ATLAIDE SPĒKĀ VĒL īsu brīdi!
DIENAS
STUNDAS
MINŪTES
SEKUNDES

Ekspress kurss veiksmīgai pārdošanai internetā

Kā uzrakstīt spēcīgus tekstus Facebook / Instagram ziņām, kas UZRUNĀ UN palīdz pārdot produktus un pakalpojumus AR 4X LIELĀKU ATDEVI NEKĀ KONKURENTIEM

Bonusā: Konkrētas Taktikas un tekstu šabloni

Bez milzu budžetiem un tēriņiem

Bez profesionālas pieredzes

Bez naudas tērēšanas aģentūrām

Mācies sev ērtā laikā bez ierobežojumiem

Šajā ekspress online apmācību kursā Digital Drive satura mārketinga galvenā stratēģe Kate Kaulakalna Tevi apmācīs, kā uzrakstīt garšīgus, krāšņus, pārliecinošus un pārdodošus tekstus reklāmu ierakstiem Facebook un Instagram platformās (un kas derēs arī reklāmtekstiem epastos, e-veikalos, mājaslapā un citur!), lai veiksmīgi uzrunātu savu īsto mērķauditoriju un pārdotu savu produktu/pakalpojumu!

Lektorei Katei ir 5 gadu pieredze profesionālā reklāmtekstu tekstveidē (copywriting) un digitālās pārdošanas mehānikā, kuru bagātina akadēmiskā izglītība valodniecībā.

Ekspress kurss "Tekstveides noslēpumi" + reklāmtekstu šablonu fails

Šis kurss Tev palīdzēs:

KĀ ŠIS KURSS TEV PALĪDZĒS

PIRMS:
PĒC:

KĀ NOTIEK MĀCĪBAS?

Reģistrējies

Aizpildi reģistrācijas formu zemāk un iegūsti savu apmācību piekļuvi, veicot drošu maksājumu internetā.

Saņem piekļuvi

Pēc apmaksas uz e-pastu, kuru norādīji reģistrējoties, saņemsi instrukcijas, kā piekļūt apmācībām.

Ielogojies un mācies

Piekļūsti kursam mūsu apmācību platformā, ielogojoties ar e-pastu un paroli, ko izveidoji reģistrējoties.

RADI IZCILUS
TEKSTUS PATS

Praktizējies rakstīt izcilus tekstus, mācoties tiešsaistē no jebkuras ierīces sev ērtā laikā bez ierobežojumiem – tūliņ vai pēc mēneša, vai gada!

Ko saka apmācību dalībnieki:

Pie mums jau mācās:

Kursa saturs

1. lekcija: Kā iedarbīgi aprakstīt jebkuru produktu/pakalpojumu

Iemācies pamata tehniku, kā aprakstīt jebkuru produktu/pakalpojumu neatkarīgi no nozares – tā, lai tas uzrunātu un pārdotu;

2. lekcija: Struktūra spēcīgām Facebook / Instagram ziņām

Uzzini, kādām sastāvdaļām obligāti jābūt Tavu Instagram un Facebook ziņu tekstos, ja Tu gribi veiksmīgi pārdot savus produktus un pakalpojumus;

3. Lekcija: Tekstveides meistaru "zelta vārdi"

Uzzini ikkatra tekstu meistara “zelta vārdus” jeb visspēcīgākos atslēgas vārdus, kas psiholoģiski palīdz raisīt interesi un veikt lēmuma pieņemšanu;

4. Lekcija: Piemēri, kā izskatās pārliecinoši un pārdodoši teksti

Iedvesmojies un mācies no izciliem piemēriem, kā izskatās pārliecinoši un pārdodoši teksti Facebook un Instagram vidē;

5. Lekcija: Iemācies praktiski uzrakstīt pārliecinošu tekstu

Seko instrukcijām, izmanto šablonu un iemācies pats uzrakstīt pārliecinošu reklāmtekstu bez banālām frāzēm, uzmācīgiem saukļiem un kliegšanas;

Bonusā: reklāmtekstu šablonu fails

Bonusā iegūsti reklāmtekstu šablonus, lai Tev vienmēr būtu atspēriena punkts pārliecinošu un pārdodošu tekstu izveidē Facebook un Instagram ziņām!

