Ekspress kurss veiksmīgai pārdošanai internetā

Kā uzrakstīt spēcīgus tekstus Facebook / Instagram ziņām, kas UZRUNĀ UN palīdz pārdot produktus un pakalpojumus

Bonusā: Konkrētas Taktikas un tekstu šabloni

Bez milzu budžetiem un tēriņiem

Bez profesionālas pieredzes

Bez naudas tērēšanas aģentūrām

Mācies sev ērtā laikā bez ierobežojumiem

Šajā ekspress online apmācību kursā Digital Drive satura mārketinga galvenā stratēģe Kate Kaulakalna Tevi apmācīs, kā uzrakstīt garšīgus, krāšņus, pārliecinošus un pārdodošus tekstus reklāmu ierakstiem Facebook un Instagram platformās (un kas derēs arī reklāmtekstiem epastos, e-veikalos, mājaslapā un citur!), lai veiksmīgi uzrunātu savu īsto mērķauditoriju un pārdotu savu produktu/pakalpojumu!

Lektorei Katei ir 5 gadu pieredze profesionālā reklāmtekstu tekstveidē (copywriting) un digitālās pārdošanas mehānikā, kuru bagātina akadēmiskā izglītība valodniecībā.

Kursa saturs:

KĀ ŠIS KURSS TEV PALĪDZĒS

PIRMS:
PĒC:

KĀ NOTIEK MĀCĪBAS?

Reģistrējies

Aizpildi reģistrācijas formu zemāk un iegūsti savu apmācību piekļuvi, veicot drošu maksājumu internetā.

Saņem piekļuvi

Pēc apmaksas uz e-pastu, kuru norādīji reģistrējoties, saņemsi instrukcijas, kā piekļūt apmācībām.

Ielogojies

Piekļūsti kursam mūsu apmācību platformā, ielogojoties ar e-pastu un paroli, ko izveidoji reģistrējoties.

Mācies savā laikā

Mācies tiešsaistē no jebkuras ierīces sev ērtā laikā bez ierobežojumiem – kaut vai pēc dienas, mēneša vai gada!

Ko saka apmācību dalībnieki:

Jaunums

MĀCIES AKADĒMIJĀ UN APGŪSTI DIGITĀLĀ MĀRKETINGA KURSUS

14 dienu izmēģinājums visiem kursiem

€0.00

Izmēģini 14 dienas bez maksas, izlem, vai gribi turpināt!

Mācies IcebergBuilder Academy un 87+ lekcijās soli pa solim apgūsti visu nepieciešamo veiksmīgai klientu piesaistei un pārdošanai internetā – iemācies izveidot spēcīgu mājaslapu, e-veikalu un pārdošanas ceļu (funnel), un gudri izmantot visus digitālā mārketinga kanālus!

Abonements pēc izmēģinājuma: sākot no 17.95 EUR / mēnesī.

Atcel jebkurā brīdī ar vienu klikšķi.

Reģistrējies un apgūsti "TEKSTVEIDES NOSLĒPUMI" MINIkursu

Bezlimita piekļuve 1 kursam

€7.00

Maksā vienreiz, piekļūsti vienmēr!

Reģistrējies šim minikursam un 5 lekcijās apgūsti, kā uzrakstīt garšīgus, krāšņus, pārliecinošus un pārdodošus tekstus reklāmu ierakstiem Facebook un Instagram platformās (šīs metodes derēs arī reklāmtekstiem e-veikalā, mājaslapā, Etsy un citur!)

Maksā vienreiz, piekļūsti vienmēr.

Šī lekcija noderēs, pat ja esi:

Reģistrējies un sāc mācīties!

Biežāk uzdotie JAUTĀJUMI

Apmācības sastāv no piecām video lekcijām, kuras Tu vari noskatīties jebkurā sev ērtā laikā no jebkuras ierīces.
Ekspress kursā iekļautās lekcijas ir pieejamas tiešsaistē jebkurā laikā. Tām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli, ko izveidosi, reģistrējoties.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Reģistrējoties Tu uzreiz saņemsi piekļuvi
Lekciju saturs Tev būs pieejams Tavā Digital Drive kontā, kurā apkopotas visas 5 lekcijas, kurām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.

Parasti lielākā daļa no šo apmācību dalībniekiem ir iesācēji, tāpēc mēs sākam ar pamatiem un Tev nevienā brīdī neradīsies sajūta, ka netiec līdzi.

Visus konceptus aprakstām vienkāršā valodā, izvairoties no nevajadzīga žargona, kas ļauj cilvēkiem jebkurā vecuma grupā un ar jebkādu sagatavotības stāvokli veiksmīgi apgūt svarīgākās tekstveides nianses.

Ja nu kādā brīdī kaut ko nesapratīsi vai kaut kas nesanāks, Tu vienmēr vari uzdot jautājumu, rakstot mūsu Facebook grupā!

Apmācības Tev būs pieejamas uzreiz pēc reģistrēšanās, un Tu tām varēsi veltīt tik daudz vai maz laika, cik vēlēsies, jo Tev būs neierobežota pieeja apmācību materiāliem neierobežotu laiku.

Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atkārtotu informāciju par jebkuru tekstveides radīšanas aspektu.

Pat, ja šobrīd vēl nedomā būvēt savu digitālo pārdošanu ar pārdomātu tekstu palīdzību, tad jebkurā gadījumā iesaku pievienoties apmācībām tagad, jo, papildinot materiālus (Tev visi atjauninājumi un papildinājumi būs bez maksas), apmācību cena celsies.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Jā, tas ir pavisam vienkārši: izrakstoties laukā “Uzņēmuma rekvizīti” iekopē pilnos uzņēmuma rekvizītus. Pēc apmaksas saņemsi epastā grāmatvedībai derīgu rēķinu.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

KONTAKTI

hello@digitaldrive.lv

Sporta iela 2, Rīga, LV-1013

Rekvizīti

SIA “Positive Company”

Reģ. nr. 40203072094

LV40203072094

Aleksandra Grīna bulvāris 13 – 27,

Rīga, LV-1002