LEKCIJU NOSKATĪJUŠIES JAU:
1

veiksmīgi uzņēmēji un pašnodarbinātie

1

veiksmīgi uzņēmēji un pašnodarbinātie

Bezmaksas video lekcija mazajiem uzņēmējiem

KĀ EFEKTĪVI UZTURĒT SOCIĀLO MEDIJU KONTUS BEZ LIEKIEM IZDEVUMIEM

Šajā 35 minūšu bezmaksas videolekcijā Digital Drive aģentūras vadītāja un satura mārketinga galvenā stratēģe Kate Kaulakalna Tev pastāstīs, kā optimizēt sociālo tīklu uzturēšanu un kā zīmola aktivitātes sociālajos tīklos padarīt ienesīgas!

Bez aģentūras iesaistes

Bez milzu budžetiem

Bez profesionālas pieredzes

Šī lekcija noderēs, pat ja esi:

50313611_2101963666537467_7151379027561807872_o-1-1.jpg

Lekciju vada

Kate Kaulakalna

Digitālās pārdošanas aģentūras Digital Drive vadītāja un satura mārketinga stratēģe, bloga Vārds Vietā autore.

Katei ir vairāk kā 5 gadu pieredze ar sociālo tīklu mārketingu, apkalpojot kā Latvijas lielāko zīmolu Facebook/Instagram kontus, tā izstrādājot pārdošanas stratēģiju mazajiem uzņēmumiem no Facebook reklāmas un SEO līdz pat pirkumam.

Digital Drive aģentūras klientu veiksmes stāsti rāda – pārdomāta digitālā pārdošanas stratēģija rezultējas peļņā un biznesa izaugsmē, un sociālo tīklu saturam tajā ir nozīmīga vieta. Piemēram, gudri izvietojot Facebook / Instagram reklāmu iespējams sasniegt izcilus rezultātus pārdošanā, kā piemēram mūsu klientam pareizi izveidota Facebook reklāma palīdzēja sasniegt 20’481 € ieņēmumos, iztērējot vien 266 € mēneša laikā.

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.
ATLICIS TIKAI VIENS SOLIS...

SAŅEM VIDEO, AIZPILDOT FORMU ZEMĀK

Aizpildi formu un nekavējoties saņem piekļuvi videolekcijai + PDF, kā arī praktiskus padomus par labākajiem digitālā mārketinga paņēmieniem epastā!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mūsu mārketinga noslēpumi Tavā
e-pasta kastītē!

Gribi uzzināt, kāpēc 6 139 darītāji, uzņēmēji un mārketinga entuziasti paliek pierakstījušies mūsu iknedēļas jaunumiem? Atstāj savu e-pastu zemāk un uzzini!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas lietošanas pieredzi.