50% atlaide spēkā vēl īsu brīdi!

Online apmācību meistarklase
mazajiem un lielajiem uzņēmējiem

Iemācies, kā izveidot un izvietot efektīvas Facebook / Instagram reklāmas, kas palīdz piesaistīt maksājošus klientus internetā!

Šajā kursā iemācīsies stratēģiski reklamēt savus piedāvājumus ar Facebook / Instagram reklāmas palīdzību, izmantot retargeting peļņas audzēšanai un citas aģentūru taktikas, kas palīdz piesaistīt maksājošus klientus internetā!

Bez "gudrām" frāzēm un tukšiem svešvārdiem

Bez naudas tērēšanas aģentūrām

Reāli piemēri no reklāmām, kas strādĀ

Bezmaksas rīki un padomi kvalitatīvām reklāmām

statistika

VAI ZINĀJI?

mazo uzņēmumu bankrotē galvenokārt klientu trūkuma dēļ.
0 %

Šobrīd teju visiem uzņēmumiem ir sava Facebook un Instagram lapa un varbūt arī mājaslapa, taču lielākā daļa joprojām nespēj izmantot sociālo mediju maksas reklāmu gudri, jo labi nepārzina reklāmas uzstādījumus, ko rakstīt un rādīt reklāmā, lai tā strādātu. Tā vietā tiek dedzināta nauda, spiežot boost vispārīgām reklāmas ziņām un paļaujoties uz veiksmi, ka kādā brīdī kāds varbūt kaut ko nopirks.

IZKLAUSĀS PĒC TEVIS?

Online apmācību meistarklase mazajiem un lielajiem uzņēmējiem

Kā izveidot un izvietot Facebook / Instagram reklāmu, kas atpelna ieguldīto un piesaista klientus internetā

Tu iemācīsies:
ieguvumi, piesakoties kursam

Tu iegūsi arī:

NEIEROBEŽOTU PIEKĻUVI ONLINE LEKCIJU KURSAM

14+2 lekciju apmācību kursu “Facebook / Instagram reklāmas meistarklase” ar neierobežotu piekļuvi lekciju saturam tiešsaistē – mācies tūliņ, pēc mēneša vai gada.

PIEKĻUVI SLĒGTAI DOMUBIEDRU GRUPAI

Saņemsi piekļuvi slēgtai Facebook domubiedru grupai tīklošanai, diskusijām, padomiem, LIVE jautājumu & atbilžu sesijām, un citai noderīgai informācijas apmaiņai ar nozares profesionāļiem – tādiem kā Tu!

PIEMĒRUS, SHĒMAS, PADOMUS UN FORMULAS

Pēc treniņa Tev uz rokas paliks visi materiāli, shēmas un formulas, ko visu varēsi atkārtoti pielietot, lai caur Facebook/Instagram pārdotu arvien jaunus produktus/pakalpojumus!

atsauksmes

Mūsu veiksmes stāsti

Par mūsu kompetenci vislabāk runā mūsu paveiktie darbi. Mūsu profesionālā palīdzība ir ļāvusi dažādu sfēru un attīstības pakāpju uzņēmumiem audzēt ienākumus un palielināt klientu skaitu.

Liels paldies par iespēju apgūt Facebook reklāmas meistarklasi. Ārkārtīgi niansēti un kvalitatīvi ir sagatavotas šīs apmācības. Saprotamā valodā ar praktiskiem piemēriem. Sekojot šīm norādēm var vienkārši izveidot veiksmīgu, pamanāmu, jaunu Klientu piesaistošu reklāmu. Iesaku ikvienam, jo esmu apmierināta ar rezultātu un vēlos turpināt sadarbību ar Digital Drive! Paldies.
Inga Vasilišina
Silk Secret vadītāja
Līdz šim esmu mocījusies pašmācības ceļā izprast facebook biznesa profilu un tā iespējas, bet tagad kopš tomēr pieņēmu lēmumu pamēģināt digitaldrive piedāvāto iespēju, esmu ĻOTI apmierināta! Kate ātri atbild uz epastu un sniedz skaidrojumu, attieksme kā pret savējiem, vienkārši SUPER! Paldies🙃
Gunta Dubulte
Pašnodarbinātā
Strādājot ikdienā ar klientu (gan produktu turētājiem, gan pakalpojumu piedāvātājiem) sociālo tīklu kontu saturu, nereti saskārāmies ar grūtībām sasniegt skaidru tiešo mērķauditoriju ar reklāmas kampaņu palīdzību. Kaut neesmu vēl līdz galam apmācības izgājusi, man ir jāsaka, ka kopš sāku apgūt "Facebook / Instagram reklāmas meistarklase" kursu un izmantot Ads Manager, mūsu klientam ir pieaudzis pierakstu skaits! Atšķirība ir redzama!

