+ 371 20414111

Praktisko treniņu online meistarklase
profesionāļiem un iesācējiem

Stratēģisks
digitālais pārdošanas ceļš
stabilai klientu piesaistei un biznesa izaugsmei

Beidzot piedzīvo finansiālo izaugsmi un ar pārliecību realizē savus personīgos mērķus!

Šajās apmācībās uztrenēsim Tevi, lai arī Tu spētu izveidot stratēģijā balstītu klientu piesaistes sistēmu kontrolētai ienākumu gūšanai.

bez pieredzes mārketingā un pārdošanā
Bez lētiem trikiem un PĀREJOŠĀM tendencēm
Bez naudas tērēšanas aģentūrām
Praktiski darbi, piemēri un soli-pa-solim pamācības
Bonusā bezmaksas rīki pārdošanai internetā
Kā profesionāļiem, tā iesācējiem biznesā
statistika

VAI ZINĀJI?

biznesu bankrotē, nespējot saprast kā piesaistīt stabilu klientu plūsmu internetā.
(Avots: Glew, 2020)
0 %

Vairums uzņēmēju, mārketinga speciālistu un darītāju cenšas reklamēties internetā, taču tāpat pazaudē naudu. Visbiežākais iemesls, ko novērojam: saraustītā veidā tiek mēģinātas dažādas tendences un pārejoši triki, un viss tiek darīts pēc principa – skatīties, ko dara citi. Taču arī viņiem, visticamāk, neiet ar klientu piesaisti internetā.

Beigu beigās Tu strādā un strādā, bet tāpat nespēj sasniegt pietiekami daudz klientu, lai ar to reāli nopelnītu. Tu esi pazaudējis savu laiku un naudu, krīti izmisumā un varbūt pat sāc baidīties, ka labāk tam visam atmest ar roku un vairs neturpināt… Kā to nepieļaut?

 

IZKLAUSĀS PĒC TEVIS?

Online apmācību meistarklase mazajiem un lielajiem uzņēmējiem

"Stratēģisks digitālais pārdošanas ceļš stabilai klientu piesaistei un biznesa izaugsmei"

ŠAJĀS APMĀCĪBĀS:
ieguvumi, piesakoties kursam

Tu iegūsi arī:

NEIEROBEŽOTU PIEKĻUVI LEKCIJU KURSAM

6 moduļu tiešsaistes apmācību kursam “Stratēģisks digitālais pārdošanas ceļš” varēsi piekļūt neierobežotu laiku un no jebkuras ierīces, lai savā tempā apgūtu teoriju un pildītu praktiskos uzdevumus.

SHĒMAS, FORMULAS un darbagrāmatas

Treniņa laikā pildīsi mājasdarbus un darbagrāmatas, lai sasniegtu mērķus, turklāt visus materiālus, shēmas un formulas varēsi atkārtoti pielietot, lai pārdotu arvien jaunus produktus/pakalpojumus!

PIEKĻUVI SLĒGTAI DOMUBIEDRU GRUPAI

Saņemsi piekļuvi slēgtai Facebook domubiedru grupai tīklošanai, diskusijām, padomiem, LIVE jautājumu & atbilžu sesijām, un citai noderīgai informācijas apmaiņai ar nozares profesionāļiem – tādiem kā Tu!

a1

2 mēnešu PIEKĻUVI pārdošanas rīkiem

Lai Tu ātrāk gūtu rezultātus, iedosim Tev 2 mēnešu bezmaksas piekļuvi mūsu profesionālu pārdošanas rīku kastei IcebergBuilder, kas ļaus praktiski izveidot sev šo stratēģiju un veikli uzbūvēt mājaslapu, kas pārdod.

Ar mūsu palīdzību jau pelna:
Lekciju saturs

Ko tu apgūsi šajā kursā

1. modulis. Tava stratēģija efektīvai klientu piesaistei

Aizmirsti par veltām pūlēm un tēriņiem, cenšoties kaut ko darīt bez plāna un virziena! Šajā modulī Tu iemācīsies un izpratīsi lielo bildi un shēmu izcilai, datos balstītai klientu piesaistes stratēģijai. Saliksim visu pa plauktiņiem un pat, ja Tu neko nesaproti no digitālās pārdošanas, Tev beidzot kļūs skaidrs, kur fokusēties un no kurienes sākt.

