TAVS PALĪGS DIGITĀLAJĀ PĀRDOŠANĀ

Norēķinu informācija

Jūsu pasūtījums

Produkts Summa
Online apmācību ekspress kurss: Tekstveides noslēpumi (ĪPAŠĀ CENA)  × 1 9.95
Summa 9.95
Kopā 9.95 (ieskaitot 1.73 PVN)
  • Veic drošu maksājumu ar Stripe.

Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, izveidotu kontu un piedāvātu draudzīgu lietotāja pieredzi mūsu portālā, kā arī citiem mērķiem, kas aprakstīti lapā privātuma politika.

EKSPERTU E-GRĀMATA (57 LPP): APGŪSTI CENU PSIHOLOĢIJU
Esi domājis, kā uz Tevi strādā cena, kas beidzas ar 99 centiem? Tas nav vienīgais triks! Pievieno grozam mūsu Digital Drive pārdošanas ekspertu e-grāmatu (57 lpp apjomā): "Psiholoģiskās metodes, kā atrādīt cenu", kas smalki un ar piemēriem izskaidro 30 psiholoģijā balstītas metodes cenas attēlošanai. Iemācies atrādīt sava piedāvājuma cenu tā, lai cilvēkiem būtu vieglāk pieņemt lēmumu un kļūt par Taviem klientiem!

Aizsargājam Tavu privātumu

Tavi dati ir drošībā

Bez saistībām

PIEVIENOJIES ŠIEM VEIKSMES STĀSTIEM:

"Iesaku apmācības - Tekstveides noslēpumi. Tās ir supernoderīgas, ja pats veido saturu savam biznesam un zini, ko gribi pateikt, bet nezini, kādos vārdos to ietērpt. Paldies Katei un komandai - prieks skatīties tik kvalitatīvu un viegli uztveramu saturu!"

Dana Dekšeniece

"Ekspress kurss par spēcīgu tekstu radīšanu soctīklos strukturēti, lieki neizplūstot un ar konkrētiem piemēriem deva iedvesmu sava unikālā un uzrunājošā piedāvājuma radīšanai. Vērtīgs resursu (naudas un laika) ieguldījums. Nu atliek vien apgūto likt lietā! Paldies!"

Ieva Ceremisina

"Paldies par stukturētu informāciju un kodolīgām, saistošām lekcijām ļoti patīkamā balss tembrā! 🙂 Sapratu, kas jāpieslīpē, atliek ķerties klāt jaunu tekstu veidošanai!"

Ilze Ruperte