ĪPAŠĀ CENA SPĒKĀ VĒL īsu brīdi!

Online kurss uzņēmējiem

KĀ IZVEIDOT SPĒCĪGĀ STRATĒĢIJĀ BALSTĪTU SOCIĀLO MEDIJU SATURU,
KAS VAIROS KLIENTU UZTICĪBU UN PALĪDZĒS BIZNESAM AUGT DIGITĀLAJĀ VIDĒ

Bonusā: satura plānošanas darba grāmata

Facebook

INSTAGRAM

LINKEDIN

TWITTER

PINTEREST

tiktok

Šī kursa laikā Tu iemācīsies, kā:
Reģistrējoties kursam, tu IEGŪSI:

Netērē naudu aģentūrām

Piemērots ikvienam zināšanu līmenim

Apgūstams Tev ērtā vietā un laikā

Piesakies vienreiz, mācies mūžīgi

KĀ ŠIS KURSS TEV PALĪDZĒS?

PIRMS:
PĒC:

KĀ NOTIEK MĀCĪBAS?

Reģistrējies

Aizpildi reģistrācijas formu zemāk un iegūsti savu apmācību piekļuvi, veicot drošu maksājumu internetā.

Saņem piekļuvi

Pēc apmaksas uz e-pastu, kuru norādīji reģistrējoties, saņemsi instrukcijas, kā piekļūt apmācībām.

Ielogojies un mācies

Piekļūsti kursam mūsu apmācību platformā, ielogojoties ar e-pastu un paroli, ko izveidoji reģistrējoties.

Veido lielisku saturu pats

Praktizējies rakstīt, mācoties tiešsaistē no jebkuras ierīces sev ērtā laikā bez ierobežojumiem – tūliņ vai pēc mēneša, vai gada!

Ko saka apmācību dalībnieki:

Pie mums jau mācās:

Kursa saturs

1. lekcija: Ievads sociālo mediju mārketingā

Uzzini, kāpēc sociālie mediji ir spēcīgs digitālās pārdošanas rīks ikviena veida biznesam – kā preču pārdevējam, tā pakalpojumu sniedzējam –, lai labāk saprastu, kādus tiešos un netiešos ieguvumus sociālo mediju mārketings sniegs arī Tavam biznesam!

2. lekcija: Klienta apzināšanās līmeņi

Apgūsti, kādiem 3 apzināšanās līmeņiem iet cauri katrs Tavs klients, lai Tu skaidri zinātu, kādu saturu veidot, secīgi un pārliecinoši aizvedot potenciālo klientu no intereses līdz pirkumam!

3. Lekcija: Kā izveidot ideālā klienta profilu?

Iemācies izveidot precīzu sava ideālā klienta profilu, kas palīdzēs Tev izveidot trāpīgāku saturu, kas uzrunās tieši Tavu klientu un precīzāk pārliecinās par Tava produkta vai pakalpojuma vērtību potenciālajiem klientiem!

4. Lekcija: 4 sociālo mediju komunikācijas fāzes

Apgūsti, kā ar sociālajiem medijiem uzbūvēt vērtīgas, uzticībā balstītas potenciālo un esošo klientu attiecības, kas palīdzēs Tev ieklausīties savas ideālās auditorijas vēlmēs un izmantot sociālos medijus pilnā potenciālā!

5. Lekcija: Kā nonākt pie saistoša satura ideju tēmām?

Uzzini satura mārketinga speciālistu padomus, kā nonākt līdz saistoša satura idejām, lai Tev vairs nekad nebūtu grūtības izdomāt, kādus ierakstus veidot, kas Tavam ideālajam klientam būtu aktuāli un uzrunājoši!

6. Lekcija: TOP 6 platformu apskats – kā izvēlēties īsto?

Uzzini 6 populārāko sociālo mediju platformu – Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Pinterest un TikTok – galvenās iezīmes, ieguvumus un trūkumus, kā arī apgūsti četrus kritērijus, pēc kuriem izvērtēt piemērotāko platformu izvēli tieši sava biznesa īpašībām, lai Tu zinātu, kur gūt vislielāko atdevi!

7. Lekcija: Izcilu un neveiksmīgu sociālo mediju ierakstu piemēri un analīze

Ieskaties dažādos izcilu sociālo mediju ierakstu piemēros un to analīzē, vienlaikus apgūstot svarīgākos nosacījumus, kā izveidot izglītojošu un pārdodošu saturu, lai sniegtu savam ideālajam klientam vērtību un pārliecinātu par savu piedāvājumu! Kā arī uzzini, kādas ir izplatītākās kļūdas, ko uzņēmēji pieļauj sociālo mediju satura veidošanā, lai Tu nekad tās nepieļautu!

