ļauj maksimāli ātri izveidot glītu un funkcionālu, un visām mobilajām ierīcēm optimizētu mājaslapu.

ērta apmaksa pa daļām

Mūsu galvenais uzdevums ir Tev palīdzēt šajā laikā, tāpēc norēķināšanos par lapu varēsi veikt sev visērtākajā veidā, maksājot pa daļām.

MĀJASLAPu VARĒSI ĒRTI LIETOT ARĪ TURPMĀK

Tavā rīcībā Tev paliks mājaslapa, ko varēsi lietot bez maksas 3 mēnešus (saņemot līdzi arī SEO, analītikas un citus IcebergBuilder rīkus). Ērtais vizuālais redaktors ļaus veikt izmaiņas bez piepūles.

Daži no uzņēmumiem, kam palīdzam:

Process

Kā mēs to paveiksim?

1.solis: sazvanāmies

saruna, lai noskaidrotu nepieciešamo

Pirmās iepazīšanās konsultācijas laikā (10 minūtes), izrunāsim, ko Tu pārdod un kas tieši Tavā gadījumā būs nepieciešams, lai vari nodrošināt savu darbību, piesaistot klientus internetā. Izstāstīsim arī Tev visas nianses, kā notiks mūsu sadarbība.

2. solis: izvēlies domēnu

Izvēlies domēnu vai ziņo mums par esošo

Ja Tev vēl nav domēna, izvēlies savu domēnu vietnē domainr.com vai nic.lv, pārbaudi tā pieejamību un ziņo mums. Mēs uzstādīsim Tavu domēnu un, ja vēlēsies, varam arī to nopirkt Tavā vietā. Ja Tev jau ir neizmantots domēns, paziņo mums un mēs nosūtīsim video instrukciju tā uzstādīšanai.

3. solis: iedod mums informāciju

Aizpildi formu un atsūti mums failus

Aizpildi mūsu izveidoto formu, lai ievāktu no Tevis visu nepieciešamo informāciju projekta izveidei. Tāpat arī nosūtīsi mums visus failus kā piemēram logo, produktu foto un citus vizuālos materiālus, lai varam tos savietot lapā.

4. solis: sniedz komentārus

Vienojamies par vēlamajām izmaiņām

Vienas darba dienas laikā pēc lapas pirmās versijas nodošanas gaidīsim Tavus komentārus par to, kas lapā jāizmaina. Lai darbs notiktu pēc iespējas operatīvāk, lūgsim Tev visus komentārus iesniegt reizē.

Neuztraucies – izmaiņas varēsi veikt arī Tu pats ļoti ērti caur mūsu vizuālo redaktoru – arī pēc tam, kad būsim lapu nodevuši pilnībā Tavās rokās!

5. solis: LAPA IR TAVĀ RĪCĪBĀ

Palaižam lapu un nododam Tev piekļuves

Sekojot mūsu video pamācībām, varēsi pieslēgt kādu no maksājumu saņemšanas veidiem, piemēram, maksājums caur internetbanku, ar rēķinu, vai ar kredītkarti (Stripe un/vai PayPal). Tev tiks arī iedotas arī piekļuves mājaslapai un varēsi jau lapu sākt popularizēt.

6. solis: apkalpo klientus internetā

Sāc piesaistīt klientus caur mājaslapu

Tavā rīcībā būs ne tikai mājaslapa, vizuālais redaktors izmaiņu veikšanai un IcebergBuilder profesionālie mārketinga rīki, bet arī video pamācības latviski, kā pievienot jaunus produktus un kā pārvaldīt savu mājaslapu.

Tāpat Tev arī būs bezmaksas pieeja mūsu online kursam par Facebook reklāmas izvietošanu, lai vari iemācīties, kā tad ar apmaksātu ziņu sasniegt savus klientus internetā, lai viņi atrod Tavus produktus un pakalpojumus arī tiešsaistē.

Sazinies ar mums, pastāsti par sevi un vienojamies!

portfolio

Mūsu piemēri

Aplūko, kādas mājaslapas esam piegādājuši saviem klientiem!

