TAVS PALĪGS DIGITĀLAJĀ PĀRDOŠANĀ

Norēķinu informācija

Jūsu pasūtījums

Produkts Summa
Praktiskais online kurss: Produktu fotogrāfija (P)  × 1 32.00
Summa 32.00
Kopā 32.00 (ieskaitot 5.55 PVN)
  • Veic drošu maksājumu ar Stripe.

Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, izveidotu kontu un piedāvātu draudzīgu lietotāja pieredzi mūsu portālā, kā arī citiem mērķiem, kas aprakstīti lapā privātuma politika.

Aizsargājam Tavu privātumu

Tavi dati ir drošībā

Bez saistībām

PIEVIENOJIES ŠIEM VEIKSMES STĀSTIEM:

"Digital Drive palīdzēja mums atrast rīkus un iespējas, lai patērētājs zinātu mūsu produktu un varētu nokļūt līdz aptiekai. Liels paldies Katei un Kristiānam par viņu palīdzību!"

TOMS
Latvijas reģiona vadītājs farmācijas uzņēmumam

"Digital Drive patiesi rūp gan rezultāts, gan pati sadarbība mājaslapas tapšanas procesā. Strukturētā pieeja palīdzēja pārskatāmi sakārtot dažādos posmus mana pakalpojuma sniegšanas procesā un nu ar mājaslapas palīdzību man ir daudz vienkāršāk klientiem izstāstīt sava pakalpojuma būtību un virzienu. Esmu ļoti apmierināts ar galarezultātu un noteikti iesaku!"

MĀRCIS
Profesionālu video pakalpojumu meistars

Mūsu mārketinga noslēpumi Tavā
e-pasta kastītē!

Gribi uzzināt, kāpēc 5 375 darītāji, uzņēmēji un mārketinga entuziasti paliek pierakstījušies mūsu iknedēļas jaunumiem? Atstāj savu e-pastu zemāk un uzzini!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.