ĪPAŠĀ CENA SPĒKĀ VĒL īsu brīdi!

Online kurss uzņēmējiem

SEO PAMATI: KĀ PANĀKT, KA TAVA MĀJASLAPA IEKARO TOP POZĪCIJAS GOOGLĒ

PĒC ŠĪ KURSA TU:
Reģistrējoties kursam, tu IEGŪSI:

Netērē naudu aģentūrām

Piemērots ikvienam zināšanu līmenim

Apgūstams Tev ērtā vietā un laikā

Piesakies vienreiz, mācies mūžīgi

KĀ NOTIEK MĀCĪBAS?

Reģistrējies

Aizpildi reģistrācijas formu zemāk un iegūsti savu apmācību piekļuvi, veicot drošu maksājumu internetā.

Saņem piekļuvi

Pēc apmaksas uz e-pastu, kuru norādīji reģistrējoties, saņemsi instrukcijas, kā piekļūt apmācībām.

Ielogojies un mācies

Piekļūsti kursam mūsu apmācību platformā, ielogojoties ar e-pastu un paroli, ko izveidoji reģistrējoties.

Apgūsti izcila SEO pamatus

Mācies tiešsaistē no jebkuras ierīces sev ērtā laikā bez ierobežojumiem – tūliņ vai pēc mēneša, vai gada!

Ko saka apmācību dalībnieki:

Pie mums jau mācās:

Kursa saturs

1. lekcija: Kas ir SEO un kāpēc tas ir nepieciešams ikvienam uzņēmējam

Šajā lekcijā Tu apgūsi, kas tad īsti slēpjas aiz trim maģiskajiem SEO burtiem. Tu beidzot uzzināsi, kādus SEO kritērijus meklētājprogrammas izvērtē ikvienā mājaslapā, lai Tu pēcāk ar reāliem, praktiskiem soļiem varētu pats uzlabot savas mājaslapas atrodamību Google bez papildu maksas rīkiem!

2. lekcija: Kas ir atslēgvārdu izpēte un kā to veikt

Atslēgas vārdi ir būtiska SEO optimizācijas sastāvdaļa! Šajā lekcijā Tu apgūsi, kā pareizi veikt Tavam biznesam trāpīgāko atslēgas vārdu atlasi, un kādi ir labākie maksas un bezmaksas rīki to izpētei, lai Tu varētu precīzi sasniegt savu ideālo klientu, izmantojot viņa meklētos jēdzienus un frāzes!

3. lekcija: Kā praktiski ieviest seo savā mājaslapā

Šajā praktiskajā lekcijā Tu soli pa solim apgūsi svarīgākās “on-site” jeb iekšējā SEO pamata nianses un kā tās korekti ieviest savā mājaslapā, paaugstinot tās organisko jeb bezmaksas atrodamību Google. Tāpat pastāstīsim arī par labākajiem bezmaksas rīkiem, kas atvieglos Tavu SEO ieviešanu un uzturēšanu.

4. Lekcija: Kas ir lokālais SEO un kā to ieviest

81% cilvēku internetā meklē arī lokālus pakalpojuma sniedzējus vai produktu pārdevējus — tam kalpo lokālais SEO. Šajā lekcijā Tu iemācīsies, kā pareizi veikt lokālo SEO savā mājaslapā un citos bezmaksas rīkos, ne tikai paaugstinot tās pozīciju meklētājos, bet arī palīdzot savam ideālajam klientam atrast tieši Tavu biznesu konkrētā reģionā.

5. Lekcija: Kas ir ārējais SEO un kā tas palīdz veicināt arī uzticamību biznesam?

Šajā lekcijā Tu apgūsi pamata nianses par “off-site” jeb ārējo SEO, vienlaikus uzzinot,  kā ar tā palīdzību veicināt uzticamību Tavam zīmolam, kā arī vairot lapas apmeklētāju skaitu no citiem uzticamiem avotiem.

BONUSĀ: MINI KURSS par satura seo PĒRKOŠU KLIENTU PIESAISTEI

Saturs ir viena no visbūtiskākajām SEO sastādaļām. Šajā bonusa 5 lekciju mini kursā Tu iemācīsies, kā korekti veidot saistošus un pārliecinošus bloga rakstus, kas Tev ne tikai ik dienas nesīs bezmaksas mājaslapas apmeklētāju plūsmu, bet arī palīdzēs piesaistīt reālus, pērkošus klientus!

1. LEKCIJA: BLOGA RAKSTI KĀ KLIENTU PIESAISTES RĪKS

Apgūsti svarīgas pamata nianses, kas jāņem vērā, lai izveidotu kvalitatīvu bloga rakstu tā, lai ar tā palīdzību būtu iespējams uzlabot Tava biznesa efektivitāti pārdošanai internetā.

2. LEKCIJA: PIRMIE SOĻI BLOGA RAKSTĪŠANĀ

Uzzini, kā pareizi nodefinēt mērķauditoriju, izvēlēties īsto raksta tēmu un formātu, un kā pareizi izpētīt atslēgas vārdus, lai bloga raksts sasniegtu Tavu ideālo klientu un ievilinātu Tavā mājaslapā.

3. LEKCIJA: RAKSTA VIRSRAKSTS KĀ SPĒCĪGA REKLĀMA

Iemācies vienkāršus, bet vērtīgus profesionālu tekstveides meistaru paņēmienus un formulas, kā uzrakstīt piesaistošu virsrakstu, kas “uzķer uz āķa” tūkstošiem lietotāju visā pasaulē.

