Ekspress kurss pārliecinošai klientu piesaistei internetā

Esi soli priekšā konkurentiem – apgūsti veiksmīga e-pasta mārketinga zelta noteikumus!

Iemācies izmantot e-pastus, lai pārdotu savus produktus un pakalpojumus INTERNETĀ un būvētu ILGSTOŠAS attiecības ar SAVIEM klientiem!

Bonusā: E-pastu veidošanas špikeris

Praktiskais tiešsaistes kurss “E-pastu mārketinga ABC” ir vienreizēja iespēja uzņēmējiem apgūt spēcīgus pamatus veiksmīgas un pārbaudītas mārketinga stratēģijas veidošanai, kas palīdzēs iegūt lērumu jaunu klientu, kā arī iemantot lojalitāti jau esošo klientu vidū

Risinājums, kas būs Tev “pa kabatai”

Piemērots ikvienam zināšanu līmenim

Apgūstams Tev ērtā vietā un laikā

Piesakies vienreiz, mācies mūžīgi

Tavas reklāmas redzēs arvien mazāk cilvēku! Vai Tu esi tam gatavS?

Līdz ar jaunajām Apple programmatūras izmaiņām ir radies būtisks risks ikvienam uzņēmējam – arvien mazāk interneta lietotāju pamanīs Tavas maksas reklāmas Facebook un Instagram platformās, kā rezultātā krietni saruks Tavs klientu pulks.

Šīs pārmaiņas tikai paspilgtina faktu, ka ir jāmeklē citi kanāli, kā sasniegt savu potenciālo klientu, un šāds kanāls jau ir – tas ir e-pastu mārketings. Statistika rāda, ka par katru iztērēto dolāru e-pastu mārketingā tiek ieņemti 42 dolāri. Turklāt 59% aptaujas dalībnieku atzina, ka gala lēmumu par labu pirkuma izdarīšanai pieņēmuši tieši pēc kvalitatīva mārketinga e-pasta saņemšanas. Tātad e-pastu mārketings nav miris – tas ir dzīvāks kā jebkad, un Tev ir jāprot izmantot šo tik ienesīgo kanālu, lai arī Tavs bizness augtu!

Iekaro šobrīd STABILĀKO mārketinga kanālu - e-pastu!

Praktiskais online kurss
"E-pastu mārketinga ABC"

Šī kursa laikā Tu iemācīsies, kā:

KĀ ŠIS KURSS TEV PALĪDZĒS

PIRMS:
PĒC:

NOKLAUSIES ŠO VEIKSMES STĀSTU

Uzzini, kādus ieguvumus e-pastu mārketingā saredz Inga no “Karlo Motors”, un kā piecu mēnešu laikā, sākot no pilnīgas nulles, uzņēmums ir audzējis savu interesentu plūsmu uz salonu un veicinājis pieteikumu skaitu, vien apgūstot pāris svarīgākos e-pastu mārketinga pamatnoteikumus!

KĀ NOTIEK MĀCĪBAS?

Reģistrējies

Aizpildi reģistrācijas formu zemāk un iegūsti savu apmācību piekļuvi, veicot drošu maksājumu internetā.

Saņem piekļuvi

Pēc apmaksas uz e-pastu, kuru norādīji reģistrējoties, saņemsi instrukcijas, kā piekļūt apmācībām.

Ielogojies

Piekļūsti kursam mūsu apmācību platformā, ielogojoties ar e-pastu un paroli, ko izveidoji reģistrējoties.

Gudri izmanto
e-pastu mārketingu

Apgūsti e-pastu mārketingu, mācoties tiešsaistē no jebkuras ierīces sev ērtā laikā bez ierobežojumiem – tūliņ vai pēc mēneša, vai gada!

Ko saka apmācību dalībnieki:

Pie mums jau mācās:

Kursa saturs

1. LEKCIJA. Uzzini, kā iegūt interesentu e-pastus GDPR draudzīgā veidā

Šajā lekcijā Tev būs iespēja uzzināt par knifiņiem, kas palīdzēs iegūt patiesi ieinteresētu potenciālo klientu kontaktinformāciju, nepārkāpjot datu aizsardzības principus un vienlaikus sniedzot lielisku pievienoto vērtību.

2. LEKCIJA. Iemācies pārbaudītus pamatnosacījumus veiksmīga e-pastu mārketinga izveidei, kas raisīs uzticību Tavam biznesam

Lekcijas laikā apgūsi būtiskus nosacījumus un veiksmes formulas, kas palīdzēs Tev izveidot veiksmīgu un stabilu e-pasta mārketingu 3 soļos un raķetes ātrumā.

3. LEKCIJA. Apgūsti trīs posmu struktūru, kā uzrakstīt pārliecinošu un iedvesmojošu e-pastu

Šajā lekcijā Tu iemācīsies vienkāršu struktūru pārliecinošam, iedvesmojošam e-pastam un uzzināsi, kas jāņem vērā, lai varētu uzrakstīt e-pastu, kas ne vien ieintriģē, bet arī sniedz vērtīgu un saistošu informāciju.

4. LEKCIJA. Iedvesmojies no reāliem, peļņu nesošiem izcilu e-pastu piemēriem

Lekcijas laikā iepazīsies, kā izskatās izcili mārketinga e-pastu piemēri, lai vari smelties iedvesmu un saprast, kā arī Tu vari tādus e-pastus radīt!