TU APGŪSI:
Artboard 61

2. MODULIS. Padziļināta mērķauditorijas analīze

Beidzot atrodi īsto piegājienu, lai uzrunātu un pārdotu savai ideālajai, pirktspējīgai mērķauditorijai! Šajā modulī mēs kopā, soli pa solim izveidosim Tava ideālā klienta profilu. Jo ja Tu nevarēsi pārdot savam ideālajam klientam, tad Tu nevarēsi pārdot nevienam. Augot pārdošanai, protams, varēsi pievienot jaunus klientu profilus, bet sāksim ar vienu.

TU APGŪSI:

3. modulis. Epastu datubāzes audzēšana

Noķer savus klientus uz sava pārdošanas ceļa un pārliecini viņus palikt – bez uzbāšanās! Šajā modulī iemācīsies superdrošu taktiku, kā cilvēkus, kas “tikai” apmeklē Tavu lapu vai “tikai” lasa Tavus blogus noķert uz sava pārdošanas ceļa un pārliecināt palikt! Tu apgūsi, kā vari audzēt savu potenciālo klientu datubāzi, iegūstot viņu kontaktus patīkamā, ētiskā un GDPR-drošā veidā!

TU APGŪSI:
a2

4. modulis. Epastu mārketings klientu piesaistei un peļņai

Pārliecinies pats, kāpēc epasts ir spēcīgākais pārdošanas kanāls ar lielāko atdevi (66% atkārtotu pirkumu internetā nāk tieši no epastu mārketinga)! Šajā modulī Tu iemācīsies, ko darīt ar potenciālo un esošo klientu datubāzi tālāk un kādas ir praktiskas metodes, kā izmantot epastu mārketingu, lai nesūtītu spamu, bet tā vietā uzturētu patīkamas attiecības ar saviem klientiem, kas rezultējas arī pirkumos!

TU APGŪSI:
Approve

5. Modulis. 12-SOĻU PĀRDOŠANAS LAPAS, KAS PĀRDOD

Beidzot gūsti atbildes, kādēļ daudzas mājaslapas ir neefektīvas un nepalīdz pārdošanai un klientu piesaistei! Šajā modulī Tu sapratīsi, ko rakstīt un rādīt mājaslapā jeb pārdošanas lapā, lai tā palīdzētu Tavam biznesam augt. Sekojot mūsu pārbaudītajai 12 soļu metodoloģijai, iemācīsies, kā praktiski izveidot tādas mājaslapas, kas pārliecina un pārdod, izmantojot sev ērtu mājaslapas redaktoru vai IcebergBuilder mājaslapas būvētāju!

TU APGŪSI:

6. MODULIS. KĀ RADĪT SATURU, KAS PĀRDOD​

Pēc tam, kad būsi iepriekšējās lekcijās noskaidrojis, kas tad ir Tavs ideālais klients, kā izveidot pārdošanas ceļa sākuma lapu un ar e-pastu mārketingu veidot uzticības pilnas, pārdošanu veicinošas attiecības, pienācis laiks apgūt satura radīšanas pamatus. Šis modulis būs super noderīgs, lai saprastu, kā izveidot labu saturu bez aģentūru piesaistes. Tu iemācīsies, kā veidot un pielāgot saturu dažādiem sociāliem medijiem, kā arī taktikas, kas palīdzēs uzrakstīt Taviem lasītājiem aktuālus bloga rakstus.

TU APGŪSI:
Approved ads tick mark

Bonusā: piekļuve mūsu facebook/instagram online meistarklasei

Bonusā iegūsi piekļuvi mūsu bestseller kursam – 16 lekciju Facebook / Instagram reklāmas meistarklasei. Šajā kursā iemācīsies stratēģiski reklamēt savus piedāvājumus ar Facebook / Instagram reklāmas palīdzību, izmantot retargeting peļņas audzēšanai un citas aģentūru taktikas, kas palīdz piesaistīt maksājošus klientus internetā!