4. LEKCIJA: SPĒCĪGAS BLOGA STRUKTŪRAS IZVEIDE

Apgūsti, kā veidot veiksmīga bloga raksta struktūru soli pa solim, izvedot savu lasītāju caur tēmu secīgi un plūstoši.

5. LEKCIJA: RAKSTA NOPUCĒŠANA LĪDZ PILNĪBAI + ANALĪZE

Iemācies dažādus izcilus paņēmienus, kā padarīt savu bloga rakstu profesionālu arī tad, ja uzskati, ka ar tekstiem nedraudzējies – ieskaties pieredzējušu copywriteru trikos un kopā ar lektori veic veiksmīgu bloga rakstu analīzi.

PIESAKIES UN REZERVĒ SAVU ATLAIDI

ĪPAŠAIS BUNDLE PACK: "SEO PAMATI" + "BLOGA RAKSTI KLIENTU PIESAISTEI"

Šis kurss ir izstrādes stadijā.
Kurss būs pieejams pēc:

Atstāj savu e-pastu un rezervē savu īpašo
"early birds" atlaidi pirmais:

47.90 EUR

19.90 EUR

Reģistrējies un sāc mācīties!

ĪPAŠAIS BUNDLE PACK: "SEO PAMATI" + "BLOGA RAKSTI KLIENTU PIESAISTEI"

47.90 EUR

19.90 EUR

ĪPAŠĀ CENA SPĒKĀ VĒL ĪSU BRĪDI!

Šis kurss noderēs, pat ja esi:

PAR LEKTORĒm

KRISTĪNE LĪCE

Projektu vadība & SEO

Lektore Kristīne ir Digital Drive klientu projektu kapteine, kas prasmīgi novada katru projektu no idejas līdz realizācijai. Kristīnei ir bagātīga pieredze arī darbos ar SEO — cītīgi sekojot līdzi jaunākajām tendencēm un dalotiess zināšanās, viņa palīdz mūsu klientiem sasniegt pēc iespējas augstākas pozīcijas meklētājos.

KETIJA UNGAILO

Tekstveide & saturs

Lektore Ketija ir Digital Drive vārdu pavēlniece, kuras lielākā aizrautība ir satura veidošana un digitālais mārketings. Ar saviem tekstveides labākajiem draugiem – komatiem un epitetiem – Ketija palīdzējusi ietērpt lielāku un mazāku uzņēmumu vēstījumus krāsainākos paladziņos.

Rezervē savu atlaidi

47.90 EUR

19.90 EUR

"early birds" cena SPĒKĀ VĒL:

Biežāk uzdotie JAUTĀJUMI

Apmācības sastāv no 5 videolekcijām, kuras Tu vari noskatīties jebkurā sev ērtā laikā no jebkuras ierīces.
Kursā iekļautās lekcijas ir pieejamas tiešsaistē jebkurā laikā. Tām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli, ko izveidosi, reģistrējoties.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Reģistrējoties Tu uzreiz saņemsi piekļuvi
Lekciju saturs ar visām 10 lekcijām Tev būs pieejams Tavā Digital Drive kontā, kurām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.

Parasti lielākā daļa no šo apmācību dalībniekiem ir iesācēji, tāpēc mēs sākam ar pamatiem un Tev nevienā brīdī neradīsies sajūta, ka netiec līdzi.

Visus konceptus aprakstām vienkāršā valodā, izvairoties no nevajadzīga žargona, kas ļauj cilvēkiem jebkurā vecuma grupā un ar jebkādu sagatavotības stāvokli veiksmīgi apgūt svarīgākās tekstveides nianses.

Ja nu kādā brīdī kaut ko nesapratīsi vai kaut kas nesanāks, Tu vienmēr vari uzdot jautājumu, rakstot mūsu Facebook grupā!

Ja vēlies izmantot naudas atgriešanas garantiju, sūti e-pastu uz support@digitaldrive.lv 30 dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas un saņem iemaksāto 100% apmērā atpakaļ nekavējoties.

Naudas atgriešanas garantiju varam atļauties piedāvāt tikai tāpēc, ka zinām, ka manas apmācības cilvēkiem patiešām noder un tie gūst lieliskus rezultātus!

Apmācības Tev būs pieejamas uzreiz pēc reģistrēšanās, un Tu tām varēsi veltīt tik daudz vai maz laika, cik vēlēsies, jo Tev būs neierobežota pieeja apmācību materiāliem neierobežotu laiku.

Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atsauktu atmiņā jebkuru sev aktuālu tēmu.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Jā, tas ir pavisam vienkārši: izrakstoties laukā “Uzņēmuma rekvizīti” iekopē pilnos uzņēmuma rekvizītus. Pēc apmaksas saņemsi epastā grāmatvedībai derīgu rēķinu.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

Ir jautājumi?
Sazinies ar mums!

Ja Tev ir radušies kādi jautājumi, kā varam Tev palīdzēt, sazinies ar mums, aizpildot formu!

KONTAKTI

hello@digitaldrive.lv

Sporta iela 2, Rīga, LV-1013

Rekvizīti

SIA “Positive Company”

Reģ. nr. 40203072094

LV40203072094

Aleksandra Grīna bulvāris 13 – 27,

Rīga, LV-1002

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.