50% Atlaide spēkā vēl:

IEMĀCies IZVEIDOT EFEKTĪVU un IZMĒRĀMU KLIENTU PIESAISTES UN PĀRDOŠANAS SISTĒMU internetā, pat ja Tev nav pieredzes!

Online apmācībU KURSS: digitālā mārketinga pamati

VAI ZINĀJI?

Digitālajā vidē šobrīd ir atrodams ikviens Tavs potenciālais klients – pētījumi rāda, ka 88% no patērētājiem meklēs Tevi internetā, pirms kaut ko nopirks no Tevis. Neatkarīgi vai esi uzņēmējs, pašnodarbinātais, digitālā mārketinga entuziasts vai tikai gribētu kaut kad nākotnē kaut ko pārdot internetā, Tev IR jāsaprot, kā strādā digitālā pārdošana!

“Ja Tu neproti pārdot efektīvi internetā, Tu iztērēsi simtiem stundu un tūkstošiem eiro eksperimentos – bez garantijas, ka sasniegsi jebkādu rezultātu!”

Arī es sāku no nulles punkta ar nulle zināšanām. Es zinu, ka nav nekā briesmīgāka par sajūtu, kad tik ļoti gribi attīstīt savu ideju, būt veiksmīgs, pelnīt lielu naudu un piepildīt savus sapņus par ceļojumiem, savu dzīvokli, mašīnu un nodrošinātu nākotni, bet nezini, kā to izdarīt, un informācijas ir tik daudz, ka plīst galva. Vienīgais, kas man bija skaidrs – savi produkti un pakalpojumi ir jāpārdod internetā, jo tur ir gandrīz visi modernās pasaules cilvēki. Bet no kurienes sākt?

Gandrīz trīs gadus izmēģinot visas iespējamās baltās un melnās taktikas, secināju, ka vienīgā un efektīvākā lieta, ko vari darīt, ir spēlēt pēc labākajiem digitālā mārketinga noteikumiem, kas arī sniedz reālus rezultātus. Tas man ļāva notestēt vairāk nekā 35 idejas un attīstīt savu biznesu līdz sešciparu peļņai. Jā, tas nebija viegli, bet es tomēr pierādīju sev un visai pasaulei, ka arī tāds vienkāršs puisis no Cēsīm kā es var padarīt savus sapņus par realitāti.

Lai Tev nebūtu jātērē tūkstošiem eiro eksperimentos un jāiznieko simtiem stundas, mēģinot kaut ko saprast pašam, esam apkopojuši šos efektīva digitālā mārketinga pamatus ērti pieejamās online video lekcijās.

KRISTIĀNS LĪCIS
Digital Drive vadītājs

IZKLAUSĀS PĒC TEVIS?

ONLINE VIDEO MEISTARKLASE

"KĀ PĀRDOT INTERNETĀ?
DIGITĀLĀ MĀRKETINGA PAMATI"

TU UZZINĀSI:

KAM LEKCIJAS PAREDZĒtas

LEKCIJAS PRAKSĒ IZMANTO:

JAUNIE UN ESOŠIE UZŅĒMĒJI

Vienalga, vai Tev ir 5 gadu pieredze pārdošanā vai Tu tikai tagad esi uzsācis savu biznesu, Tu iemācīsies jaunus paņēmienus klientu piesaistē un piedāvājumu pārdošanā, lai sasniegtu savus biznesa mērķus.

PAŠNODARBINĀTIE UN FREELANCERI

Tavi ienākumi balstās tikai uz to, cik pats vari pārdot savus fotopakalpojumus, pašdarinātās rotas vai jogas nodarbības, tādēļ Tev ir jāzina par visiem veidiem, kā sevi padarīt redzamu un pelnīt.

MĀRKETINGA ENTUZIASTI

Ja Tu interesējies par mārketingu vai jau darbojies nozarē, Tu iegūsi jaunas zināšanas par paņēmieniem, kas joprojām Latvijas mērogā tiek reti pielietoti, lai paceltu pārdošanu nākamajā līmenī.

CILVĒKI, KAS GRIB PELNĪT

Pat, ja Tev vēl nav izstrādāts produkts vai pakalpojums vai Tu tikai gribētu pārdot internetā, Tu jau tagad vari būvēt savu mārketingu, lai cilvēki zina par Tavu lielisko ideju, atstāj savus kontaktus vai jau veic pasūtījumu.

