Jaunums - apgūsti VISUS mūsu kursus IcebergBuilder Academy 14 dienas bez maksas

MĀCIES MŪSU AKADĒMIJĀ UN PIEKĻŪSTI VISIEM MŪSU DIGITĀLĀ MĀRKETINGA KURSIEM

Izmēģini 14 dienas bez maksas, apgūsti visus mūsu kursus, un atcel jebkurā brīdī, ja gadījumā lekcijas nenoder!

apgūsti izcilu pārdošanu internetā

MŪSU ONLINE APMĀCĪBU KURSI

EKSPRESS KURSS: BLOGA RAKSTI KLIENTU PIESAISTEI

Ātri un efektīvi apgūsti pārbaudītas bloga rakstīšanas metodes veiksmīgai mājaslapas apmeklētāju veicināšanai un pērkošu klientu piesaistei internetā!

Praktiskais kurss: E-pastu mārketinga ABC

Iemācies izmantot e-pastus, lai pārdotu savus produktus un pakalpojumus internetā un būvētu ilgstošas attiecības ar saviem klientiem!

EKSPRESS KURSS: TEKSTVEIDES NOSLĒPUMI

Apgūsti pamatus, kā uzrakstīt garšīgus, krāšņus, pārliecinošus un pārdodošus tekstus reklāmu ierakstiem Facebook un Instagram platformās!

Produktu fotogrāfija
bez budžeta

Iemācies, kā izveidot piesaistošus, krāšņus un pārdodošus produktu attēlus sociālajiem tīkliem – fotografējot ar telefonu, mājas apstākļos, bez budžeta!

Stratēģisks digitālais pārdošanas ceļš

Iemācies izveidot stratēģijā balstītu klientu piesaistes sistēmu kontrolētai ienākumu gūšanai, lai beidzot piedzīvotu drošu biznesa izaugsmi!

FACEBOOK/INSTAGRAM REKLĀMAS MEISTARKLASE

Iemācies, kā izveidot un izvietot efektīvas Facebook / Instagram reklāmas, kas palīdz piesaistīt maksājošus klientus internetā un atpelna ieguldīto ar uzviju!

atsauksmes

Mūsu veiksmes stāsti

Par mūsu kompetenci vislabāk runā mūsu apmierinātie apmācību dalībnieki. Mūsu veiksmes mērs ir mūsu klientu panākumi un viņu sasniegtie finanšu un biznesa izaugsmes mērķi.

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.

Mūsu mārketinga noslēpumi Tavā
e-pasta kastītē!

Gribi uzzināt, kāpēc 6 139 darītāji, uzņēmēji un mārketinga entuziasti paliek pierakstījušies mūsu iknedēļas jaunumiem? Atstāj savu e-pastu zemāk un uzzini!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas lietošanas pieredzi.