8. Lekcija: Labākie maksas un bezmaksas rīki satura veidošanai

Uzzini par vairākiem speciālistu pārbaudītiem rīkiem satura veidošanai un publicēšanai, lai Tu savu satura veidošanas procesu varētu krietni atvieglot, ietaupot laiku un resursus kvalitatīva satura radīšanā!

9. Lekcija: Kā vienu satura vienību optimizēt 8 dažādiem kanāliem?

Iemācies profesionālu satura mārketinga speciālistu izstrādātu stratēģiju satura optimizēšanai – kā vienu satura vienību publicēt dažādos formātos vairākās platformās vienlaicīgi, ļaujot Tev pārdomāti uzrunāt plašāku auditoriju īsākā laika posmā!

10. Lekcija: Izcila sociālo mediju satura plānošana - kā lietot darba grāmatu

Apgūsti veiksmīgas satura veidošanas pamatnosacījumus, izplānojot savu saturu konsekventam publicēšanas grafikam, kā arī smeļoties idejas jaunām satura šķautnēm, lai Tu ar pārdomātu digitālo komunikāciju varētu uzrunāt savu ideālo auditoriju mērķtiecīgi!

Bonusā: darba grāmata sociālo mediju satura plānošanai
"Satura plānotājs sociālo mediju ierakstiem" (parasti 11.99 EUR)

Dāvanā iegūsti vērtīgu praktisko darba grāmatu izcila un saistoša sociālo mediju satura plānošanai, lai Tu vienmēr varētu izveidot pārskatāmu satura plānojumu dažādām sociālo mediju platformām, kā arī smelties idejas saistošām publikācijām, kas palīdzēs pārliecinoši piesaistīt jaunus klientus!

IKNEDĒĻAS UN IKMĒNEŠA MĒRĶU PĀRSKATS:
izvirzi savus iknedēļas un ikmēneša mārketinga mērķus, kā arī ieraksti nepieciešamās darbības mērķu sasniegšanai;

SOCIĀLO MEDIJU PLĀNS NEDĒĻAI:
saplāno sociālo mediju saturu veselai nedēļai – aizpildi laukus katrai darba dienai ar plānotajām satura vienībām vienotam un skaidram pārskatam;

PLATFORMU FACEBOOK, INSTAGRAM, LINKEDIN, PINTEREST UN TWITTER SATURA PLĀNS:
aizpildi iepriekš izstrādāta šablona ailītes katrai platformai, izplānojot ieraksta tekstu, vizuālo materiālu un publicēšanas datumu katrai nedēļas dienai un atzīmē, kad vienība ir nopublicēta;

IKDIENAS DARBU CHECKLISTS:
atzīmē darba lapā padarītos darbus katrai sociālo mediju platformai un seko līdzi paveiktajam;

MĒNEŠA PUBLICĒŠANAS CHECKLISTS:
aizpildi sociālo mediju platformu sarakstu katru dienu mēneša garumā, kad esi nopublicējis plānoto saturu un seko līdzi savai publicēšanas aktivitātei;

IKMĒNEŠA SEKOTĀJU UN PIRKUMU SKAITA IZMAIŅAS:
vesela gada garumā seko līdzi sekotāju un pirkuma skaita izmaiņām katra mēneša griezumā;

POPULĀRĀKIE SATURA FORMĀTI:
iedvesmojies no populārākajiem sociālo mediju satura formātiem un atzīmē, kurus no tiem plāno izmantot tuvākajā laikā;

SATURA TĒMU “PRĀTA VĒTRA”:
aizpildi tabulu, veidojot pārskatāmu satura ideju “prāta vētru”, ierakstot plānoto satura formātu, aptuveno ideju, tās koncepta aprakstu, satura mērķi un plānoto publicēšanas datumu, kā arī atzīmē realizēto ideju;

SATURA PLĀNA ŠABLONS 30 DIENĀM:
ķer pārbaudītas un efektīvas idejas saturam, adaptē tās sava biznesa vajadzībām un atzīmē realizēto ierakstu.

Reģistrējies un sāc mācīties!

27.90 EUR

14.99 EUR

ĪPAŠĀ CENA SPĒKĀ VĒL ĪSU BRĪDI!

Reģistrējies par īpašo cenu

Norēķinu informācija

Jūsu pasūtījums

Produkts Summa
Sociālo mediju satura pavēlnieks (ĪPAŠĀ CENA)  × 1 14.99
Summa 14.99
Kopā 14.99 (ieskaitot 2.60 PVN)
  • Veic drošu maksājumu ar Stripe.

Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, izveidotu kontu un piedāvātu draudzīgu lietotāja pieredzi mūsu portālā, kā arī citiem mērķiem, kas aprakstīti lapā privātuma politika.

