Mārketinga ekspertu konsultācija

Bezmaksas konsultācija
Saņem atbildi uz savu digitālās klientu piesaistes jautājumu no Digital Drive ekspertiem

15 min laikā atradīsim Tev labāko risinājumu

Rezervē sev ērtu laiku telefonsarunai, lai atrastu atbildi uz sev interesējošu jautājumu, un kāds no mūsu digitālās klientu piesaistes ekspertiem ar Tevi sazināsies norādītajā laikā!

AtbildE uz TavU jautājumU 1 zvana attālumā

Bez maksas, bez līgumiem, bez nekādām saistībām

Skaidrs plāns, ko TEV darīt tālāk, lai Tev izdotos

Jaudīgākie eksperti digitālā mārketinga nozarē Tavā rīcībā

PAR MUMS

MŪSU EKSPERTI

Savā komandā esam sapulcējuši spēcīgākos nozares profesionāļus, kas nebaidās palīdzēt un dalīties savās zināšanās ar Tevi, lai arī Tu varētu augt.

KATE KAULAKALNA

CCO, SATURA STRATĒĢIJA & dizains

Digital Drive dibinātāja un vadītāja, māksliniece un satura mārketinga eksperte jau 5 gadus ar akadēmisko izpratni valodniecībā un pieredzi pārdošanai pielāgotu mājaslapu dizainā, lai nodrošinātu pilna spektra kvalitāti –  kā vārdos, tā dizainā.

KRISTIĀNS LĪCIS

CEO, PĀRDOŠANAS STRATĒĢIJA

IcebergBuilder un Digital Drive dibinātājs – 10 gadu pieredze uzņēmējdarbībā, attīstot savu un klientu digitālo pārdošanu, ir ļāvusi iegūt padziļinātu izpratni par to, kā visātrāk un efektīvāk izveidot pārliecinošas mājaslapas, kas sasniedz savus mērķus.

Edgars Edelmanis

Stratēģija un projektu vadība

Enerģisks un mūžam optimistisks, Edgars ir mūsu projektu vadītājs un klientu sadarbības stratēģis – viņam ir 7 gadu pieredze komandu vadībā un veiksmīgā projektu diriģēšanā no pirmās sarunas par sadarbību līdz izcili paveiktam rezultātam.

KĀ NOTIEK Konsultācija?

Rezervē savu laiku

Aizpildi pieteikšanās formu un rezervē laiku telefonasarunai ar mūsu ekspertu.

SAGAIDI APSTIPRINĀJUMU

Uz e-pastu saņemsi apstiprinājuma ziņu, ka laiks ir rezervēts. 

Sazvanāmies un runājam

Zvana laikā saņem atbildi uz sev interesējošos jautājumu un stratēģiju tālākai klientu piesaistei.

Iegūsti skaidru plānu

Iegūsi atbildes uz saviem jautājumiem un skaidru plānu, ka darīt tālāk, lai Tavi mērķi izdotos!

