Pirmo tikšanos rezervējuši jau:
1

uzņēmēji un darītāji

1

uzņēmēji un darītāji

Individuāla konsultācija

izveidosim Tev stratēģiju sistemātiskai klientu piesaistei internetā

Approved ads tick mark

beidzot saproti, kurā virzienā ieguldīt pūles ilgtermiņa attīstībai

Uzzini visas iespējas, kā tavam biznesam piesaistīt maksājošus klientus internetā

saņem skaidru darbības plānu, ko pielietot tūliņ pat pēc konsultācijas

[statistika]

VAI ZINĀJI?

0 %
mazo uzņēmumu bankrotē, jo tiem trūkst sistemātiska veida, kā piesaistīt klientus.

Šobrīd teju visiem uzņēmumiem ir sava Facebook un Instagram lapa un varbūt arī mājaslapa, taču lielākā daļa joprojām nespēj izmantot abas sastāvdaļas gudri. Tā vietā tiek dedzināta nauda, spiežot boost vispārīgām reklāmas ziņām un paļaujoties uz veiksmi, ka kādā brīdī kāds varbūt kaut ko nopirks. Galvenā lieta, kas iztrūkst – padziļināta izpratne par to, kā klientu piesaiste un pārdošana notiek caur digitālajiem kanāliem.

IZKLAUSĀS PĒC TEVIS?

Individuāla konsultācija uzņēmējiem

sakārtojam tavu digitālo pārdošanu regulārai klientu piesaistei internetā

TU IEGŪSI:

[atsauksmes]

Mūsu veiksmes stāsti

Par mūsu kompetenci vislabāk runā mūsu paveiktie darbi. Mūsu profesionālā palīdzība ir ļāvusi dažādu sfēru un attīstības pakāpju uzņēmumiem audzēt ienākumus un palielināt klientu skaitu.

Digital Drive palīdzēja mums atrast rīkus un iespējas [..], lai patērētājs zinātu mūsu produktu un varētu nokļūt līdz aptiekai. Liels paldies Katei un Kristiānam par viņu palīdzību!
Toms
Latvijas reģiona vadītājs farmācijas uzņēmumam
Mēs šodien esam informācijas un piedāvājumu pārpilnā laikmetā, dzīve "onlainā" uzņem apgriezienus un katram, kas sevi vēlas parādīt digitālajai sabiedrībai ir svarīgi zināt KĀ, svarīgi pazīt savu klientu, prast orientēties facebook reklāmas pasaulē utt. Kate un Kristiāns no Digital Drive ir cilvēki īstajā vietā! Pieejami, zinoši, ar personīgu pieeju un pats svarīgākais - Viņi dalās ar to, ko zin, dalās ar pieredzi, iedvesmo un izglīto. Lieliska pieredze, no jums vēl ir daudz ko mācīties un katras zināšanas ir tieši laikā! Pateicībā.
Rita Muižniece
Žurnāla Mistērija redaktore
Šobrīd esmu izveidojis nelielu uzņēmumu ģenētikas testu pārdošanai internetā. Vēlējos uzņēmuma mājaslapu būvēt pats, tomēr apzinos, ka, lai veiksmīgi pārdotu, ar manām zināšanām lapas izveidē nepietiks. Proti - man bija svarīgi, lai lapas saturs - ar to domājot tekstus un vizuālo tēlu - būtu profesionāls, klientu uzrunājošs, uz pirkumu rosinošs.

No Digital Drive organizētiem digitālās pārdošanas kursiem pazinu Kristiānu un Kati un zināju, ka Kate lieliski pārzina "valodas spēku", savukārt Kristiāns prot izskaidrot dažādas svarīgas nianses reklāmas kampaņu viedošanā. Digital Drive komanda konsultēja divos jautājumos: lapas satura pilnveidošanā un reklāmas kampaņas konceptuālajā dizainā.

Rezultātā kopīgiem spēkiem tapa lapa, kādu pats nebūtu izveidojis - izrunājām dažādas nianses tekstos un vizuālajā saturā, kas padarīja lapas saturu daudz vieglāk uztveramu un loģiskāku, vedot uz pirkumu. Sarunā ar Kristiānu atradām tieši mana produkta specifikai piemērotāko kampaņas shēmu, un Kristiāns deva daudz svarīgu padomu, kā to pats saviem spēkiem varu īstenot.
Mārtiņš Kālis
PhD, molekulārbiologs
Sešas nedēļas pirms Marketing Shake konferences sapratām, ka būs nepieciešama palīdzība ar pārdošanu caur Facebook un bijām jau dzirdējušas par Digital Drive komandas panākumiem reklāmu kampaņu izveidē citiem projektiem, tāpēc izlēmām piesaistīt viņus palīgā.