TU APGŪSI:
Bonusi

Tu iegūsi arī:

Darbagrāmatas Tavā īpašumā uz mūžiem

Vairāku moduļu ietvaros Tev būs iespēja iegūt praktiskās darba grāmatas, lai pildītu uzdevumus un tiktu pie pirmajiem rezultātiem. Pats labākais, ka Tev šie materiāli paliks Tavā rīcībā, kas nozīmē, ka Tu vienmēr varēsi darba grāmatas papildināt un pielietot, lai pārdotu arī citus produktus un pakalpojumus nākotnē!

PieKļuvi slēgtai Facebook atbalsta grupai

Uzaicināsim Tevi pieteikties mūsu slēgtajai IcebergBuilder Facebook atbalsta grupai, kurā varēsi apmainīties ar idejām un vērtīgiem kontaktiem, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem diskusijās un LIVE jautājumu un atbilžu sesijās –  par un ap klientu piesaisti un digitālo mārketingu!

Bezmaksas piekļuvi ekskluzīvai rīku kastei uz 2 mēnešiem

Lai Tu ātrāk tiktu pie rezultāta un sāktu gudri pārdot internetā, Tu saņemsi arī tūlītēju piekļuvi visiem IcebergBuilder rīkiem (mājaslapu būvētājam, apmaksas formai utml.) uz 2 mēnešiem, lai vari tūlīt pat pielietot jaunapgūtās zināšanas praktiski, izveidojot strādājošu pārdošanas ceļu un pārliecinošu mājaslapuIcebergBuilder ietilpst arī video pamācības rīku lietošanā, un nesatraucies – Tu varēsi atcelt savu abonementu ar 1 klikšķi. 

Piekļuvi 550+ mājaslapu dizaina sagatavēm

Bezmaksas piekļuve uz 2 mēnešiem IcebergBuilder lietošanā arī nozīmē, ka Tu varēsi izmantot to, lai viegli uzbūvētu savu mājaslapu/e-veikalu no IcebergBuilder 550 un vairāk dizaina sagatavēm! Kā arī, ja vēlies, varēsi to būvēt no nulles – kā vien Tev tīk.

Kam šis kurss noder

LEKCIJAS PRAKSĒ IZMANTO

iespējams, labākais bonuss - icebergbuilder

realizē stratēģiju praksē

IcebergBuilder ir rīku kaste, kas ļaus ikvienam mērķtiecīgam darītājam uzbūvēt veiksmīgu klientu piesaistes sistēmu internetā, sākot no mājaslapas līdz stratēģiskiem digitālās pārdošanas ceļiem (funnel)! Tā iekļauj īpaši atlasītus digitālā mārketinga rīkus, ērtu mājaslapas redaktoru (lai sasniegtu skaistu rezultātu, nav jābūt dizainerim!), super viegli rediģējamas mājaslapu dizaina sagataves un soli pa solim video pamācības, lai Tu ātri apgūtu šos rīkus un varētu veikli tikt pie rezultāta – strādājoša pārdošanas ceļa un mājaslapas izveides.

Ielūkojies priekšskatījumā, kā darbojas IcebergBuilder!

ICEBERGBUILDER ĻAUS TEV:

550+ mājaslapu dizaina sagataves

IcebergBuilder ļaus Tev uzbūvēt savu mājaslapu/e-veikalu no IcebergBuilder 550 un vairāk dizaina sagatavēm! Tavs jaunais pārdošanas ceļš būs ne tikai efektīvs, bet arī 100% pielāgots Tavai gaumei.

Bez saistībām - atcel ar vienu klikšķi

IcebergBuilder lietošana ir brīnišķīgs bonuss, kas nāk bez saistībām. Ja saproti, ka to neizmantosi, Tu vari jebkurā brīdī atcelt to ar vienu klikšķi vai iesaldēt projektu, lai pie tā atgrieztos vēlāk.

Video pamācības visu rīku lietošanai

Lai vari ātri tikt pie rezultāta, savu pārdošanai pielāgoto mājaslapu varēsi veikli uzbūvēt, vien sekojot līdzi soļiem mūsu video pamācībās visiem pamata rīkiem IcebergBuilder pārdošanas rīku kastē.