Noteikti iziešu apmācības līdz galam un drīz sākšu patestēt jaunās reklāmas, lai arī mums pašiem piesaistītu klientus.
Laura Ošiņa-Bēķe
SMART CAT Marketing Communications vadītāja
Ļoti priecājos par apmācību, ir tieši tas, ko meklēju un vēl vairāk. Kursu paralēli izmantoju arī praksē, veidojot mūsu uzņēmuma reklāmu.
Evita Frančenko
Piegādes uzņēmums
Jau sen gribēju pateikt paldies par Digital Drive apmācībām, cītīgi eju pa maziem solīšiem visam cauri. Man kā pilnīgam iesācējam šajā jomā, kaut kas pamazām izdodas, tas viss pateicoties apmācību kursam, katram no jums ☺Vienmēr prieks par Tavu ātro reakciju uz e-pastiem, vienmēr esi gatava palīdzēt, tas rada īpašu sajūtu.
Līga Kesus
gonka.lv
Esmu iegādājies Jūsu Facebook un Instagram Ads izveidošanas kursu. Liels paldies par informāciju, es visus video noskatījos ar lielu interesi, paralēli veicot pierakstus. Tieši šo sfēru es esmu pētījis ļoti daudz, bet vienmēr bija pietrūcis konkrētības, jo iespējamo reklāmas izveidošanas variāciju ir ļoti daudz. Man Jūsu kurss patika, tā laikā es aizdomājos par vairākiem aspektiem, kuriem iepriekš nebiju pievērsis vērību.

Esmu jau izveidojis pirmo kampaņu divām aukstajām auditorijām ar 2 Ads katrā no setiem, tāpat pašlaik ir aktīva viena warm auditorijas kampaņa ar 2 Ads vienai auditorijai. Skatīšos un vērtēšu rezultātus.
Edgars Bīberis
MIZO backpacks
Lekciju saturs

Ko tu apgūsi šajā kursā

1. Efektīvas maksas reklāmas formula

Jau pirmajā lekcijā Tu uzzināsi, kas padara reklāmu sociālajos medijos patiesi efektīvu. Tas ļaus Tev saprast, kā, pielietojot maksas reklāmu, iespējams atpelnīt ieguldīto ar uzviju. Kā arī Tu uzzināsi, kādi vēl klientu plūsmas avoti iespējami internetā un kāpēc maksas reklāmai ir visspēcīgākie argumenti.

a2

2. Facebook reklāmas menedžeris un struktūra

Otrā lekcija Tev paskaidros pašus pamatus par Facebook profesionālo reklāmas menedžeri un tā uzbūvi, lai Tu nekad vairs neapjuktu tā dažādos līmeņos un sadaļās. Tāpat arī parādīsim Tev soli pa solim, kā pieslēgt savu biznesa kontu, ja vēl neesi nekad licis reklāmu caur Facebook reklāmas menedžeri.

3. Facebook Pixel Piedāvātās iespējas

Ja Tev nav ne jausmas, ko nozīmē Facebook Pixel, tad šajā lekcijā Tu uzzināsi visu svarīgāko par to. Kā arī, ja Tu jau esi pielicis Facebook Pixel, lekcijā stāstītais ļaus Tev labāk saprast, kā Facebook Pixel palīdz profesionāli optimizēt reklāmas un izdarīt atkārtotus piedāvājumus lapas apmeklētājiem.

Approved ads tick mark

4.-6. Soli pa solim pilnā pamācība, kā izveidot profesionālu facebook/instagram reklāmas kampaņu

Šajās 3 lekcijās (kopā gandrīz 60 min) iemācīsies, kā izveidot visefektīvākās kampaņas paredzētajām auditorijām. Soli pa solim iziesim cauri šim procesam no iestatījumiem līdz niansēm, parādīsim, kuras pogas spiest un kuras opcijas izvēlēties, lai arī Tu vienmēr varētu saslēgt pareizos iestatījumus veiksmīgai Facebook/Instagram reklāmas kampaņai.

7. Atkārtoti mērķēta reklāma (retargeting)

Esi pamanījis, ka, apmeklējot kādu mājaslapu, Tev visur seko reklāma par šo lapu? Šajā lekcijā Tu apgūsi, kā pareizi izveidot atkārtoti mērķētu (retargeting) reklāmu, kas ļaus Tev notvert tieši tos cilvēkus, kas apmeklēja Tavu mājaslapu, klikšķināja uz attēla, skatījās Tavu video vai kā citādi izrādīja interesi, un pārvērst tos par klientiem!

