TAVS PALĪGS DIGITĀLAJĀ PĀRDOŠANĀ

Norēķinu informācija

Jūsu pasūtījums

Produkts Summa
Praktiskais online kurss: Produktu fotogrāfija (ĪPAŠĀ CENA)  × 1 17.95
Summa 17.95
Kopā 17.95 (ieskaitot 3.12 PVN)
  • Veic drošu maksājumu ar Stripe.

Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, izveidotu kontu un piedāvātu draudzīgu lietotāja pieredzi mūsu portālā, kā arī citiem mērķiem, kas aprakstīti lapā privātuma politika.

EKSPERTU E-GRĀMATA (57 LPP): APGŪSTI CENU PSIHOLOĢIJU
Esi domājis, kā uz Tevi strādā cena, kas beidzas ar 99 centiem? Tas nav vienīgais triks! Pievieno grozam mūsu Digital Drive pārdošanas ekspertu e-grāmatu (57 lpp apjomā): "Psiholoģiskās metodes, kā atrādīt cenu", kas smalki un ar piemēriem izskaidro 30 psiholoģijā balstītas metodes cenas attēlošanai. Iemācies atrādīt sava piedāvājuma cenu tā, lai cilvēkiem būtu vieglāk pieņemt lēmumu un kļūt par Taviem klientiem! (MATERIĀLS IR LATVISKI)

Aizsargājam Tavu privātumu

Tavi dati ir drošībā

Bez saistībām

PIEVIENOJIES ŠIEM VEIKSMES STĀSTIEM:

"Iesaku apmācības! Tās ir supernoderīgas, ja pats veido saturu savam biznesam un zini, ko gribi pateikt, bet nezini, kā to ietērpt. Paldies Reinim un komandai - prieks skatīties tik kvalitatīvu un viegli uztveramu saturu!"

Dana Dekšeniece

"Ekspress kurss strukturēti, lieki neizplūstot un ar konkrētiem piemēriem deva iedvesmu sava unikālā un uzrunājošā piedāvājuma radīšanai. Vērtīgs resursu (naudas un laika) ieguldījums. Nu atliek vien apgūto likt lietā! Paldies!"

Ieva Ceremisina

"Paldies par stukturētu informāciju un kodolīgām, saistošām lekcijām ļoti patīkamā balss tembrā! 🙂 Sapratu, kas jāpieslīpē, atliek ķerties klāt jaunu bilžu veidošanai!"

Ilze Ruperte