ĪPAŠĀ ATLAIDE SPĒKĀ VĒL īsu brīdi!

Zoom Meistarklase

Kā izveidot video saturu, kas pārdod - bez profesionāla aprīkojuma

Bonusā: video skripta formula efektīvai produkta / pakalpojuma prezentācijai

31. maijā, 18:00-20:00 @Zoom + ieraksts Tavā kontā

Piemērots Facebook, TikTok, Instagram Reels saturam

Sasniedz klientus organiski, bez lieliem budžetiem un tēriņiem

BEZ TIKTOK DEJĀM UN muļķīgām tendencēm

Bez lielām investīcijām profesionālā aprīkojumā

Kā izveidot video saturu, kas pārdod - bez profesionāla aprīkojuma

Šajā Zoom meistarklasē Digital Drive satura mārketinga galvenā stratēģe Kate Kaulakalna Tevi apmācīs, kā uzņemt pārliecinošus un pārdodošus video rullīšus savu produktu vai pakalpojumu reklamēšanai Facebook, Instagram, TikTok un citās platformās, lai veiksmīgi uzrunātu savu īsto mērķauditoriju un pārdotu savu produktu/pakalpojumu!

Lektorei Katei ir 6+ gadu pieredze profesionālā reklāmtekstu tekstveidē (copywriting) un digitālās pārdošanas mehānikā, kuru bagātina akadēmiskā izglītība valodniecībā.

Kates video Facebook un Instagram platformās ļāvuši mums ietirgot info produktus vairāk nekā 50 000 € vērtībā un pakalpojumus vairāk nekā 200 000 € vērtībā.
MŪSU PIEREDZE SKAITĻOS:
0
cilvēki sasniegti ar video reklāmu palīdzību
0 +
klikšķu uz mājaslapu no mūsu video reklāmām
0 +
komentāru pie mūsu video ierakstiem
0 +
reakciju pie mūsu video ierakstiem
0
iztērēti reklāmā

KĀ ŠĪ MEISTARKLASE TEV PALĪDZĒS

PIRMS:
PĒC:
PIRMS:
PĒC:

Kā notiks meistarklase?

Reģistrējies

Aizpildi reģistrācijas formu un iegūsti savu apmācību piekļuvi, atstājot savu e-pastu bez maksas.

Saņem piekļuvi

Pēc apmaksas uz e-pastu, kuru norādīji reģistrējoties, saņemsi pieslēgšanās saiti, lai piekļūtu meistarklasei.

Pieslēdzies vebināram

Pieslēdzies Zoom zvanam tiešsaistē norādītajā laikā un saņem vebināra ierakstu uz e-pastu!

Ko saka apmācību dalībnieki:

Pie mums jau mācās:

Meistarklases saturs

1. Video un digitālās pārdošanas stratēģija

Uzzini, kāpēc tieši video ir 2022. gada formāts un kā video saturs iederas uz pirkumiem vērstā digitālā pārdošanas stratēģijā jebkuras nozares produktam vai pakalpojumam.

2. "Bet ko filmēt?!" satura mārketings video formātam

Beidzot saproti, kāda tipa saturs patiešām ir vērtīgs un ienesīgs Tavam biznesam, lai ilgtermiņā veicinātu pirkumus saviem produktiem un pakalpojumiem, nevis vienkārši tērētu laiku muļķīgiem “trendiem”, kas nevienam neinteresē.

3. Ideālā struktūra saistošam un spēcīgam video saturam

Apgūsti mūsu formulu un iemācies, kādām sastāvdaļām obligāti jābūt video skriptā, ja gribi piesaistīt uzmanību un veiksmīgi prezentēt savus produktus un pakalpojumus caur video.

4. Kā vienu video pārvērst par saturu 8 dažādiem kanāliem

Apgūsti ļoti vienkāršu paņēmienu, kā 1 video  pārvērst par saturu 8 dažādiem sociālo mediju kanāliem, taupot naudu un resursus.

5. Minimālais aprīkojums un dažas tehniskās nianses video uzņemšanai mājās

Uzzini, kādas bezmaksas lietotnes Tev nepieciešamas, lai ērti un ātri uzņemtu profesionālus video, kā arī iegūsti ieteikumus par minimālo rekomendējamo tehniku apgaismojumam un video uzņemšanai. Papildus tam padalīsimies arī ar knifiņiem, kā nodrošināt labu apgaismojumu pat ar 0 EUR budžetu.

Bonusā: video skripta formula efektīvai produkta / pakalpojuma prezentācijai

Bonusā iegūsti video skripta šablonu, lai Tev vienmēr būtu atspēriena punkts pārliecinoša un pārdodoša video satura izveidē!