Artboard 61

8. Kā izmantot pielīdzinātās auditorijas (Lookalike audiences)

Šajā lekcijā uzzināsi, kas ir “lookalike” jeb pielīdzinātā auditorija un kā to izmantot Tev par labu, lai ērti uzrunātu vēl plašāku potenciālo klientu skaitu! Šī metode palīdz Facebook algoritmam atrast lietotāju vidē līdzīgus cilvēkus tiem, kas jau ir izdarījuši pirkumu, lai palielinātu potenciālu uzrunāt tieši tos, kas ir gatavi pirkt!

9. FACEBOOK UN INSTAGRAM REKLĀMAS saturs, KAS STRĀDĀ

Šajā lekcijā uzzināsi, kā uzrakstīt tekstus un izveidot tādas bildes un video, uz kuriem cilvēki gribēs klikšķināt un kas radīs vēlmi iegādāties produktus. Šī lekcija sniegs Tev konkrētus piemērus un idejas, lai arī Tu vari izveidot stratēģijā balstītas reklāmas, kas sasniedz savu mērķi.

10. FACEBOOK UN INSTAGRAM REKLĀMAS vizuālais saturs, KAS STRĀDĀ

Šajā lekcijā uzzināsi, kādi ir ideālie attēlu/video izmēri, ieteicamās vadlīnijas un citus vizuālā materiāla nosacījumus, kas palīdz maksas reklāmām sasniegt labus rezultātus. Tāpat Tu uzzināsi pāris viltības un bezmaksas rīkus, kas ļaus pat bez budžeta izveidot pievilcīgus vizuālos materiālus.

11. efektīva REKLĀMAS teksta pamatnoteikumi un formulas

Šajā lekcijā iegūsi ideālu tekstu piemērus un noteikumus, kuriem iziet cauri, lai izveidotu tādus tekstus, kas panāk savu mērķi – iegādāties Tavu produktu/pakalpojumu. Tāpat Tev iedosim universālu formulu, ko ik dienas pielietojam tekstveidē, kas ļaus Tev uzrakstīt skaidru, lakonisku, iedarbīgu un uzrunājošu reklāmas tekstu!

Like ad chat

12. REKLĀMAS aicinājums veikt darbību

Šī lekcija paskaidros labāko praksi, kā precīzi noformulēt aicinājumu veikt darbību (“call to action”) pie Tavas reklāmas. Tas Tev ļaus piestrādāt pie vienas no svarīgākajām reklāmas daļām un panākt, ka vairāk cilvēku, kas redzējuši reklāmu, klikšķina uz saites un kļūst par Taviem klientiem!

13. Kā izmērīt kampaņas efektivitāti

Šajā lekcijā uzzināsi, kādi rādījumi nosaka Facebook/Instagram kampaņas efektivitāti, ko kampaņas rezultāti izsaka, un kā analizēt kampaņas rezultātus. Tas ļaus Tev labāk saprast, ko patiesi ir vērts mērīt un uzlabot rezultātos, kā arī izprast, kādēļ, iespējams, līdzšinējās reklāmas nebija tik efektīvas.

campaign

14. Nākamie soļi: mērogošana

Šajā lekcijā gūsi atbildi uz jautājumu: ko tālāk? Lekcijā izskaidrosim, kā mērogot labos rezultātus un turpināt attīstīt savu klientu piesaistes un pārdošanas mehānismu. Tas ļaus Tev labāk saprast, kā ar Facebook/Instagram reklāmu vari pelnīt ilgtermiņā.

Bonusi

Tu iegūsi arī:

BONUSA LEKCIJA: 7 NOTEIKUMI, lai MĀJASLAPa PIESAISTĪTu KLIENTUS

Uzzināsi 7 noteikumus, ko parasti neviens neievēro, par visefektīvāko, praksē pārbaudīto stratēģiju mājaslapu izveidē, ko izmantojam, lai palīdzētu Latvijas un ārzemju uzņēmumiem regulāri piesaistīt klientus internetā! Šī lekcija ļaus Tev saprast, ko izmainīt arī mājaslapas pusē, lai kampaņa būtu patiesi efektīva.

