ĪPAŠĀ ATLAIDE SPĒKĀ VĒL:

Interaktīva e-grāmata

Satura plānošanas grāmata izcilaI sociālo mediju komunikācijai

Iegūsti savā īpašumā praktisko e-grāmatu un izveido pārskatāmu satura plānojumu dažādām sociālo mediju platformām, kā arī smelies idejas saistošām publikācijām, kas palīdzēs pārliecinoši piesaistīt jaunus klientus.

INTERAKTĪVĀ e-grāmata
"Satura plānotājs sociālo mediju ierakstiem"

Vēlies piesaistīt arvien vairāk jaunu sekotāju savu sociālo mediju profiliem, bet nezini, kā to izdarīt? Iegādājies šo praktisko e-grāmatu, kur interaktīvā veidā varēsi aizpildīt ideju mudinošas ailītes, izplānojot savu saturu konsekventam publicēšanas grafikam, kā arī smelties idejas jaunām satura šķautnēm! Plāno savu digitālo komunikāciju mērķtiecīgi un uzrunā īstos cilvēkus jau tagad!

E-GRĀMATAS SATURS:

Kā lietot e-grāmatu?

Ieskaties 30 sekunžu priekšskatījumā, kā pildīt darba grāmatu.

KĀ NOTIEK MĀCĪBAS?

Reģistrējies

Aizpildi reģistrācijas formu zemāk un iegūsti savu e-grāmatas piekļuvi, veicot drošu maksājumu internetā.

Saņem piekļuvi

Pēc apmaksas uz e-pastu, kuru norādīji reģistrējoties, saņemsi instrukcijas, kā piekļūt savai e-grāmatai.

Ielogojies

Piekļūsti grāmatai un tās lietošanas instrukcijai, ielogojoties ar e-pastu un paroli, ko izveidoji reģistrējoties.

plāno saistošu saturu

Plāno savu izcilo sociālo mediju saturu sev ērtā laikā bez ierobežojumiem – tūliņ vai pēc mēneša, vai gada!

Atsauksmes par mūsu materiāliem

Pie mums jau mācās:

Iegūsti e-grāmatu un sāc plānot izcilu saturu!

11.99 EUR

4.99 EUR

Iepazīšanās Piedāvājums spēkā vēl:

Reģistrējies par īpašo cenu

Norēķinu informācija

Jūsu pasūtījums

Produkts Summa
Satura plānošanas e-grāmata izcilam socmediju saturam  × 1 4.99
Summa 4.99
Kopā 4.99 (ieskaitot 0.87 PVN)
  • Veic drošu maksājumu ar Stripe.

Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, izveidotu kontu un piedāvātu draudzīgu lietotāja pieredzi mūsu portālā, kā arī citiem mērķiem, kas aprakstīti lapā privātuma politika.

EKSPERTU E-GRĀMATA (57 LPP): APGŪSTI CENU PSIHOLOĢIJU
Esi domājis, kā uz Tevi strādā cena, kas beidzas ar 99 centiem? Tas nav vienīgais triks! Pievieno grozam mūsu Digital Drive pārdošanas ekspertu e-grāmatu (57 lpp apjomā): "Psiholoģiskās metodes, kā atrādīt cenu", kas smalki un ar piemēriem izskaidro 30 psiholoģijā balstītas metodes cenas attēlošanai. Iemācies atrādīt sava piedāvājuma cenu tā, lai cilvēkiem būtu vieglāk pieņemt lēmumu un kļūt par Taviem klientiem! (MATERIĀLS IR LATVISKI)

Šis materiāls noderēs, pat ja esi:

Iegūsti savu e-grāmatu

11.99 EUR

4.99 EUR

Iepazīšanās Piedāvājums spēkā vēl:

Biežāk uzdotie JAUTĀJUMI

Veicot reģistrāciju un drošu apmaksu, saņemsi piekļuves savā e-pasta adresē. Ielogojies ar tām mūsu platformā un sāc plānot saturu jau uzreiz!

Nekādu raižu – sociālo mediju satura plānošanas e-grāmata ir lieliski piemērota ikvienam zināšanu līmenim: kā iesācējam, tā pieredzējušam profesionālim. Papildu e-grāmatai saņemsi arī videopamācību kvalitatīvai tās aizpildīšanai!

Ja vēlies izmantot naudas atgriešanas garantiju, sūti e-pastu uz support@digitaldrive.lv 30 dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas un saņem iemaksāto 100% apmērā atpakaļ nekavējoties.

Naudas atgriešanas garantiju varam atļauties piedāvāt tikai tāpēc, ka zinām, ka manas apmācības cilvēkiem patiešām noder un tie gūst lieliskus rezultātus!

Iegādātā e-grāmata un tās videopamācība veiksmīgai satura plānošanai būs Tavā īpašumā uz mūžu mūžiem! Plāno saturu kad un kur vien vēlies!

Jā, tas ir pavisam vienkārši: izrakstoties laukā “Uzņēmuma rekvizīti” iekopē pilnos uzņēmuma rekvizītus. Pēc apmaksas saņemsi e-pastā grāmatvedībai derīgu rēķinu.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

Ir jautājumi?
Sazinies ar mums!

Ja Tev ir radušies kādi jautājumi vai vēlies iesūtīt savu atsauksmi anonīmi, sazinies ar mums, aizpildot šo formu vai rakstot uz hello@digitaldrive.lv!

KONTAKTI

hello@digitaldrive.lv

Sporta iela 2, Rīga, LV-1013

Rekvizīti

SIA “Positive Company”

Reģ. nr. 40203072094

LV40203072094

Aleksandra Grīna bulvāris 13 – 27,

Rīga, LV-1002

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.