Reģistrējies un iegūsti saiti!

31. maijā, 18:00-20:00 @Zoom + ieraksts Tavā kontā

21.99 EUR

7 EUR

Piedāvājums spēkā vēl ĪSU BRĪDI!

Reģistrējies par īpašo cenu

Norēķinu informācija

Jūsu pasūtījums

Produkts Summa
Zoom meistarklase: Kā izveidot video saturu, kas pārdod - bez profesionāla aprīkojuma  × 1 7.00
Summa 7.00
Kopā 7.00 (ieskaitot 1.21 PVN)
  • Veic drošu maksājumu ar Stripe.

Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, izveidotu kontu un piedāvātu draudzīgu lietotāja pieredzi mūsu portālā, kā arī citiem mērķiem, kas aprakstīti lapā privātuma politika.

EKSPERTU E-GRĀMATA (57 LPP): APGŪSTI CENU PSIHOLOĢIJU
Esi domājis, kā uz Tevi strādā cena, kas beidzas ar 99 centiem? Tas nav vienīgais triks! Pievieno grozam mūsu Digital Drive pārdošanas ekspertu e-grāmatu (57 lpp apjomā): "Psiholoģiskās metodes, kā atrādīt cenu", kas smalki un ar piemēriem izskaidro 30 psiholoģijā balstītas metodes cenas attēlošanai. Iemācies atrādīt sava piedāvājuma cenu tā, lai cilvēkiem būtu vieglāk pieņemt lēmumu un kļūt par Taviem klientiem!

Kursa materiāliem piekļūsi uzreiz pēc reģistrācijas!

ŠIS KURSS noderēs, pat ja esi:

Reģistrējies un iegūsti saiti!

21.99 EUR

7 EUR

Iepazīšanās Piedāvājums spēkā vēl:

Biežāk uzdotie JAUTĀJUMI

Apmācības sastāv no piecām video lekcijām, kuras Tu vari noskatīties jebkurā sev ērtā laikā no jebkuras ierīces.
Ekspress kursā iekļautās lekcijas ir pieejamas tiešsaistē jebkurā laikā. Tām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli, ko izveidosi, reģistrējoties.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Reģistrējoties Tu uzreiz saņemsi piekļuvi
Lekciju saturs Tev būs pieejams Tavā Digital Drive kontā, kurā apkopotas visas 5 lekcijas, kurām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.

Parasti lielākā daļa no šo apmācību dalībniekiem ir iesācēji, tāpēc mēs sākam ar pamatiem un Tev nevienā brīdī neradīsies sajūta, ka netiec līdzi.

Visus konceptus aprakstām vienkāršā valodā, izvairoties no nevajadzīga žargona, kas ļauj cilvēkiem jebkurā vecuma grupā un ar jebkādu sagatavotības stāvokli veiksmīgi apgūt svarīgākās tekstveides nianses.

Ja nu kādā brīdī kaut ko nesapratīsi vai kaut kas nesanāks, Tu vienmēr vari uzdot jautājumu, rakstot mūsu Facebook grupā!

Apmācības Tev būs pieejamas uzreiz pēc reģistrēšanās, un Tu tām varēsi veltīt tik daudz vai maz laika, cik vēlēsies, jo Tev būs neierobežota pieeja apmācību materiāliem neierobežotu laiku.

Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atkārtotu informāciju par jebkuru tekstveides radīšanas aspektu.

Pat, ja šobrīd vēl nedomā būvēt savu digitālo pārdošanu ar pārdomātu tekstu palīdzību, tad jebkurā gadījumā iesaku pievienoties apmācībām tagad, jo, papildinot materiālus (Tev visi atjauninājumi un papildinājumi būs bez maksas), apmācību cena celsies.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Jā, tas ir pavisam vienkārši: izrakstoties laukā “Uzņēmuma rekvizīti” iekopē pilnos uzņēmuma rekvizītus. Pēc apmaksas saņemsi epastā grāmatvedībai derīgu rēķinu.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

Ir jautājumi?
Sazinies ar mums!

Ja Tev ir radušies kādi jautājumi, kā varam Tev palīdzēt, sazinies ar mums, aizpildot formu!

KONTAKTI

hello@digitaldrive.lv

Sporta iela 2, Rīga, LV-1013

Rekvizīti

SIA “Positive Company”

Reģ. nr. 40203072094

LV40203072094

Aleksandra Grīna bulvāris 13 – 27,

Rīga, LV-1002

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.