BONUSA LEKCIJA: Facebook/Instagram reklāma Tavā pārdošanas stratēģijā

Šajā lekcijā labāk sapratīsi “lielo bildi” jeb “no kurienes sākt?”. Lekcijā paskaidrosim fundamentālus pamatus klientu piesaistē internetā un veiksmīgā pārdošanā, lai Tu labāk saprastu, no kā tad sastāv pārdošana digitālajā vidē un kā Facebook/Instagram reklāma iekļaujas reālā uz pārdošanu vērstā stratēģijā.

Piekļuve slēgtai Facebook domubiedru grupai

Apmainies ar idejām, jautājumiem par un ap klientu piesaisti un digitālo mārketingu ar mani un citiem grupas dalībniekiem – freelanceriem, uzņēmējiem un mārketinga entuziastiem!

Ar mūsu palīdzību jau pelna:
Priekšskatījums

Ieskaties

Ielūkojies 10 sekunžu priekšskatījumā, lai saprastu, kā izskatās piekļuve lekcijām!

Kam šis kurss noder

LEKCIJAS PRAKSĒ IZMANTO

rezultāts

ŠĪS APMĀCĪBAS TEV PALĪDZĒS:

mūsu stratēģija praksē

kā tas strādā dzīvē

Piemēram, ar stratēģijā balstītu Facebook / Instagram reklāmu palīdzējām klientam ieņemt 20’481 €, iztērējot vien 266 € mēneša laikā!

Spied "Pievienoties apmācībām" un sāc piesaistīt klientus ar pārdomātu facebook/instagram reklāmu jau šodien!

50% atlaide spēkā vēl īsu brīdi!

Facebook / Instagram reklāmas meistarklase

Kā izveidot un izvietot efektīvas Facebook / Instagram reklāmas, kas palīdz piesaistīt maksājošus klientus internetā

Iemācies, kā izveidot un izvietot efektīvas Facebook / Instagram reklāmas, kas atpelna ieguldīto ar uzviju!

95.90 €

47.95 €

Ja nebūsi neko noderīgu iemācījies, naudu atgriezīsim 100% apmērā.

TU IEGŪSI:

Garantējam

NEKO NERISKĒ

Ja Tu jebkāda iemesla dēļ nebūsi apmierināts ar lekciju kursu “Facebook / Instagram reklāmas meistarklase“, dod mums ziņu un nekavējoties atgriezīsim Tavu maksājumu pilnā apmērā! 30 dienu laikā kopš iegādes Tev ir tikai jānosūta e-pasts uz hello@digitaldrive.lv.

Tas nozīmē, ka Tev nav pašlaik jāpieņem gala lēmums. Pievienojies apmācībām, apskaties, izmēģini, saproti, vai Tev šīs apmācības noder, un tikai tad pieņem gala lēmumu.

Iepazīsties

Kursa lektori

KRISTIĀNS LĪCIS

IcebergBuilder un Digital Drive vadītājs

Kristiānam ir 10 gadu pieredze, pārdodot gan klientu, gan savu uzņēmumu produktus, izmantojot šobrīd spēcīgākās stratēģijas noslēpumus.

KATE KAULAKALNA

IcebergBuilder un Digital Drive vadītāja

Kate ir satura mārketinga eksperte ar 5 gadu pieredzi uz pirkumiem vērstas satura stratēģijas izveidē kā no teksta, tā dizaina viedokļa.

kontakti

Saziņai elektroniski

Ja Tev ir radušies kādi jautājumi, kā varam Tev palīdzēt, sazinies ar mums epastā, aizpildot formu vai rakstot uz hello@digitaldrive.lv!

Biežāk uzdotie

Jautājumi

Apmācības sastāv no video lekcijām, kuras Tu vari noskatīties jebkurā sev ērtā laikā. Lekcijas ir vidēji 15 minūšu garas, un tās visas ir pieejamas tiešsaistē. Tām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.

Kur tas ir bijis nepieciešams, esam pa tiešo ierakstījuši, ko tieši spiest uz sava datora ekrāna, lai Tu varētu atkārtot darbības un sasniegt tieši tādu pašu rezultātu.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā vai sūtot privātu ziņu, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Reģistrējoties Tu e-pastā saņemsi unikālu piekļuvi. Lekciju saturu nosūtīsim Tev saitē uz Digital Drive kursu lapu, kurā apkopotas visas 10 lekcijas, kurām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.

Parasti lielākā daļa no šo apmācību dalībniekiem ir iesācēji, tāpēc mēs sākam ar pamatiem un Tev nevienā brīdī neradīsies sajūta, ka netiec līdzi.