EKSPERTU E-GRĀMATA (57 LPP): APGŪSTI CENU PSIHOLOĢIJU
Esi domājis, kā uz Tevi strādā cena, kas beidzas ar 99 centiem? Tas nav vienīgais triks! Pievieno grozam mūsu Digital Drive pārdošanas ekspertu e-grāmatu (57 lpp apjomā): "Psiholoģiskās metodes, kā atrādīt cenu", kas smalki un ar piemēriem izskaidro 30 psiholoģijā balstītas metodes cenas attēlošanai. Iemācies atrādīt sava piedāvājuma cenu tā, lai cilvēkiem būtu vieglāk pieņemt lēmumu un kļūt par Taviem klientiem! (MATERIĀLS IR LATVISKI)

Ieskaties

Ielūkojies 15 sekunžu priekšskatījumā, lai saprastu, kā izskatās piekļuve lekcijām!

Šis kurss noderēs, pat ja esi:

PAR LEKTORĒm

KATE KAULAKALNA

TEKSTVEIDE & SATURA STRATĒĢIJA

Lektore Kate ir Digital Drive dibinātāja un vadītāja, māksliniece un satura mārketinga eksperte jau 5 gadus ar akadēmisko izpratni valodniecībā un pieredzi pārdošanai pielāgotu mājaslapu dizainā, lai nodrošinātu pilna spektra kvalitāti –  kā vārdos, tā dizainā.

KETIJA UNGAILO

Tekstveide & saturs

Lektore Ketija ir Digital Drive vārdu pavēlniece, kuras lielākā aizrautība ir satura veidošana un digitālais mārketings. Ar saviem tekstveides labākajiem draugiem – komatiem un epitetiem – Ketija palīdzējusi ietērpt lielāku un mazāku uzņēmumu vēstījumus krāsainākos paladziņos.

Reģistrējies un sāc mācīties!

27.90 EUR

14.99 EUR

ĪPAŠĀ CENA SPĒKĀ VĒL:

Biežāk uzdotie JAUTĀJUMI

Apmācības sastāv no 10 videolekcijām, kuras Tu vari noskatīties jebkurā sev ērtā laikā no jebkuras ierīces.
Kursā iekļautās lekcijas ir pieejamas tiešsaistē jebkurā laikā. Tām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli, ko izveidosi, reģistrējoties.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Reģistrējoties Tu uzreiz saņemsi piekļuvi
Lekciju saturs ar visām 10 lekcijām Tev būs pieejams Tavā Digital Drive kontā, kurām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.

Parasti lielākā daļa no šo apmācību dalībniekiem ir iesācēji, tāpēc mēs sākam ar pamatiem un Tev nevienā brīdī neradīsies sajūta, ka netiec līdzi.

Visus konceptus aprakstām vienkāršā valodā, izvairoties no nevajadzīga žargona, kas ļauj cilvēkiem jebkurā vecuma grupā un ar jebkādu sagatavotības stāvokli veiksmīgi apgūt svarīgākās tekstveides nianses.

Ja nu kādā brīdī kaut ko nesapratīsi vai kaut kas nesanāks, Tu vienmēr vari uzdot jautājumu, rakstot mūsu Facebook grupā!

Ja vēlies izmantot naudas atgriešanas garantiju, sūti e-pastu uz support@digitaldrive.lv 30 dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas un saņem iemaksāto 100% apmērā atpakaļ nekavējoties.

Naudas atgriešanas garantiju varam atļauties piedāvāt tikai tāpēc, ka zinām, ka manas apmācības cilvēkiem patiešām noder un tie gūst lieliskus rezultātus!

Apmācības Tev būs pieejamas uzreiz pēc reģistrēšanās, un Tu tām varēsi veltīt tik daudz vai maz laika, cik vēlēsies, jo Tev būs neierobežota pieeja apmācību materiāliem neierobežotu laiku.

Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atsauktu atmiņā jebkuru sev aktuālu tēmu.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Jā, tas ir pavisam vienkārši: izrakstoties laukā “Uzņēmuma rekvizīti” iekopē pilnos uzņēmuma rekvizītus. Pēc apmaksas saņemsi epastā grāmatvedībai derīgu rēķinu.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

Ir jautājumi?
Sazinies ar mums!

Ja Tev ir radušies kādi jautājumi, kā varam Tev palīdzēt, sazinies ar mums, aizpildot formu!

KONTAKTI

hello@digitaldrive.lv

Sporta iela 2, Rīga, LV-1013

Rekvizīti

SIA “Positive Company”

Reģ. nr. 40203072094

LV40203072094

Aleksandra Grīna bulvāris 13 – 27,

Rīga, LV-1002

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.