Sazinies un vienojamies par termiņiem

IEPLĀNO SARUNU, lai noskaidrotu labāko piedāvājumu Tev!

Lai pieteiktu lapas izveidi, saņemtu savam biznesam pielāgotu piedāvājumu un uzzinātu vairāk par veiksmīgu pārdošanu internetā, piesakies pirmajai bezmaksas telefonsarunai, izvēloties sev ērtu laiku un datumu!

[ameliabooking service=1 employee=1]

Mēs reizē apkalpojam limitētu klientu skaitu, lai katram nodrošinātu personīgu pieeju un augstāko kvalitāti! Piesakies tūlīt, lai rezervētu savu projekta vietu!

Iekļauts:

IEPLĀNO SARUNU, lai noskaidrotu labāko piedāvājumu Tev!

Lai pieteiktu lapas izveidi, saņemtu savam biznesam pielāgotu piedāvājumu un uzzinātu vairāk par veiksmīgu pārdošanu internetā, piesakies pirmajai bezmaksas sarunai, aizpildot formu!

Mēs reizē apkalpojam limitētu klientu skaitu, lai katram nodrošinātu personīgu pieeju un augstāko kvalitāti!

Iekļauts:
atsauksmes

Ko saka mūsu klienti

Mēs uzskatām, ka par mūsu kompetenci vislabāk runā mūsu paveiktie darbi. Tādēļ mūsu panākumi mērās mūsu klientu pārdošanas rezultātos – Tavas uzvaras kļūst vienlīdz par mūsu uzvarām.
Pie šīs aģentūras vērsāmies ar domu - gribam elegantu, labi funkcionējošu mājas lapu - vizītkarti, kas vedina uz potenciālo klientu iesaisti un kontaktēšanos ar uzņēmumu. Digital Drive komanda veica padziļinātas intervijas vajadzības noskaidrošanai un izveidoja atbilstošu mājas lapu. Esam apmierināti ar rezultātu. Saņēmām arī ļoti operatīvu pēcpārdošanas atbalstu, kad sākumā sapiņķerējāmies lapas satura korekcijās.
Oskars Priede
Runas kursu pasniedzējs
Digital Drive komandai uzticējām izveidot landing lapu mūsu svētku piedāvājumu pārdošanai internetā. Patīkami pārsteidza ātrā un efektīvā sadarbība - jau krietni pirms termiņa saņēmām gatavu lapu trīs valodās un detalizētu lietošanas instrukciju, lai varam tālāk to papildināt pēc nepieciešamības. Jūtams, ka komanda iedziļinās detaļās un atrod piemērotākos risinājumus. Prieks sadarboties!
Ieva Saliņa
Radisson blu pārstāve
Sešas nedēļas pirms Marketing Shake konferences sapratām, ka būs nepieciešama palīdzība ar pārdošanu caur Facebook un bijām jau dzirdējušas par Digital Drive komandas panākumiem reklāmu kampaņu izveidē citiem projektiem, tāpēc izlēmām piesaistīt viņus palīgā. Īsā laikā tika izveidots gan pārdošanas lapas teksts, gan reklāmu saturs, gan pašas kampaņas, kas sasniedza savu mērķi. Kopā pārdevām pilnīgi visas konferences biļetes beigās vēl paaugstinot cenas lielā pieprasījuma dēļ.
Zanda Lazda
WE ARE VERY dibinātāja
Īsā laika posmā kopā ar Digital Drive mēs uzbūvējām ļoti mērķtiecīgu plānu, kā sasniegt 400 dalībniekus biohacking.lv konferencei un attīstīt pilnīgi jaunu nozari Latvijā. Daudzi neticēja, ka tas ir iespējams, bet ar pareiziem rīkiem, tehnisko un zināšanu atbalstu, un savu aktīvu iesaisti, mēs to paveicām. Paldies Kristiānam, Katei un komandai par aktīvu, mērķtiecīgu un galvenais uz pārdošanas rezultātu vērstu sadarbību.
Māris Žunda
Rūdīšanās skolas vadītājs, biohacking.lv rīkotājs
Kate un Kristiāns no Digital Drive ir cilvēki īstajā vietā! Pieejami, zinoši, ar personīgu pieeju un pats svarīgākais - Viņi dalās ar to, ko zin, dalās ar pieredzi, iedvesmo un izglīto. Lieliska pieredze, no jums vēl ir daudz ko mācīties un katras zināšanas ir tieši laikā! Pateicībā.
Rita Riekstiņa
psihologs, tuvaksev.lv
Pirms sākām sadarboties ar Digital Drive, mēs izmantojām ļoti vienkāršas mārketinga tehnikas un mērķējām savas reklāmas uz ļoti plašu un nenoteiktu auditoriju, kas reti kad rezultējās kvalitatīvos klientos. Ar Digital Drive mēs kopā izveidojām jaunus pārdošanas funnels, kas mums iegūst daudz vairāk kvalitatīvus klientus nekā iepriekš. 4 mēnešu laikā uzbūvējām pilnīgi visu no nulles - mājaslapu, divas landing lapas un divus pārdošanas ceļus, kā arī Facebook reklāmas kampaņas konkrētiem klientu profiliem, kuras atkārtojot mums sanāk atkal un atkal piesaistīt jaunus klientus. Tagad mums ir vairāk kā 250 leads mūsu kontaktlistē un, pateicoties SEO optimizācijai, tie tikai aug!
Mārtiņš Tiltiņš
TIVOHus pārdošanas un mārketinga vadītājs