Īsā laikā tika izveidots gan pārdošanas lapas teksts, gan reklāmu saturs, gan pašas kampaņas, kas sasniedza savu mērķi. Kopā pārdevām pilnīgi visas konferences biļetes beigās vēl paaugstinot cenas lielā pieprasījuma dēļ.
Zanda Lazda
WeAreVery valdes priekšsēdētāja

[rezultāts]

Konsultācijā saņemsi:

1. SKAIDRU PLĀNU KLIENTU PIESAISTEI INTERNETĀ​

Aizmirsti par stresu un neziņu, kā nodrošināt stabilus ienākumus biznesa izaugsmei! Skaidrs plāns, kā piesaistīt sistemātiski klientus internetā ļaus pārliecināt tieši Tavu, ideālo mērķauditoriju internetā.

2. padomus un atbalstu no profesionāļiem

Neapjūc tendenču gūzmā, bet kļūsti zinošs par šobrīd aktuālākajiem lietām, kas reāli strādā! Digital Drive eksperti, kas ikdienas nodarbojas ar digitālo pārdošanu, sniegs Tev vērtīgus padomus, viltības un metodes, ko izmanto veiksmīgi uzņēmumi visā pasaulē un kas palīdz nodrošināt regulāru ienākumu plūsmu, arī pārdodot mūsu pašu produktus un pakalpojumus.

3. Stratēģiju, ko vienmēr pielietot un pielāgot

Tev nebūs vairs jālauza galva, kā tālāk pārdot jebkuru citu produktu/pakalpojumu, jo Tev jau par to būs zināšanas un gatavs darbības plāns! Pēc konsultācijas Tev paliks zināšanas par to, kā digitālais mārketings strādā klientu piesaistei, un stratēģijas shēma, ko varēsi atkārtoti pielietot, lai pārdotu arvien jaunus produktus/pakalpojumus!

video streaming

4. piekļuvi online lekciju kursam bonusā

Piekļuve mūsu online apmācību kursam “Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati” sniegs noderīgu ieskatu par katru no svarīgajām digitālās pārdošanas sastāvdaļām. Tas nozīmē, ka Tu vairs neskriesi pakaļ katrai tendencei, ko stāsta, bet varēsi izvēlēties optimālākos ceļus un tos attīstīt savai biznesa izaugsmei.

[kam šis ir paredzēts]

mūsu konsultācijas palīdz:

[kā pieteikties]

Kā tas notiks

PIRMAIS SOLIS

PIESAKIES

Spied uz pogas "Pieteikties konsultācijai", aizpildi formu un veic drošu apmaksu internetā vai rezervē vietu, piesakoties apmaksai ar rēķinu.

OTRAIS SOLIS

IZVĒLIES LAIKU

Pēc formas aizpildīšanas Tev būs iespēja izvēlēties sev tīkamu laiku un datumu mūsu tiešsaistes rezervācijas sistēmā. Gaidi apstiprinājuma epastu.

TREŠAIS SOLIS

Tiekamies

Tiekamies norunātajā laikā mūsu ofisā Rīgā, Sporta ielā 2 vai virtuāli Zoom/Google Hangouts platformās, ja tā Tev ērtāk.

Individuāls treniņš darītājiem

izveidosim sistemātisku ceļu, kā iegūt maksājošus klientus internetā

  • Treniņš paredzēts līdz 2 uzņēmuma pārstāvjiem;
  • Atrodamies mūsu ofisā Rīgā, Sporta ielā 2;
  • Konsultācija var notikt arī attālināti Zoom vai Google Hangouts platformā.

150 € + PVN

TRENIŅĀ IEKĻAUTS:

[BIEŽĀK UZDOTIE]

JAUTĀJUMI

Šis individuālais treniņš ir paredzēts līdz 2 uzņēmuma pārstāvjiem.

Ja ir interese veidot lielākas apmācības savai pārdošanas/mārketinga komandai, raksti epastu uz kate@digitaldrive.lv, un izstrādāsim speciālu piedāvājumu tieši Tavam gadījumam!

Šis treniņš visvairāk noderēs pašnodarbinātajiem un mazajiem, jaunajiem uzņēmējiem, kam jau ir kāds produkts/pakalpojums, ko pārdot.

