Praktiskais kurss veiksmīgai pārdošanai internetā

kā bez budžeta MĀJAS APSTĀKĻOS izveidot piesaistošas produktu fotogrāfijas sociālajiem medijiem

Bonusā apskats: biežākās kļūdas, ko nepieļaut

Bez profesionāla aprīkojuma

bez dizaina zināšanām un pieredzes

Bez milzu budžetiem un tēriņiem

Mācies sev ērtā laikā bez ierobežojumiem

Šajā praktiskajā online apmācību kursā Digital Drive vizuālā satura meistars un fotogrāfs-videogrāfs Reinis Blūms Tevi apmācīs, kā izveidot piesaistošus, krāšņus un pārdodošus produktu attēlus ierakstiem un reklāmām Facebook un Instagram platformās (un kas derēs arī izvietošanai, e-veikalos, mājaslapā un citur!), lai veiksmīgi uzrunātu savu īsto mērķauditoriju un pārdotu savu produktu/pakalpojumu!

Lektoram Reinim ir 10 gadu pieredze profesionālā produktu video un foto radīšanā un apstrādē, sadarbojoties ar tādiem zīmoliem kā Ecco, Zaķumuiža, Printify, IphonePhotographySchool u.c., ko bagātina akadēmiskā izglītība audiovizuālajos medijos.

KĀ ŠIS KURSS TEV PALĪDZĒS

PIRMS:

Šis attēls tapa 1 minūtes laikā ar iPhone viedtālruni.

PĒC:

Šis attēls tapa 10 minūšu laikā ar iPhone viedtālruni.

KĀ NOTIEK MĀCĪBAS?

Reģistrējies

Aizpildi reģistrācijas formu zemāk un iegūsti savu apmācību piekļuvi, veicot drošu maksājumu internetā.

Saņem piekļuvi

Pēc apmaksas uz e-pastu, kuru norādīji reģistrējoties, saņemsi instrukcijas, kā piekļūt apmācībām.

Ielogojies

Piekļūsti kursam mūsu apmācību platformā, ielogojoties ar e-pastu un paroli, ko izveidoji reģistrējoties.

Mācies savā laikā

Mācies tiešsaistē no jebkuras ierīces sev ērtā laikā bez ierobežojumiem – kaut vai pēc dienas, mēneša vai gada!

Lektoram ir veiksmīga sadarbība ar šiem zīmoliem:

Kursa saturs

1. lekcija. Sagatavošanās fotosesijai

Uzzināsi 6 svarīgākos jautājumus, uz kuriem atbildēt, pirms gatavojies fotografēt savu produktu, lai vienmēr esi gatavs radīt tādus attēlus, kas tiešām uzrunā Tavu mērķauditoriju un palīdz pārdot! Apskatīsim arī 2 piemērus – pareizi un nepareizi uzņemtu produkta / pakalpojuma attēlus, kas ļaus Tev labāk saprast, kādas kļūdas nepieļaut.

2. lekcija. Kur atrast iedvesmu attēliem

Atklāsim, kur nozares profesionāļi atrod iedvesmu savām fotogrāfijām un tagad arī Tu zināsi, kur tieši meklēt idejas, lai arī Tavi produktu / pakalpojumu foto izceltos sociālajos tīklos!

3. Lekcija. Kā pareizi izmantot gaismu

Vienkāršā valodā un bez sarežģītiem terminiem veikli apgūsi teoriju, kāpēc gaisma ir pats svarīgākais elements izcilā fotoattēlā. Tu iemācīsies, kā vari mājas apstākļos, bez dārga apgaismojuma nodrošināt, lai Tavi produktu / pakalpojumu attēli izskatās profesionāli un glīti.

4. Lekcija. Skaistas kompozīcijas pamati

Sapratīsi, kā izskatās viens no vienkāršākajiem un izplatītākajiem kompozīcijas veidiem, kas vienmēr garantēs vizuāli harmonisku kompozīciju Tavās bildēs! Apgūsi arī trikus, kas palīdzēs pareizi iekadrēt attēlus, lai tie labi izskatītos gan Facebook, Instagram, Instagram Story un citos sociālajos tīklos.