Kopā ar šo kursu iegūsi piekļuvi lietot Icebergbuilder
profesionālos pārdošanas rīkus 2 mēnešus bez maksas

Bez līgumiem, bez saistībām - varēsi atcelt savu projektu ar vienu klikšķi.

atsauksmes

Mūsu veiksmes stāsti

Par mūsu kompetenci vislabāk runā mūsu apmierinātie apmācību dalībnieki. Mūsu veiksmes mērs ir mūsu klientu panākumi un viņu sasniegtie finanšu un biznesa izaugsmes mērķi.

"Paldies par šāda veida apmācībām! Mācības tiek pasniegtas viegli saprotamā veidā! Prieks, ka darbinieki un komanda tiešām ir atvērti no sirds un vērsti uz to, lai savas zināšanas ieguldītu un ieinteresēti, lai palīdzētu mums sasniegt mūsu mērķus! Patiesi un uzticami, lai Tev un man palīdzētu sasniegt virsotnes! Iesaku šos kursus,kas tiek piedāvāti, būsiet tikai ieguvēji un varēsiet virzīties uz saviem mērķiem daudz efektīvāk uz priekšu! 👍👍👍 Pirmoreizi dzīvē atsaucos un šādā veidā mācos no reklāmām piedāvātiem kursiem! Un priecājos, ka atsaucos šai iespējai mācīties. Ļoti vērtīgi un svētīgi priekš manis! 🙂💛

Paldies pasniedzējiem un komandai! Lai Dievs Jūs svētī un Jūsu darbu! 🙏"
Lenvija Jānberga
Uzņēmīga darītāja
"Ļoti profesionāli, izsmeļoši un prakstiski pielietojami kursi no Digital Drive. Patīk komunikācijas stils un informācijas pasniegšana, kas ir vienkārša un skaidra! 👍.

Esmu pati apguvusi kursus par Facebook un Instagram reklāmu, par pārdošanas lapām, kā radīt efektīvus un trāpīgus tekstus - un man tas viss tiešām patīk. Tas strādā, jo es tos pielietoju arī ikdienā. Es uzticos Digital Drive - jo zinu, ka tur ir profesionāļi, kas pasniedz visu nepieciešamo, kas tiešām mums vajadzīgs. Vairāk praktiski padomi, mazāk teorijas.

Paldies Digital Drive par darbu, par apmācībām un konsultācijām. Prieks sekot un piedalīties jūsu komunikācijā un kursos!😀🙌"
Evita Astiča
Sociālo tīklu biznesa studija
"Liels paldies par informāciju, es visus video noskatījos ar lielu interesi, paralēli veicot pierakstus. Tieši šo sfēru es esmu pētījis ļoti daudz, bet vienmēr bija pietrūcis konkrētības, jo iespējamo reklāmas izveidošanas variāciju ir ļoti daudz. Man Jūsu kurss patika, tā laikā es aizdomājos par vairākiem aspektiem, kuriem iepriekš nebiju pievērsis vērību.

Esmu jau izveidojis pirmo kampaņu divām aukstajām auditorijām ar 2 Ads katrā no setiem, tāpat pašlaik ir aktīva viena warm auditorijas kampaņa ar 2 Ads vienai auditorijai. Skatīšos un vērtēšu rezultātus."
Edgars Bīberis
MIZO backpacks
"Strādājot ikdienā ar klientu (gan produktu turētājiem, gan pakalpojumu piedāvātājiem) sociālo tīklu kontu saturu, nereti saskārāmies ar grūtībām sasniegt skaidru tiešo mērķauditoriju ar reklāmas kampaņu palīdzību. Kaut neesmu vēl līdz galam apmācības izgājusi, man ir jāsaka, ka kopš sāku apgūt šo kursu un izmantot reklāmas, mūsu klientam ir pieaudzis pierakstu skaits! Atšķirība ir redzama!