LEKCIJU saturs

KO TU IEMĀCĪSIES ŠAJĀ KURSĀ:

1. LEKCIJA: Kas ir digitālais mārketings?

Bez aplinkiem iemācies, kā digitālais mārketings strādā un no kādiem kanāliem tas sastāv, lai Tu brīvi orientētos digitālās pārdošanas pasaulē un uzsāktu piesaistīt klientus jau rīt!

2. LEKCIJA: Klientu ceļš - veiksmīga digitālā mārketinga pamats

Uzzini, kāpēc pārdošanas ceļš (funnel) ir jebkura uzņēmuma veiksmes atslēga, kā arī 7 klientu ceļa posmus, caur kuriem izvedot savu klientu, Tu iegūsi lojālus pircējus un nopelnīsi vairāk par saviem konkurentiem!

3. LEKCIJA: Satura mārketings - svarīgākais elements Tavā stratēģijā

Iemācies 6 priekšnoteikumus perfektam satura mārketingam, lai ne tikai piesaistītu interesi savam uzņēmumam, bet arī aizvestu savus klientus no intereses līdz reālam pirkumam. 

4. LEKCIJA: Maksas reklāma - kā izvēlēties starp Google, Facebook, Twitter, YouTube un citiem kanāliem?

Uzzini, kuros kanālos visefektīvāk noķert tieši Tavus klientus, kā arī apgūsti 5 veiksmīgas digitālās reklāmas noslēpumus (viena no tām noteiks vairāk kā 60% Tavas reklāmas veiksmes), kas ļaus ietaupīt naudu uz liekiem eksperimentiem.

5. LEKCIJA: Sociālo tīklu mārketings - 4 lietas, kas Tev jādara sociālajos tīklos, ja gribi būt veiksmīgs

Uzzini, kā izveidot pārdomātu sociālo mediju stratēģiju, kas ne tikai savāc “likes” un “shares”, bet arī kalpo, lai potenciālos klientus pārvērstu pastāvīgos klientos, kas pie Tevis atgriežas vēl un vēl.

Email ads letter

6. LEKCIJA: E-pastu mārketings - joprojām efektīvākais pārdošanas kanāls

Uzzini par 3 veida e-pastiem, ko sūtīt saviem klientiem un kļūsti gudrāks par saviem konkurentiem, iemācoties izmantot e-pastu mārketingu tā, lai pārdošana notiek gluži automātiski.

7. LEKCIJA: SEO - Kas ir meklētājprogrammu optimizācija un kā to pielietot klientu ieguvē?

Apgūsti pamatus vienā no šī brīža spēcīgākajām mārketinga praksēm un iemācies, kā to veidot, lai Tava lapa ģenerētu ne tikai apmeklētājus, bet arī peļņu.

8. LEKCIJA: Kā mērogot un uzlabot digitālās pārdošanas procesu?

Iemācies optimizēt savus pārdošanas rādītājus un beidzot saproti, kas ir svarīgākie rādītāji digitālā mārketinga efektivitātē un ko Tu vari mainīt, lai Tava pārdošana internetā tiek līdzi tendencēm un klientu vēlmēm.

BONUSI

BONUSA LEKCIJA: Ko darīt, ja man nav produkta, ko pārdot internetā?

Iemācies 4 taktikas, kā jau tagad sākt pārdot un pelnīt digitālajā pasaulē, pat ja Tev vēl nav sava produkta!

BONUSA LEKCIJA: KĀ UZBŪVĒT MĀJASLAPU 10 minūtēs

Iemācies optimizēt savus pārdošanas rādītājus un beidzot saproti, kas ir svarīgākie rādītāji digitālā mārketinga efektivitātē un ko Tu vari mainīt, lai Tava pārdošana internetā tiek līdzi tendencēm un klientu vēlmēm.

Piekļuve slēgtai Facebook domubiedru grupai

Apmainies ar idejām, jautājumiem par un ap klientu piesaisti un digitālo mārketingu ar mani un citiem grupas dalībniekiem – freelanceriem, uzņēmējiem un mārketinga entuziastiem!