5. Lekcija. Svarīgākie telefona kameras uzstādījumi

Soli pa solim iziesim cauri svarīgākajiem uzstādījumiem telefona kamerā, kam noteikti jābūt iespējotiem, lai Tu varētu pēc iespējas ērtāk tikt pie skaistiem un profesionāliem foto! Lekcijā konkrētāk parādīsim, ko iestatīt iPhone un Samsung firmas viedtālruņos, kā arī iedosim instrukcijas, lai pareizi uzstādītu kameru, pat ja Tev ir Huawei, LG vai citas firmas telefons.

6. Lekcija. Fotografējam mazu produktu kompozīcijā no priekšpuses

Šajā praktiskajā lekcijā redzēsi visu procesu no A līdz Z – kā skaisti nofotografēt maza izmēra produktu priekšplānā. Tu redzēsi praksē un labāk izpratīsi, kā pareizi izmantot gaismu, kā iekadrēt objektu, lai veidotos harmoniska kompozīcija, un kā izdekorēt ainavu ar ikdienišķiem priekšmetiem, kas teju visiem ir pieejami. Visas darbības tiks paskaidrotas un parādītas, lai Tu varētu tās viegli atkārtot!

7. Lekcija. Fotografējam mazu produktu kompozīcijā no augšas

Šajā praktiskajā lekcijā redzēsi, kā no augšas skaisti nofotografēt maza izmēra produktu. Izskaidrosim visas darbības, atgādināsim Tev par tehniskajām niansēm un iemācīsim Tev pašu labāko kompozīcijas principu pievilcīgām bildēm no augšas! Apgūstot šo kompozīcijas noslēpumu, Tu zināsi, kā ar vienkāršiem dekoriem stilistiski iekārtot kadru tā, lai produkts patiešām izceltos un piesaistītu Tava pircēja uzmanību!

8. Lekcija. Fotografējam vidēja izmēra, estētiski nepievilcīgu produktu vidē

Daudzi produkti ir radīti praktisko funkciju dēļ, nevis izskata dēļ, bet tas nenozīmē, ka Tu nevari iegūt skaistu foto! Šajā lekcijā praktiski apgūsi, kā nofotografēt tādu produktu, kas nav īpaši vizuāli skaists – tā, lai tas izskatītos profesionāli un radītu priekšstatu par tā pielietojumu. Sekojot darbībām, Tu sapratīsi, kā teorētiskos pamatprincipus pielietot praksē, un gūsi pierādījumus, ka arī Tu vari radīt perfektas, pievilcīgas bildes pat izaicinošākajiem produktiem!

9. Lekcija. Fotografējam lielu produktu vidē

Šajā lekcijā praktiski apgūsi, kā nofotografēt salīdzinoši liela izmēra produktu tam iederīgā vidē. Lekcijā skaidrotās darbības radīs Tev skaidru priekšstatu, kādas ir pamatlietas, lai nofotografētu praktiski jebko. Uzzināsi arī vēl vienu pārsteidzošu kompozīcijas noslēpumu, kā radīt vizuāli harmonisku attēlu.

10. Lekcija. Profesionāla attēla pēcapstrāde telefonā

Šī praktiskā lekcija sniegs Tev soli pa solim instrukcijas, kā neapjukt pēcapstrādes programmu piedāvājumā un to nebeidzamajos uzstādījumos. Beidzot uzzināsi, kuras bezmaksas telefona lietotnes ir vislabākās profesionālai foto apstrādei. Kā arī apgūsi skaidru darbību plānu, kā apstrādāt bildes sociālajiem tīkliem tieši tāpat, kā to dara profesionāli fotogrāfi – tas ļaus Tev iegūt patiešām perfektus produktu foto bez budžeta!

Bonusā: biežāko kļūdu špikeris jeb “checklist”

Kursā saņemsi arī printējamu / lejupielādējamu špikeri, kurā apkopotas biežākās kļūdas profesionālu foto uzņemšanā un kā tās nepieļaut. Šis “checklist” Tev vienmēr atgādinās, kuras lietas obligāti ņemt vērā, pirms fotografē, lai Tavi produktu / pakalpojumu attēli patiešām izdotos!

Reģistrējies un sāc mācīties!