PAR MUMS

KAS REALIZĒS TAVU PROJEKTU

Savā komandā esam sapulcējuši spēcīgākos nozares profesionāļus, kas tieši Tavam biznesam palīdzēs atrast labākos pārdošanas risinājumus, iedarbīgākos tekstus, veiksmīgākos dizaina, video un vizuālās identitātes risinājumus.

KRISTIĀNS LĪCIS

CEO, PĀRDOŠANAS STRATĒĢIJA

IcebergBuilder un Digital Drive dibinātājs – 10 gadu pieredze uzņēmējdarbībā, attīstot savu un klientu digitālo pārdošanu, ir ļāvusi iegūt padziļinātu izpratni par to, kā visātrāk un efektīvāk izveidot pārliecinošas mājaslapas, kas sasniedz savus mērķus.

Kate Kaulakalna

KATE KAULAKALNA

CCO, SATURA STRATĒĢIJA & dizains

Digital Drive dibinātāja un vadītāja, māksliniece un satura mārketinga eksperte jau 5 gadus ar akadēmisko izpratni valodniecībā un pieredzi pārdošanai pielāgotu mājaslapu dizainā, lai nodrošinātu pilna spektra kvalitāti –  kā vārdos, tā dizainā.

KETIJA UNGAILO

Tekstveide & saturs

vārdu pavēlniece ar izglītību multimediju komunikācijā, kuras lielākā aizrautība ir satura veidošana un mārketings. Ar saviem tekstveides labākajiem draugiem – komatiem un epitetiem – Ketija palīdzējusi ietērpt lielāku un mazāku uzņēmumu vēstījumus krāsainākos paladziņos.

Jānis Stirna

Mājaslapas drošība & hostings

strādājis vadošās programmētāja pozīcijās mājaslapu uzturēšanas sfērā, Jānim ir pieredze un izpratne par nepieciešamo infrastruktūru un rīkiem, lai nodrošinātu augstākā līmeņa pakalpojumu mājaslapu uzturēšanā.

IMANTS KOĶIS

TEHNISKAIS VILCĒJSPĒKS

WordPress entuziasts, kam tehniskie izaicinājumi ir tīrā bauda risināt (un par laimi tikai mirklīga); Imantam ir liela pieredze e-veikalu uzturēšanā un nestandarta risinājumu ieviešanā – diena ir izdevusies, ja ir iemācījies ko jaunu.

REINIS BLŪMS

videomāksla

videomākslas meistars ar talantu atrast vēl nebijušus risinājumus video stāstiem – viņa dzīves piepildījums ir palīdzēt aiznest stāstus skaidrāk, saistošāk un pēc iespējas tālāk ar rūpīgi izkoptas audiovizuālās mākslas palīdzību.