ATSAUKSMES

KO SAKA TIE, KAS IZGĀJUŠI APMĀCĪBAS

Šis lekciju kurss sniedz ļoti labu ieskatu digitālā mārketinga pamatos. Visvairāk man noderēja skaidrā struktūra, ko es varu pielietot sava uzņēmuma izaugsmei.
ARTŪRS
sia sinhro valdes loceklis
Šīs lekcijas ir ļoti izdevīgas attiecībā pret to, ko saņem. Tā kā laiks ir nauda, labāk pāris stundas veltīt, mācoties no šīm noderīgajām lekcijām, ko vada Kristiāns un Kate.
MĀRTIŅŠ
pārdevējs biomedicīnā un Fotogrāfs

ŠĪS APMĀCĪBAS TEV PALĪDZĒS:

KO TU IEGŪSI:

PIEKĻUVI ONLINE LEKCIJU KURSAM

8+2 lekciju apmācību kursu “Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati” ar neierobežotu piekļuvi lekciju saturam tiešsaistē

PIEKĻUVI SLĒGTAI DOMUBIEDRU GRUPAI

Piekļuvi slēgtai Facebook domubiedru grupai tīklošanai un noderīgai informācijas apmaiņai ar nozares profesionāļiem – tādiem kā Tu!

2 BONUSA LEKCIJAS

Divas papildu lekcijas BONUSĀ: “Ko darīt, ja man nav produkta, ko pārdot internetā?” un “Kā uzbūvēt mājaslapu 10 minūtēs?​”

Izvēle ir Tavās rokās.
Spied "Pievienoties apmācībām" un sāc pārvērst interesentus par klientiem jau šodien!

50% Atlaide spēkā vēl:

tiešsaistes apmācības “Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati”

Iemācies, kā ar digitālā mārketinga palīdzību audzēt un attīstīt jebkāda tipa biznesu lēti un efektīvi!

TIKAI 24.95 € (47.95 €)

Ja nebūsi neko noderīgu iemācījies, naudu atgriezīsim 100% apmērā.

NEKO NERISKĒ

Ja Tu jebkāda iemesla dēļ nebūsi apmierināts ar lekciju kursu “Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati”, dod man ziņu un es nekavējoties atgriezīšu Tavu maksājumu pilnā apmērā! 30 dienu laikā kopš iegādes Tev ir tikai jānosūta e-pasts uz kristians@digitaldrive.lv.

Tas nozīmē, ka Tev nav pašlaik jāpieņem gala lēmums. Pievienojies apmācībām, lai rezervētu sev vietu nākamajā grupā, apskaties, izmēģini, saproti, vai Tev šīs apmācības noder, un tikai tad pieņem gala lēmumu.

KURSA LEKTORI

KRISTIĀNS LĪCIS

IcebergBuilder un Digital Drive vadītājs

Kristiānam ir vairāk kā 8 gadu pieredze, pārdodot gan klientu, gan savu uzņēmumu produktus, izmantojot šobrīd spēcīgākās stratēģijas noslēpumus.

KATE KAULAKALNA

IcebergBuilder un Digital Drive vadītāja

Kate ir satura mārketinga eksperte ar ilggadēju pieredzi pārdodošu tekstu rakstīšanā un uz pirkumiem vērstas satura stratēģijas izveidē.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Apmācības sastāv no video lekcijām, kuras Tu vari noskatīties jebkurā sev ērtā laikā. Lekcijas ir ~20 minūšu garas, un tās visas ir pieejamas tiešsaistē.

Kur tas ir bijis nepieciešams, esmu pa tiešo ierakstījis, ko es spiežu uz sava datora ekrāna, lai Tu varētu atkārtot darbības un sasniegt tieši tādu pašu rezultātu.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā vai sūtot privātu ziņu, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Reģistrējoties Tu e-pastā saņemsi unikālu piekļuvi. Lekciju saturu nosūtīsim Tev saitē uz Digital Drive kursu lapu, kurā apkopotas visas 8+2 lekcijas, kurām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.

Parasti lielākā daļa no šo apmācību dalībniekiem ir iesācēji, tāpēc mēs sākam ar pamatiem un Tev nevienā brīdī neradīsies sajūta, ka netiec līdzi.