Reģistrējies un sāc mācīties!

29.99 EUR

9.95 EUR

Piedāvājums spēkā vēl ĪSU BRĪDI!

Reģistrējies par īpašo cenu

Norēķinu informācija

Jūsu pasūtījums

Produkts Summa
Online apmācību ekspress kurss: Tekstveides noslēpumi (ĪPAŠĀ CENA)  × 1 9.95
Summa 9.95
Kopā 9.95 (ieskaitot 1.73 PVN)
  • Veic drošu maksājumu ar Stripe.

Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, izveidotu kontu un piedāvātu draudzīgu lietotāja pieredzi mūsu portālā, kā arī citiem mērķiem, kas aprakstīti lapā privātuma politika.

EKSPERTU E-GRĀMATA (57 LPP): APGŪSTI CENU PSIHOLOĢIJU
Esi domājis, kā uz Tevi strādā cena, kas beidzas ar 99 centiem? Tas nav vienīgais triks! Pievieno grozam mūsu Digital Drive pārdošanas ekspertu e-grāmatu (57 lpp apjomā): "Psiholoģiskās metodes, kā atrādīt cenu", kas smalki un ar piemēriem izskaidro 30 psiholoģijā balstītas metodes cenas attēlošanai. Iemācies atrādīt sava piedāvājuma cenu tā, lai cilvēkiem būtu vieglāk pieņemt lēmumu un kļūt par Taviem klientiem!

Kursa materiāliem piekļūsi uzreiz pēc reģistrācijas!

Biežāk uzdotie JAUTĀJUMI

Apmācības sastāv no piecām video lekcijām, kuras Tu vari noskatīties jebkurā sev ērtā laikā no jebkuras ierīces.
Ekspress kursā iekļautās lekcijas ir pieejamas tiešsaistē jebkurā laikā. Tām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli, ko izveidosi, reģistrējoties.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Reģistrējoties Tu uzreiz saņemsi piekļuvi
Lekciju saturs Tev būs pieejams Tavā Digital Drive kontā, kurā apkopotas visas 5 lekcijas, kurām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.

Parasti lielākā daļa no šo apmācību dalībniekiem ir iesācēji, tāpēc mēs sākam ar pamatiem un Tev nevienā brīdī neradīsies sajūta, ka netiec līdzi.

Visus konceptus aprakstām vienkāršā valodā, izvairoties no nevajadzīga žargona, kas ļauj cilvēkiem jebkurā vecuma grupā un ar jebkādu sagatavotības stāvokli veiksmīgi apgūt svarīgākās tekstveides nianses.

Ja nu kādā brīdī kaut ko nesapratīsi vai kaut kas nesanāks, Tu vienmēr vari uzdot jautājumu, rakstot mūsu Facebook grupā!

Apmācības Tev būs pieejamas uzreiz pēc reģistrēšanās, un Tu tām varēsi veltīt tik daudz vai maz laika, cik vēlēsies, jo Tev būs neierobežota pieeja apmācību materiāliem neierobežotu laiku.

Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atkārtotu informāciju par jebkuru tekstveides radīšanas aspektu.

Pat, ja šobrīd vēl nedomā būvēt savu digitālo pārdošanu ar pārdomātu tekstu palīdzību, tad jebkurā gadījumā iesaku pievienoties apmācībām tagad, jo, papildinot materiālus (Tev visi atjauninājumi un papildinājumi būs bez maksas), apmācību cena celsies.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Jā, tas ir pavisam vienkārši: izrakstoties laukā “Uzņēmuma rekvizīti” iekopē pilnos uzņēmuma rekvizītus. Pēc apmaksas saņemsi epastā grāmatvedībai derīgu rēķinu.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

Ir jautājumi?
Sazinies ar mums!

Ja Tev ir radušies kādi jautājumi, kā varam Tev palīdzēt, sazinies ar mums, aizpildot formu!

KONTAKTI

hello@digitaldrive.lv

Sporta iela 2, Rīga, LV-1013

Rekvizīti

SIA “Positive Company”

Reģ. nr. 40203072094

LV40203072094

Aleksandra Grīna bulvāris 13 – 27,

Rīga, LV-1002

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.