Biežāk uzdotie

Jautājumi

Mājaslapas vizuālo saturu nodrošinās Tavs iesūtītais materiāls par un ap Tavu produktu un uzņēmumu, ko vietām papildināsim ar mums pieejamajiem materiāliem no bilžu datubāzēm.

Droši! Esošie produktu apraksti un mājaslapas saturs vai teksti, ko esi iedomājies likt lapā, ļoti noderēs satura izstrādei. Atsūti tos mums un mūsu profesionālais tekstu speciālists tos padarīs skaistākus, “garšīgākus”, labskanīgākus un efektīvākus, un ievietos, kur iederas.

Jo precīzāku informāciju Tu mums sniegsi, jo ērtāk mums ir izveidot precīzi tādu lapu, kādu Tu sagaidi.

Brīdī, kad būsim apstiprinājuši pasūtījumu, nosūtīsim Tev aizpildīt anketu ar trāpīgiem jautājumiem par Tavu produktu/pakalpojumu, uzņēmumu un Tavu galveno mērķauditoriju. Tāpat arī lūgsim Tev iesūtīt logo un vēlamās krāsas, kam būtu jāparādās Tavā lapā, kā arī pāris iedvesmas piemērus no citām lapām, kurām stilistiski vēlētos pielīdzināt savu lapu.

Tas notiks pavisam ērti un vienkārši! Lai vienotos par vēlamo virzienu un veiktu nepieciešamos saskaņojumus vai labojumus, nosūtīsim Tev pieeju ērtam tiešsaistes risinājumam, kurā varēsi visu nokomentēt.

Lai pēc iespējas ātrāk nonāktu uz viena viļņa ar Tevi, lūgsim maksimāli operatīvi nodot visus vēlamos komentārus, lai informācija Tavā lapā ir precīza un atbilstoša! Katra mūsu iesūtītā versija Tev būs jāapstiprina, vēlams, divu darba dienu laikā.

Mājaslapas versijas saskaņosim ar Tevi kopā divas reizes.

Pirmā versija saturēs tekstus, ko tekstveides cilvēks būs apkopojis pēc Tavas anketas aizpildīšanas, kā arī dizainu, ko dizaineris būs izveidojis, pamatojoties uz Tava zīmola krāsām un mājaslapu dizaina iedvesmas piemēriem, ko būsi norādījis. Šo versiju varēsi līdz smalkākajām detaļām nokomentēt, lai varam to noslīpēt maksimāli precīzu un tādu, kādu to vēlēsies. Otrā versija iekļaus visus Tevis norādītos labojumus – šajā saskaņošanas fāzē Tu vari akceptēt šo lapas versiju vai norādīt, ja vēl kādi labojumi ir veicami, lai lapa būtu ideāla. Ja rezultāts lapas 2. vai 3. versijā Tevi apmierinās, nekavējoties nodosim piekļuves, lai vari sākt lietot savu mājaslapu!

Ja gadījumā vēlēsies veikt nopietnākus papildus labojumus pēc trešās versijas, katra nākamā saskaņošanas reize notiks, vienojoties par papildus samaksu. Gribam atgādināt, ka mūsu mērķis ir, lai Tev izdodas, tāpēc mēs darām savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, lai Tev nodotu gatavu, skaistu un funkcionējošu mājaslapu! Taču atceries arī, ka pēc tam, kad lapu nodosim, Tev vienmēr būs iespēja veikt izmaiņas pašam, piemēram, nomainīt krāsas, nomainīt vai pievienot jaunu attēlu utml. mūsu super ērtajā vizuālajā mājaslapu redaktorā.

No darbu uzsākšanas brīža saņemsi lapu 2 nedēļu laikā. Mūsu vienas lapas mājaslapas izstrādes process ir maksimāli ātrs, vienlaikus saglabājot izcilu kvalitāti, jo esam optimizējuši izstrādi, izmantojot pasaulē spēcīgāko un ērtāko vizuālo mājaslapas redaktoru.