Visus konceptus es aprakstu vienkāršā valodā, izvairoties no nevajadzīga žargona, kas ļauj cilvēkiem jebkurā vecuma grupā un ar jebkādu sagatavotības stāvokli veiksmīgi apgūt digitālā mārketinga pamatus.

Ja nu kādā brīdī kaut ko nesapratīsi vai kaut kas nesanāks, Tu vienmēr vari uzdot jautājumu vai nu privāti vai mūsu Facebook grupā! 

Ja vēlies izmantot naudas atgriešanas garantiju, sūti e-pastu uz kristians@digitaldrive.lv 30 dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas un saņem iemaksāto 100% apmērā atpakaļ nekavējoties.

Tas nozīmē, ka Tev nav jāpieņem gala lēmums tagad. Piesakies, lai rezervētu savu vietu grupā, apskaties vai apmācības sniedz Tev gaidīto rezultātu un tikai tad pieņem gala lēmumu!

Naudas atgriešanas garantiju es varu atļauties piedāvāt tikai tāpēc, ka es zinu, ka manas apmācības cilvēkiem patiešām noder un tie gūst lieliskus rezultātus!

Tu apmācībām varēsi veltīt tik daudz vai maz laika, cik vēlēsies, jo Tev būs neierobežota pieeja apmācību materiāliem neierobežotu laiku.

Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atkārtotu informāciju par jebkuru digitālā mārketinga aspektu.

Pat, ja šobrīd vēl nedomā būvēt savu mārketingu, tad jebkurā gadījumā iesaku pievienoties apmācībām tagad, jo, papildinot materiālus (Tev visi atjauninājumi un papildinājumi būs bez maksas), apmācību cena celsies.

Ja, skatoties lekcijas, Tev radīsies jebkādi jautājumi par digitālā mārketinga un pārdošanas niansēm, varēsi tos droši uzdot mūsu slēgtajā Facebook grupā, jo, visticamāk, arī kādam citam būs radies tāds vai līdzīgs jautājums.

Vai arī vari droši sūtīt man privātu ziņu uz epastu vai Facebook lapu, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim jebkādos tehniskos vai personīgos jautājumos!

Ja Tu jau esi iepriekš interesējies par digitālo mārketingu, tad, visticamākais, ka ar daudziem no konceptiem un idejām būsi jau pazīstams.

Labā ziņa ir, ka daudzi pieredzējuši mārketinga speciālisti ir sajūsmā par šīm apmācībām, jo ir daudz dažādu nianšu un taktiku, par kurām viņi iepriekš nezināja un kas tagad palīdz uzlabot viņu reklāmas un palielināt ienākumus.

Ja Tu uztraucies, ka zināsi jau visu, ko es mācu, tad es iesaku vienkārši piereģistrēties, paskatīties lekcijas un prasīt naudu atpakaļ, ja nebūsi iemācījies neko jaunu.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

Ja Tev nepatīk maksāt ar maksājumu karti, tad vienmēr ir iespēja izmantot PayPal.

Nelaid garām iespēju pacelt savu klientu piesaisti nākamajā līmenī ar šīm video apmācībām!

50% Atlaide spēkā vēl:

tiešsaistes apmācības “Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati”

Iemācies, kā ar digitālā mārketinga palīdzību audzēt un attīstīt jebkāda tipa biznesu lēti un efektīvi!

TIKAI 24.95 € (47.95 €)

Ja nebūsi neko noderīgu iemācījies, naudu atgriezīsim 100% apmērā.

ABSOLŪTI BEZ RISKA

Atgādinu: ja Tu jebkāda iemesla dēļ nebūsi apmierināts ar lekciju kursu “Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati”, dod man ziņu un es nekavējoties atgriezīšu Tavu maksājumu pilnā apmērā! 30 dienu laikā kopš iegādes Tev ir tikai jānosūta e-pasts uz kristians@digitaldrive.lv.

Tas nozīmē, ka Tev nav pašlaik jāpieņem gala lēmums. Pievienojies apmācībām, lai rezervētu sev vietu nākamajā grupā, apskaties, izmēģini, saproti, vai Tev šīs apmācības noder, un tikai tad pieņem gala lēmumu.

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.