Noteikti iziešu apmācības līdz galam un drīz sākšu patestēt jaunās reklāmas, lai arī mums pašiem piesaistītu klientus."
Laura Ošiņa-Bēķe
SMART CAT Marketing Communications vadītāja
rezultāts

Kā šis kurss Tev palīdzēs augt

SKAIDRA SISTĒMA KLIENTU PIESAISTEI

Beidzot izproti, kā sasniegt rezultātus, pārdodot internetā

Pārdošana internetā nav miglā tīta veiksmes spēle – pietiks lauzīt galvu, kā “uzminēt” īsto piegājienu! Šajā kursā mācītā stratēģija radīs skaidru izpratni, no kā sastāv veiksmīga un izmērāma klientu piesaistes sistēma internetā. Varam apsolīt, ka jaunapgūtās zināšanas sniegs Tev ilgi gaidīto “ahā!” brīdi, un Tev beidzot taps pilnīgi skaidrs, kā arī Tu vari veiksmīgi pārdot savus produktus/pakalpojumus internetā un sistemātiski audzēt savu biznesu.

GUDRA PĀRDOŠANA TAVAM KLIENTAM

ZINI, KĀ PĀRLIECINĀT SAVU ĪSTO KLIENTU

Tev vairs nevajadzēs šaut gaisā, cerot trāpīt mērķī! Vispārīgas frāzes un neskaidra stratēģija, cenšoties pārdot visiem, nozīmē, ka Tu nepārdod nevienam. Šajā kursā Tu izpētīsi savu mērķauditoriju līdz pat vissmalkākajām niansēm, izveidojot pārliecinošu klienta profilu. To aizpildot, Tu beidzot zināsi, kā patiesi uzrunāt savu potenciālo klientu un ko rakstīt un rādīt, lai viņš/-a notic Tavam zīmolam un kompetencei! Tas ļaus Tev uzrakstīt labākus tekstus reklāmām un radīt pārliecinošāku saturu mājaslapā vai blogā, kas būtiski atvieglos pārdošanu.

ĒTISKA PĀRDOŠANA BEZ UZBĀZĪBAS

IEMĀCIES PĀRVĒRST LAPAS APMEKLĒTĀJUS PIRCĒJOS

Kāda jēga ieguldīt pūles mājaslapas izveidē, ja tā nepiesaistīs klientus, vai ne? Kursā skaidrotās taktikas iedos skaidru metodoloģiju un praktiskus piemērus, ko iekļaut mājaslapā, lai tā pārliecinātu un pārdotu. Tāpat arī mēs dalīsimies ar profesionāļu izmantotām taktikām, kā bez uzbāšanās un agresijas iegūt vērtīgus potenciālo klientu kontaktus (GDPR-droši) un kā tos pārvērst par lojāliem pircējiem. Šīs taktikas izmantojam kā mēs, tā pasaulē veiksmīgākie online biznesi, un galvojam, ka tas ir drošs veids, kā ētiski, patīkami un caur vērtību pārdot savus produktus/pakalpojumus!

stratēģija ilgtermiņa attīstībai

Iemācies maksimizēt peļņu un audzēt biznesu

Trauksmainas bailes par nākotni ir pagātne – vairs nebaidies par to, kā Tavs bizness izdzīvos ilgtermiņā! Šīs apmācības Tev iemācīs gan teorētiskos pamatus, gan praktiskos ieteikumus, kā to realizēt. Tas nozīmē, ka pēc apmācībām Tu ne tikai varēsi palaist savu ideālo kampaņu, bet arī vienmēr zināt, kā labos rezultātus mērogot un ko darīt uz priekšu. Tagad, kad beidzot zināsi, kur fokusēt savas digitālā mārketinga aktivitātes, Tu varēsi labāk monitorēt un izmērīt savu izdošanos, un nepārtraukti uzlabot savus rezultātus!

bezmaksas piekļuve rīku kastei

IZMANTO PROFESIONĀLUS RĪKUS UN SĀC PĀRDOT

Atšķirībā no citiem kursiem varēsi pielietot zināšanas praktiski un sākt veidot savu ideālo pārdošanas sistēmu nekavējoties! Piekļuve IcebergBuilder rīku kastei uz diviem mēnešiem sniegs Tev iespēju pielietot īpaši atlasītus pārdošanas rīkus, ērtu mājaslapas redaktoru, mājaslapu dizaina sagataves un – pats labākais – soli pa solim video pamācības, kas nozīmē, ka Tu varēsi ātri apgūt šos rīkus un veikli tikt pie rezultāta – pārdodošas mājaslapas un pirmajiem pirkumiem!

