LEKCIJU NOSKATĪJUŠĀS JAU:
1

veiksmīgas uzņēmējas un pašnodarbinātās

1

veiksmīgas uzņēmējas un pašnodarbinātās

Bezmaksas video lekcija sievietēm biznesā

Kā sasniegt maksājošus klientus Facebook/Instagram platformās

Šajā bezmaksas video lekcijā iemācīsies galvenos pamatnoteikumus, kā veiksmīgi reklamēties Facebook/Instagram platformās tā, lai tas rezultētos ienākumos.

Šajā 25 minūšu bezmaksas videolekcijā Digital Drive aģentūras vadītāja un satura mārketinga galvenā stratēģe Kate Kaulakalna Tev pastāstīs, kā sasniegt savus īstos klientus Facebook/Instagram platformās un veiksmīgi tiem pārdot.

Šī lekcija noderēs, ja esi:

Lekciju vada

Kate Kaulakalna

Digitālās pārdošanas aģentūras Digital Drive vadītāja un satura mārketinga stratēģe, bloga Vārds Vietā autore.

Katei ir vairāk kā 5 gadu pieredze ar sociālo tīklu mārketingu, apkalpojot kā Latvijas lielāko zīmolu Facebook/Instagram kontus, tā izstrādājot pārdošanas stratēģiju mazajiem uzņēmumiem no Facebook reklāmas un SEO līdz pat pirkumam.

Aģentūras Digital Drive klientu gadījumā ir pierādījies – pārdomāta digitālā pārdošanas stratēģija rezultējas peļņā un biznesa izaugsmē, un Facebook / Instagram reklāmai tajā ir nozīmīga vieta. Gudri izvietojot Facebook / Instagram reklāmu iespējams sasniegt izcilus rezultātus pārdošanā, kā piemēram mūsu klientam pareizi izveidota Facebook reklāma palīdzēja sasniegt 20’481 € ieņēmumos, iztērējot vien 266 € mēneša laikā.

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.
ATLICIS TIKAI VIENS SOLIS...

SAŅEM VIDEO, AIZPILDOT FORMU ZEMĀK

Aizpildi formu un nekavējoties saņem piekļuvi videolekcijai, kā arī praktiskus padomus par labākajiem digitālā mārketinga rīkiem un paņēmieniem epastā!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mūsu mārketinga noslēpumi Tavā
e-pasta kastītē!

Gribi uzzināt, kāpēc 6 139 darītāji, uzņēmēji un mārketinga entuziasti paliek pierakstījušies mūsu iknedēļas jaunumiem? Atstāj savu e-pastu zemāk un uzzini!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas lietošanas pieredzi.