Visus konceptus aprakstām vienkāršā valodā, izvairoties no nevajadzīga žargona, kas ļauj cilvēkiem jebkurā vecuma grupā un ar jebkādu sagatavotības stāvokli veiksmīgi apgūt reklāmas nianses.

Ja nu kādā brīdī kaut ko nesapratīsi vai kaut kas nesanāks, Tu vienmēr vari uzdot jautājumu vai nu privāti vai mūsu Facebook grupā! 

Ja vēlies izmantot naudas atgriešanas garantiju, sūti e-pastu uz kristians@digitaldrive.lv 30 dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas un saņem iemaksāto 100% apmērā atpakaļ nekavējoties.

Tas nozīmē, ka Tev nav jāpieņem gala lēmums tagad. Piesakies, lai rezervētu savu vietu grupā, apskaties vai apmācības sniedz Tev gaidīto rezultātu un tikai tad pieņem gala lēmumu!

Naudas atgriešanas garantiju varam atļauties piedāvāt tikai tāpēc, ka zinām, ka manas apmācības cilvēkiem patiešām noder un tie gūst lieliskus rezultātus!

Tu apmācībām varēsi veltīt tik daudz vai maz laika, cik vēlēsies, jo Tev būs neierobežota pieeja apmācību materiāliem neierobežotu laiku.

Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atkārtotu informāciju par jebkuru digitālā mārketinga aspektu.

Pat, ja šobrīd vēl nedomā būvēt savu mārketingu, tad jebkurā gadījumā iesaku pievienoties apmācībām tagad, jo, papildinot materiālus (Tev visi atjauninājumi un papildinājumi būs bez maksas), apmācību cena celsies.

Ja, skatoties lekcijas, Tev radīsies jebkādi jautājumi par digitālā mārketinga un pārdošanas niansēm, varēsi tos droši uzdot mūsu slēgtajā Facebook grupā, jo, visticamāk, arī kādam citam būs radies tāds vai līdzīgs jautājums.

Vai arī vari droši sūtīt man privātu ziņu uz epastu vai Facebook lapu, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim jebkādos tehniskos vai personīgos jautājumos!

Ja Tu jau esi iepriekš interesējies par digitālo mārketingu, tad, visticamākais, ka ar daudziem no konceptiem un idejām būsi jau pazīstams.

Labā ziņa ir, ka daudzi pieredzējuši mārketinga speciālisti ir sajūsmā par šīm apmācībām, jo ir daudz dažādu nianšu un taktiku, par kurām viņi iepriekš nezināja un kas tagad palīdz uzlabot viņu reklāmas un palielināt ienākumus.

Ja Tu uztraucies, ka zināsi jau visu, ko es mācu, tad es iesaku vienkārši piereģistrēties, paskatīties lekcijas un prasīt naudu atpakaļ, ja nebūsi iemācījies neko jaunu.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

Ja Tev nepatīk maksāt ar maksājumu karti, tad vienmēr ir iespēja izmantot PayPal.

Nelaid garām iespēju beidzot iemācīties, kā piesaistīt klientus, izmantojot Facebook / Instagram reklāmu!

50% atlaide spēkā vēl:

Facebook / Instagram reklāmas meistarklase

Kā izveidot un izvietot efektīvas Facebook / Instagram reklāmas, kas palīdz piesaistīt maksājošus klientus internetā

Iemācies, kā izveidot un izvietot efektīvas Facebook / Instagram reklāmas, kas atpelna ieguldīto ar uzviju!

95.90 €

47.95 €

Ja nebūsi neko noderīgu iemācījies, naudu atgriezīsim 100% apmērā.

TU IEGŪSI:

Garantējam

ABSOLŪTI BEZ RISKA

Ja Tu jebkāda iemesla dēļ nebūsi apmierināts ar lekciju kursu “Facebook / Instagram reklāmas meistarklase“, dod mums ziņu un nekavējoties atgriezīsim Tavu maksājumu pilnā apmērā! 30 dienu laikā kopš iegādes Tev ir tikai jānosūta e-pasts uz hello@digitaldrive.lv.

Tas nozīmē, ka Tev nav pašlaik jāpieņem gala lēmums. Pievienojies apmācībām, apskaties, izmēģini, saproti, vai Tev šīs apmācības noder, un tikai tad pieņem gala lēmumu.

Kontakti:

hello@digitaldrive.lv
Rīga, Sporta iela 2,
LV-1013

Juridiskās detaļas:

SIA "Positive Company"
40203072094
LV40203072094
Aleksandra Grīna bulvāris 13 - 27,
Rīga, LV-1002

This site is not in any way affiliated with Facebook, Inc.

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.