izcila digitālā PĀRDOŠANA:
7 SOĻU SISTĒMA

Šajā bezmaksas video lekcijā dalāmies noslēpumā, kas šobrīd ir spēcīgākā digitālā mārketinga stratēģiju, kas ļāva mūsu klientam sasniegt 20’481 € ieņēmumos, iztērējot vien 266 € mēneša laikā

[BEZMAKSAS VIDEO LEKCIJA]

7 SOĻU SISTĒMA IZCILAI PĀRDOŠANAI INTERNETĀ

Šajā 15 minūšu video lekcijā Digital Drive pārdošanas stratēģis un uzņēmējs Kristiāns Līcis Tev izskaidros niansēs un ar piemēriem, kā, izmantojot pasaules stabilāko digitālā mārketinga stratēģiju 7 soļu sistēmā, iespējams audzēt klientu datubāzi un peļņu.

Šo 7 soļu sistēmu izmanto pasaules vadošās kompānijas – Amazon, Starbucks, McDonalds – lai nostiprinātos kā tirgus līderi, kā arī tādi Latvijas veiksmes miljons-dolāru veiksmes stāsti kā iPhonePhotographySchool. Turklāt šī stratēģija derēs jebkura tipa biznesam!

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.
ATLICIS TIKAI VIENS SOLIS...

SAŅEM VIDEO, AIZPILDOT FORMU ZEMĀK

Aizpildi formu un nekavējoties saņem piekļuvi videolekcijai, kā arī praktiskus padomus par labākajiem digitālā mārketinga rīkiem un paņēmieniem epastā!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties!

Mūsu mārketinga noslēpumi Tavā
e-pasta kastītē!

Gribi uzzināt, kāpēc 6 139 darītāji, uzņēmēji un mārketinga entuziasti paliek pierakstījušies mūsu iknedēļas jaunumiem? Atstāj savu e-pastu zemāk un uzzini!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas lietošanas pieredzi.