Lai izveidotu pēc iespējas precīzāku un arī Tavai vīzijai pietuvinātu mājaslapu, Tev būs jāsazvanās ar mums, maksimāli precīzi jāaizpilda tiešsaistes anketa un jāapraksta kādas specifiskas vēlmes, ja tādas ir. Kā arī aktīvi jāiesaistās saskaņošanas procesā, detalizēti aprakstot visas nepieciešamās izmaiņas. Mūsu interesēs ir Tev nodot kvalitatīvu mājaslapu ātri, tāpēc Tava iesaiste noteikti paātrinās šo procesu. Neuztraucies – Tev nebūs jāvelta desmitiem stundu šim projektam, vienkārši iedod visu nepieciešamo informāciju mums, un visu sarežģīto darbu atstāj Digital Drive pārdošanas, teksta un dizaina profesionāļiem!

Individuāla piedāvājuma gadījumā satiksimies ar Tevi dzīvē, lai izrunātu visas nepieciešamās detaļas un mājaslapas funkcionalitāti.

Mūsu mērķis ir, lai Tev izdodas, tāpēc mēs darām savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, lai Tev nodotu gatavu, skaistu un funkcionējošu mājaslapu! Tas nozīmē, ka Tev būs jāiesaistās tiktāl, lai dotu visu svarīgo informāciju, kas ļaus mums nodot Tavā rīcībā mājaslapu, kura maksimāli atbilst Tavām vēlmēm.

Ja gadījumā pēc trešās mājaslapas versijas vēlēsies veikt nopietnākus papildus labojumus, kā piemēram, ievietot jaunu sadaļu utml., to veiksim, vienojoties par papildus samaksu. Taču atceries arī, ka pēc tam, kad lapu nodosim, Tev vienmēr būs iespēja veikt izmaiņas pašam, piemēram, nomainīt krāsas, atjaunināt tekstus, pievienot jaunus attēlus un pat nokopēt veselas sadaļas utml. mūsu super ērtajā vizuālajā mājaslapu redaktorā.

Lapas tehniskais nodrošinājums tiks uzturēts uz mūsu servriem. Mēs parūpēsimies par tehnisko pusi, bet mūsu radītais lapas saturs  pieder pilnībā Tev, un Tu jebkurā brīdī varēsi izvēlēties citu tehnisko nodrošinātāju, ja nebūsi apmierināts ar mūsu sadarbību.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

Ja Tev nepatīk maksāt ar maksājumu karti, tad vienmēr ir iespēja izmantot PayPal.

Ja mēs nebūsim piepildījuši Tavas vēlmes, tad pēc pirmās lapas versijas saņemšanas (4. solis) Tev būs iespēja atteikties no tālākās sadarbības un saņemt atpakaļ naudu pilnā apmērā. Tev ir tikai jānosūta e-pasts uz kristians@digitaldrive.lv.

Naudas atgriešanas garantiju es varam atļauties piedāvāt tikai tāpēc, ka mēs zinām, ka mūsu pieredzē veidotās mājaslapas patiešām sniedz rezultātus un palīdz mūsu klientiem sasniegt jaunas virsotnes!

Garantējam

NEKO NERISKĒ

a2

Ja mēs nebūsim piepildījuši Tavas vēlmes, tad pēc pirmās lapas versijas saņemšanas (4. solis) Tev būs iespēja atteikties no tālākās sadarbības bez līguma laušanas sodiem vai saistībām. Tev tikai jānosūta e-pasts uz kristians@digitaldrive.lv. Pasūti lapu, saņem pirmo rezultātu, saproti, vai Tev patīk mūsu sadarbība un tikai tad pieņem gala lēmumu.

Sper pirmo soli savas mājaslapas izveidē!

AĢENTŪRA

KONTAKTI

hello@digitaldrive.lv

Sporta iela 2, Rīga, LV-1013

Rekvizīti

SIA “Positive Company”

Reģ. nr. 40203072094

LV40203072094

Aleksandra Grīna bulvāris 13 – 27,

Rīga, LV-1002

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.

Mūsu mārketinga noslēpumi Tavā
e-pasta kastītē!

Gribi uzzināt, kāpēc 6 139 darītāji, uzņēmēji un mārketinga entuziasti paliek pierakstījušies mūsu iknedēļas jaunumiem? Atstāj savu e-pastu zemāk un uzzini!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas lietošanas pieredzi.