32 EUR

Garantējam

NEKO NERISKĒ

Ja Tu jebkāda iemesla dēļ nebūsi apmierināts ar lekciju kursu “Produktu fotogrāfija bez budžeta”, 30 dienu laikā kopš kursa sākuma Tev ir tikai jānosūta e-pasts uz info@digitaldrive.lv un nekavējoties atgriezīsim Tavu maksājumu pilnā apmērā!

Tas nozīmē, ka Tev nav pašlaik jāpieņem gala lēmums. Pievienojies apmācībām, apskaties, izmēģini, saproti, vai Tev šīs apmācības noder, un tikai tad izlem.

Šis kurss noderēs, pat ja esi:

MAZLIET NO LEKTORA PORTFOLIO:

Reģistrējies un sāc mācīties!

32 EUR

Biežāk uzdotie JAUTĀJUMI

Apmācības sastāv no piecām video lekcijām, kuras Tu vari noskatīties jebkurā sev ērtā laikā no jebkuras ierīces.
Ekspress kursā iekļautās lekcijas ir pieejamas tiešsaistē jebkurā laikā. Tām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli, ko izveidosi, reģistrējoties.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Reģistrējoties Tu uzreiz saņemsi piekļuvi
Lekciju saturs Tev būs pieejams Tavā Digital Drive kontā, kurā apkopotas visas 5 lekcijas, kurām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.

Parasti lielākā daļa no šo apmācību dalībniekiem ir iesācēji, tāpēc mēs sākam ar pamatiem un Tev nevienā brīdī neradīsies sajūta, ka netiec līdzi.

Visus konceptus aprakstām vienkāršā valodā, izvairoties no nevajadzīga žargona, kas ļauj cilvēkiem jebkurā vecuma grupā un ar jebkādu sagatavotības stāvokli veiksmīgi apgūt svarīgākās tekstveides nianses.

Ja nu kādā brīdī kaut ko nesapratīsi vai kaut kas nesanāks, Tu vienmēr vari uzdot jautājumu, rakstot mūsu Facebook grupā!

Ja vēlies izmantot naudas atgriešanas garantiju, sūti e-pastu uz support@digitaldrive.lv 30 dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas un saņem iemaksāto 100% apmērā atpakaļ nekavējoties.

Tas nozīmē, ka Tev nav jāpieņem gala lēmums tagad. Piesakies, lai rezervētu savu vietu grupā, apskaties vai apmācības sniedz Tev gaidīto rezultātu un tikai tad pieņem gala lēmumu!

Naudas atgriešanas garantiju varam atļauties piedāvāt tikai tāpēc, ka zinām, ka manas apmācības cilvēkiem patiešām noder un tie gūst lieliskus rezultātus!

Apmācības Tev būs pieejamas uzreiz pēc reģistrēšanās, un Tu tām varēsi veltīt tik daudz vai maz laika, cik vēlēsies, jo Tev būs neierobežota pieeja apmācību materiāliem neierobežotu laiku.

Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atkārtotu informāciju par jebkuru tekstveides radīšanas aspektu.

Pat, ja šobrīd vēl nedomā būvēt savu digitālo pārdošanu ar pārdomātu tekstu palīdzību, tad jebkurā gadījumā iesaku pievienoties apmācībām tagad, jo, papildinot materiālus (Tev visi atjauninājumi un papildinājumi būs bez maksas), apmācību cena celsies.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Jā, tas ir pavisam vienkārši: izrakstoties laukā “Uzņēmuma rekvizīti” iekopē pilnos uzņēmuma rekvizītus. Pēc apmaksas saņemsi epastā grāmatvedībai derīgu rēķinu.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

KONTAKTI

hello@digitaldrive.lv

Sporta iela 2, Rīga, LV-1013

Rekvizīti

SIA “Positive Company”

Reģ. nr. 40203072094

LV40203072094

Aleksandra Grīna bulvāris 13 – 27,

Rīga, LV-1002

Mūsu mārketinga noslēpumi Tavā
e-pasta kastītē!

Gribi uzzināt, kāpēc 6 139 darītāji, uzņēmēji un mārketinga entuziasti paliek pierakstījušies mūsu iknedēļas jaunumiem? Atstāj savu e-pastu zemāk un uzzini!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas lietošanas pieredzi.