Taču Tev nebūt nav jābūt lielai pieredzei digitālajā mārketingā. Liela daļa no tiem darītājiem, kam palīdzam ar pārdošanu, ir iesācēji mārketingā, un tas ir pilnībā saprotams. Tieši tāpēc viņi izvēlas mūs, lai ar savu pieredzi un zināšanām mēs viņiem palīdzam saprast, kā digitālā pārdošanas stratēģija izskatās viņu produktiem/pakalpojumiem un uz kuriem kanāliem vērts koncentrēties.

Ja nu kādā brīdī kaut ko nesapratīsi vai kaut kas nesanāks, vienmēr būsim gatavi Tev paskaidrot un palīdzēt! 

Mēs izmantojam augstas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

Ja Tev nepatīk maksāt ar maksājumu karti, tad vienmēr ir iespēja maksāt ar pārskaitījumu.

Nodarbība notiks mūsu ofisā Rīgā, Sporta ielā 2.

Konsultācijas laiku izvēlies Tu, kad vien Tev ērtāk. Spiežot uz pogas Pieteikties un veicot apmaksu par pirmo tikšanos, Tev būs iespēja izvēlēties sev tīkamu laiku un datumu mūsu tiešsaistes rezervācijas sistēmā.

Mūsu piedāvātajā stratēģijā mājaslapa ir fundamentāla sastāvdaļa vairāku spēcīgu iemeslu dēļ – galvenokārt tādēļ, ka tā dod iespēju vākt datus par Tavu potenciālo klientu ieinteresētību.

Taču Tev nav jāpaspēj uzbūvēt mājaslapa neadekvāti īsā laikā. Ja Tev vēl mājaslapas nav, mēs, protams, Tevi pakonsultēsim, kurā platformā to izdarīt ātrāk un izdevīgāk – bez programmētāja un dizainera iesaistes. Kā arī varēsim vienoties par draudzīgu piedāvājumu, ja vēlies, lai mājaslapu izveidojam un dizainējam Tavā vietā.

Protams! Ja esi jau iepriekš interesējies par digitālo mārketingu, tad, visticamāk, ar daudziem konceptiem un idejām būsi jau pazīstams, kas atvieglos un pat paātrinās mūsu sadarbību.

Arī pieredzējuši pārdošanas/mārketinga speciālisti ir sajūsmā par sadarbību ar mums, jo mēs pielietojam šobrīd spēcīgāko un stabilāko pārdošanas stratēģiju digitālajā vidē, kā arī palīdzam izveidot labākus tekstus un noorganizēt vēl pārliecinošāku pārdošanas kampaņu.

[iepazīsties]

Konsultāciju vadīs

KRISTIĀNS LĪCIS

IcebergBuilder un Greynut vadītājs

Kristiānam ir jau 10 gadu pieredze, pārdodot gan klientu, gan savu uzņēmumu produktus, izmantojot šobrīd spēcīgākās stratēģijas noslēpumus.

KATE KAULAKALNA

Digital Drive aģentūras vadītāja

Kate ir satura mārketinga eksperte ar 5 gadu pieredzi pārdodošu tekstu un satura radīšanā, un uz pirkumiem vērstas satura stratēģijas izveidē.

[kontakti]

saziņai elektroniski

Ja Tev ir radušies kādi jautājumi par konsultāciju, sazinies ar mums, rakstot epastu vai zvanot pa tālruni +371 20414111!

kate-02.jpg
KATE KAULAKALNA

CEO, SATURA STRATĒĢIJA

kate@digitaldrive.lv

33764325_1729434787105802_5845318020179689472_n.jpg

KRISTIĀNS LĪCIS

CEO, stratēģiJA UN PĀRDOŠANA

kristians@digitaldrive.lv

Rezervē tikšanos un iegūsti skaidru plānu, kā piesaistīt maksājošus klientus internetā!

Kontakti:

kate@digitaldrive.lv
kristians@digitaldrive.lv
+371 20414111
Rīga, Sporta iela 2,
LV-1013

Juridiskās detaļas:

SIA "Positive Company"
40203072094
LV40203072094
Aleksandra Grīna bulvāris 13 - 27,
Rīga, LV-1002

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.
Sporta iela 2, Rīga, LV-1013

Mūsu mārketinga noslēpumi Tavā
e-pasta kastītē!

Gribi uzzināt, kāpēc 6 139 darītāji, uzņēmēji un mārketinga entuziasti paliek pierakstījušies mūsu iknedēļas jaunumiem? Atstāj savu e-pastu zemāk un uzzini!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas lietošanas pieredzi.