Priekšskatījums

Ielūkojies 10 sekunžu priekšskatījumā, lai saprastu, kā izskatās piekļuve lekcijām!

Pacel savu pārdošanu nākamajā dimensijā - iemācies pārbaudītu veidu, kā pārdot & piesaistīt klientus internetā!

Stratēģisks digitālais pārdošanas ceļš stabilai klientu piesaistei un augošiem ienākumiem

TU IEGŪSI:
BONUSI:
Praktisko treniņu online meistarklase
profesionāļiem un iesācējiem

Beidzot piedzīvo garantētu finansiālo izaugsmi un ar pārliecību realizē savus personīgos mērķus – iemācies izveidot stratēģijā balstītu klientu piesaistes mehānismu kontrolētai ienākumu plūsmai.

147 €

Ja nebūsi neko noderīgu iemācījies, naudu atgriezīsim 100% apmērā.

Garantējam

NEKO NERISKĒ

Ja Tu jebkāda iemesla dēļ nebūsi apmierināts ar lekciju kursu “Stratēģisks digitālais pārdošanas ceļš”, 30 dienu laikā kopš iegādes Tev ir tikai jānosūta e-pasts uz hello@digitaldrive.lv un nekavējoties atgriezīsim Tavu maksājumu pilnā apmērā!

Tas nozīmē, ka Tev nav pašlaik jāpieņem gala lēmums. Pievienojies apmācībām, apskaties, izmēģini, saproti, vai Tev šīs apmācības noder, un tikai tad izlem.

Iepazīsties

Kursa lektori

KRISTIĀNS LĪCIS

IcebergBuilder un Digital Drive vadītājs

Kristiānam ir 10 gadu pieredze, pārdodot gan klientu, gan savu uzņēmumu produktus, izmantojot šobrīd spēcīgākās stratēģijas noslēpumus.

KATE KAULAKALNA

IcebergBuilder un Digital Drive vadītāja

Kate ir satura mārketinga eksperte ar 5 gadu pieredzi uz pirkumiem vērstas satura stratēģijas izveidē kā no teksta, tā dizaina viedokļa.

VINETA GAJEVSKA

Satura mārketinga stratēģe

Vinetai ir vairāk kā 5 gadu pieredze trāpīgu tekstu radīšanā latviešu un angļu valodā spēcīgu reklāmu, pārdošanas lapu un e-pastu mārketinga vajadzībām.

kontakti

Saziņai elektroniski

Ja Tev ir radušies kādi jautājumi, kā varam Tev palīdzēt, sazinies ar mums epastā, aizpildot formu vai zvanot uz tālruni 20414111!

Biežāk uzdotie

Jautājumi

Apmācības sastāv no video lekcijām, kuras Tu vari noskatīties jebkurā sev ērtā laikā. Lekcijas ir vidēji 15 minūšu garas, un tās visas ir pieejamas tiešsaistē. Tām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.

Kur tas ir bijis nepieciešams, esam pa tiešo ierakstījuši, ko tieši spiest uz sava datora ekrāna, lai Tu varētu atkārtot darbības un sasniegt tieši tādu pašu rezultātu.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā vai sūtot privātu ziņu, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Reģistrējoties Tu e-pastā saņemsi unikālu piekļuvi. Lekciju saturu nosūtīsim Tev saitē uz Digital Drive kursu lapu, kurā apkopotas visas 10 lekcijas, kurām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.

Parasti lielākā daļa no šo apmācību dalībniekiem ir iesācēji, tāpēc mēs sākam ar pamatiem un Tev nevienā brīdī neradīsies sajūta, ka netiec līdzi.

Visus konceptus aprakstām vienkāršā valodā, izvairoties no nevajadzīga žargona, kas ļauj cilvēkiem jebkurā vecuma grupā un ar jebkādu sagatavotības stāvokli veiksmīgi apgūt reklāmas nianses.

Ja nu kādā brīdī kaut ko nesapratīsi vai kaut kas nesanāks, Tu vienmēr vari uzdot jautājumu vai nu privāti vai mūsu Facebook grupā! 

