apgūsti, kā profesionāli piesaistīt savam biznesam klientus!

Pirmā tikšanās (1 stunda) jau Tev daudz lielāku skaidrību par to, kā dažādi digitālie kanāli strādā kopā tieši Tavam biznesam. Pēc tās varēsi izlemt, vai sadarbību turpināsim

PIRMAJĀ TRENIŅĀ APGŪSI:

Norēķinu informācija

Jūsu pasūtījums

Produkts Summa
Stratēģijas sesija (pirmā konsultācija)  × 1 10.00
Summa 10.00
Kopā 10.00 (ieskaitot 1.74 PVN)
  • Veic drošu maksājumu ar Stripe.

Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, izveidotu kontu un piedāvātu draudzīgu lietotāja pieredzi mūsu portālā, kā arī citiem mērķiem, kas aprakstīti lapā privātuma politika.

100% bez riska

Atnāc un izmēģini - ja gadījumā neredzēsi perspektīvas mūsu sadarbībai, tālākus treniņus kopā ar mums varēsi neturpināt - bez saistībām, bez liekiem jautājumiem.

Aizsargājam Tavu privātumu

Tavi dati ir drošībā

Bez saistībām

PIEVIENOJIES ŠIEM VEIKSMES STĀSTIEM

"Digital Drive palīdzēja mums atrast rīkus un iespējas [..], lai patērētājs zinātu mūsu produktu un varētu nokļūt līdz aptiekai. Liels paldies Katei un Kristiānam par viņu palīdzību!"

TOMS
Latvijas reģiona vadītājs farmācijas uzņēmumam

"Īsā laikā tika izveidots gan pārdošanas lapas teksts, gan reklāmu saturs, gan pašas kampaņas, kas sasniedza savu mērķi. Kopā pārdevām pilnīgi visas konferences biļetes, beigās vēl paaugstinot cenas lielā pieprasījuma dēļ."

Zanda
WeAreVery valdes priekšsēdētāja

"Kopīgiem spēkiem tapa lapa, kādu pats nebūtu izveidojis - izrunājām dažādas nianses tekstos un vizuālajā saturā, kas padarīja lapas saturu daudz vieglāk uztveramu un loģiskāku, vedot uz pirkumu. Sarunā ar Kristiānu atradām tieši mana produkta specifikai piemērotāko kampaņas shēmu.​"

MĀRTIŅŠ
molekulārbiologs