5. LEKCIJA. Iemācies, kā uzrakstīt augstas klases e-pastu kas patiks ikvienam saņēmējam

Šajā praktiskajā lekcijā Tu apgūsi dažādu formātu e-pasta formulas, kas palīdzēs Tev uzrakstīt tieši tādu e-pastu, kas pārliecina – un Tev pat nav jābūt profesionālam tekstu meistaram, lai to paveiktu!

Bonusā: e-pastu veidošanas zelta ābece

Dāvanā iegūsi vērtīgu e-pastu veidošanas zelta ābeci ar pārbaudītām e-pastu uzbūves formulām, virsrakstu veidošanas principiem, kā arī trāpīgāko atslēgas vārdu tabulu, kas būs Tavā īpašumā uz mūžu mūžiem!

Reģistrējies un sāc mācīties!

32.00 EUR

Šis kurss noderēs, pat ja esi:

PAR LEKTORI

Vineta Gajevska

Uz pārdošanu vērsta tekstveide

Šajā tiešsaistes apmācību kursā sertificētā Digital Drive tekstveides (copywriting) speciāliste Vineta Gajevska Tev pastāstīs, kā uzsākt veiksmīgu e-pastu mārketingu ar pārbaudītiem paņēmieniem, kas ļaus gūt arvien jaunus klientus, vienlaikus uzturot lieliskas attiecības ar jau esošajiem.

Lektore Vineta pieredzi digitālajā mārketingā un profesionālu mārketinga tekstu rakstīšanā ir ieguvusi vairāk nekā 5 gadu garumā, uzrakstot vairākus tūkstošus e-pastu, ko saņēmuši desmitiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē, un gūstot uzņēmumiem lieliskus peļņas rezultātus

Reģistrējies un sāc mācīties!

32.00 EUR

Biežāk uzdotie JAUTĀJUMI

Apmācības sastāv no 5 videolekcijām, kuras Tu vari noskatīties jebkurā sev ērtā laikā no jebkuras ierīces.
Kursā iekļautās lekcijas ir pieejamas tiešsaistē jebkurā laikā. Tām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli, ko izveidosi, reģistrējoties.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Reģistrējoties Tu uzreiz saņemsi piekļuvi
Lekciju saturs ar visām 5 lekcijām Tev būs pieejams Tavā Digital Drive kontā, kurām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.

Parasti lielākā daļa no šo apmācību dalībniekiem ir iesācēji, tāpēc mēs sākam ar pamatiem un Tev nevienā brīdī neradīsies sajūta, ka netiec līdzi.

Visus konceptus aprakstām vienkāršā valodā, izvairoties no nevajadzīga žargona, kas ļauj cilvēkiem jebkurā vecuma grupā un ar jebkādu sagatavotības stāvokli veiksmīgi apgūt svarīgākās tekstveides nianses.

Ja nu kādā brīdī kaut ko nesapratīsi vai kaut kas nesanāks, Tu vienmēr vari uzdot jautājumu, rakstot mūsu Facebook grupā!

Ja vēlies izmantot naudas atgriešanas garantiju, sūti e-pastu uz support@digitaldrive.lv 30 dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas un saņem iemaksāto 100% apmērā atpakaļ nekavējoties.

Naudas atgriešanas garantiju varam atļauties piedāvāt tikai tāpēc, ka zinām, ka manas apmācības cilvēkiem patiešām noder un tie gūst lieliskus rezultātus!

Apmācības Tev būs pieejamas uzreiz pēc reģistrēšanās, un Tu tām varēsi veltīt tik daudz vai maz laika, cik vēlēsies, jo Tev būs neierobežota pieeja apmācību materiāliem neierobežotu laiku.

Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atkārtotu informāciju par jebkuru bloga raksta radīšanas aspektu.

Pat, ja šobrīd vēl nedomā būvēt savu digitālo pārdošanu ar pārdomātu bloga rakstu palīdzību, tad jebkurā gadījumā iesaku pievienoties apmācībām tagad, jo, papildinot materiālus (Tev visi atjauninājumi un papildinājumi būs bez maksas), apmācību cena celsies.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Jā, tas ir pavisam vienkārši: izrakstoties laukā “Uzņēmuma rekvizīti” iekopē pilnos uzņēmuma rekvizītus. Pēc apmaksas saņemsi epastā grāmatvedībai derīgu rēķinu.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

Ir jautājumi?
Sazinies ar mums!

Ja Tev ir radušies kādi jautājumi, kā varam Tev palīdzēt, sazinies ar mums, aizpildot formu!

KONTAKTI

hello@digitaldrive.lv

Sporta iela 2, Rīga, LV-1013

Rekvizīti

SIA “Positive Company”

Reģ. nr. 40203072094

LV40203072094

Aleksandra Grīna bulvāris 13 – 27,

Rīga, LV-1002

Mūsu mārketinga noslēpumi Tavā
e-pasta kastītē!

Gribi uzzināt, kāpēc 6 139 darītāji, uzņēmēji un mārketinga entuziasti paliek pierakstījušies mūsu iknedēļas jaunumiem? Atstāj savu e-pastu zemāk un uzzini!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas lietošanas pieredzi.