Ja vēlies izmantot naudas atgriešanas garantiju, sūti e-pastu uz kristians@digitaldrive.lv 30 dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas un saņem iemaksāto 100% apmērā atpakaļ nekavējoties.

Tas nozīmē, ka Tev nav jāpieņem gala lēmums tagad. Piesakies, lai rezervētu savu vietu grupā, apskaties vai apmācības sniedz Tev gaidīto rezultātu un tikai tad pieņem gala lēmumu!

Naudas atgriešanas garantiju varam atļauties piedāvāt tikai tāpēc, ka zinām, ka manas apmācības cilvēkiem patiešām noder un tie gūst lieliskus rezultātus!

Tu apmācībām varēsi veltīt tik daudz vai maz laika, cik vēlēsies, jo Tev būs neierobežota pieeja apmācību materiāliem neierobežotu laiku.

Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atkārtotu informāciju par jebkuru digitālā mārketinga aspektu.

Pat, ja šobrīd vēl nedomā būvēt savu mārketingu, tad jebkurā gadījumā iesaku pievienoties apmācībām tagad, jo, papildinot materiālus (Tev visi atjauninājumi un papildinājumi būs bez maksas), apmācību cena celsies.

Ja, skatoties lekcijas, Tev radīsies jebkādi jautājumi par digitālā mārketinga un pārdošanas niansēm, varēsi tos droši uzdot mūsu slēgtajā Facebook grupā, jo, visticamāk, arī kādam citam būs radies tāds vai līdzīgs jautājums.

Vai arī vari droši sūtīt man privātu ziņu uz epastu vai Facebook lapu, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim jebkādos tehniskos vai personīgos jautājumos!

Ja Tu jau esi iepriekš interesējies par digitālo mārketingu, tad, visticamākais, ka ar daudziem no konceptiem un idejām būsi jau pazīstams.

Labā ziņa ir, ka daudzi pieredzējuši mārketinga speciālisti ir sajūsmā par šīm apmācībām, jo ir daudz dažādu nianšu un taktiku, par kurām viņi iepriekš nezināja un kas tagad palīdz uzlabot viņu reklāmas un palielināt ienākumus.

Ja Tu uztraucies, ka zināsi jau visu, ko es mācu, tad es iesaku vienkārši piereģistrēties, paskatīties lekcijas un prasīt naudu atpakaļ, ja nebūsi iemācījies neko jaunu.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

Ja Tev nepatīk maksāt ar maksājumu karti, tad vienmēr ir iespēja izmantot PayPal.

Stratēģisks digitālais pārdošanas ceļš stabilai klientu piesaistei un augošiem ienākumiem

TU IEGŪSI:
BONUSI:
Praktisko treniņu online meistarklase
profesionāļiem un iesācējiem

Beidzot piedzīvo garantētu finansiālo izaugsmi un ar pārliecību realizē savus personīgos mērķus – iemācies izveidot stratēģijā balstītu klientu piesaistes mehānismu kontrolētai ienākumu plūsmai.

147 €

Ja nebūsi neko noderīgu iemācījies, naudu atgriezīsim 100% apmērā.

Garantējam

NEKO NERISKĒ

Ja Tu jebkāda iemesla dēļ nebūsi apmierināts ar lekciju kursu “Stratēģisks digitālais pārdošanas ceļš”, 30 dienu laikā kopš iegādes Tev ir tikai jānosūta e-pasts uz hello@digitaldrive.lv un nekavējoties atgriezīsim Tavu maksājumu pilnā apmērā!

Tas nozīmē, ka Tev nav pašlaik jāpieņem gala lēmums. Pievienojies apmācībām, apskaties, izmēģini, saproti, vai Tev šīs apmācības noder, un tikai tad izlem.

Pacel savu pārdošanu nākamajā dimensijā - iemācies pārbaudītu veidu, kā pārdot & piesaistīt klientus internetā!

Kontakti:

hello@digitaldrive.lv
Rīga, Sporta iela 2,
LV-1013

Juridiskās detaļas:

SIA "Positive Company"
40203072094
LV40203072094
Aleksandra Grīna bulvāris 13 - 27,
Rīga, LV-1002

This site is not in any way affiliated with Facebook, Inc.

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.