atsauksmes

Ko saka mūsu klienti

Mēs uzskatām, ka par mūsu kompetenci vislabāk runā mūsu paveiktie darbi. Tādēļ mūsu panākumi mērās mūsu klientu pārdošanas rezultātos – Tavas uzvaras kļūst vienlīdz par mūsu uzvarām.
Pie šīs aģentūras vērsāmies ar domu - gribam elegantu, labi funkcionējošu mājas lapu - vizītkarti, kas vedina uz potenciālo klientu iesaisti un kontaktēšanos ar uzņēmumu. Digital Drive komanda veica padziļinātas intervijas vajadzības noskaidrošanai un izveidoja atbilstošu mājas lapu. Esam apmierināti ar rezultātu. Saņēmām arī ļoti operatīvu pēcpārdošanas atbalstu, kad sākumā sapiņķerējāmies lapas satura korekcijās.
Oskars Priede
Runas kursu pasniedzējs
Digital Drive komandai uzticējām izveidot landing lapu mūsu svētku piedāvājumu pārdošanai internetā. Patīkami pārsteidza ātrā un efektīvā sadarbība - jau krietni pirms termiņa saņēmām gatavu lapu trīs valodās un detalizētu lietošanas instrukciju, lai varam tālāk to papildināt pēc nepieciešamības. Jūtams, ka komanda iedziļinās detaļās un atrod piemērotākos risinājumus. Prieks sadarboties!
Ieva Saliņa
Radisson blu pārstāve
Sešas nedēļas pirms Marketing Shake konferences sapratām, ka būs nepieciešama palīdzība ar pārdošanu caur Facebook un bijām jau dzirdējušas par Digital Drive komandas panākumiem reklāmu kampaņu izveidē citiem projektiem, tāpēc izlēmām piesaistīt viņus palīgā. Īsā laikā tika izveidots gan pārdošanas lapas teksts, gan reklāmu saturs, gan pašas kampaņas, kas sasniedza savu mērķi. Kopā pārdevām pilnīgi visas konferences biļetes beigās vēl paaugstinot cenas lielā pieprasījuma dēļ.
Zanda Lazda
WE ARE VERY dibinātāja
Īsā laika posmā kopā ar Digital Drive mēs uzbūvējām ļoti mērķtiecīgu plānu, kā sasniegt 400 dalībniekus biohacking.lv konferencei un attīstīt pilnīgi jaunu nozari Latvijā. Daudzi neticēja, ka tas ir iespējams, bet ar pareiziem rīkiem, tehnisko un zināšanu atbalstu, un savu aktīvu iesaisti, mēs to paveicām. Paldies Kristiānam, Katei un komandai par aktīvu, mērķtiecīgu un galvenais uz pārdošanas rezultātu vērstu sadarbību.
Māris Žunda
Rūdīšanās skolas vadītājs, biohacking.lv rīkotājs
Kate un Kristiāns no Digital Drive ir cilvēki īstajā vietā! Pieejami, zinoši, ar personīgu pieeju un pats svarīgākais - Viņi dalās ar to, ko zin, dalās ar pieredzi, iedvesmo un izglīto. Lieliska pieredze, no jums vēl ir daudz ko mācīties un katras zināšanas ir tieši laikā! Pateicībā.
Rita Riekstiņa
psihologs, tuvaksev.lv
Pirms sākām sadarboties ar Digital Drive, mēs izmantojām ļoti vienkāršas mārketinga tehnikas un mērķējām savas reklāmas uz ļoti plašu un nenoteiktu auditoriju, kas reti kad rezultējās kvalitatīvos klientos. Ar Digital Drive mēs kopā izveidojām jaunus pārdošanas funnels, kas mums iegūst daudz vairāk kvalitatīvus klientus nekā iepriekš. 4 mēnešu laikā uzbūvējām pilnīgi visu no nulles - mājaslapu, divas landing lapas un divus pārdošanas ceļus, kā arī Facebook reklāmas kampaņas konkrētiem klientu profiliem, kuras atkārtojot mums sanāk atkal un atkal piesaistīt jaunus klientus. Tagad mums ir vairāk kā 250 leads mūsu kontaktlistē un, pateicoties SEO optimizācijai, tie tikai aug!
Mārtiņš Tiltiņš
TIVOHus pārdošanas un mārketinga vadītājs
Garantējam

NEKO NERISKĒ

Šī ir bezmaksas konsultācija, lai Tu ar mums iepazītos, iegūtu atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem un saprastu skaidrus nākamos soļus, kas Tev jāsper, lai pārdošana internetā izdotos! Šī saruna Tev neuzliek nekādas saistības turpināt ar mums sadarbību – tā teikt, “no strings attached“.

KONTAKTI

hello@digitaldrive.lv

Sporta iela 2, Rīga, LV-1013

Rekvizīti

SIA “Positive Company”

Reģ. nr. 40203072094

LV40203072094

Aleksandra Grīna bulvāris 13 – 27,

Rīga, LV-1002

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.

Mūsu mārketinga noslēpumi Tavā
e-pasta kastītē!

Gribi uzzināt, kāpēc 6 139 darītāji, uzņēmēji un mārketinga entuziasti paliek pierakstījušies mūsu iknedēļas jaunumiem? Atstāj savu e-pastu zemāk un uzzini!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas lietošanas pieredzi.