Online apmācību kurss topošajām un esošajām uzņēmējām

Soli pa solim iemācies, kā sākt piesaistīt klientus internetā un audzēt ienākumus no digitālajiem kanāliem!

Bez lielas naudas tērēšanas reklāmā

Bez "gudrām" frāzēm un terminiem

Bez aģentūras iesaistes

[statistika]

VAI ZINĀJI?

Patērētāju meklē preces/pakalpojumus internetā, pirms kaut ko nopērk.
0 %

Digitālajā vidē šobrīd ir atrodams ikviens Tavs potenciālais klients. Neatkarīgi, vai esi uzņēmējs, pašnodarbinātā, digitālā mārketinga entuziaste vai tikai gribētu kaut kad nākotnē kaut ko pārdot internetā, Tev IR jāsaprot, kā strādā digitālā pārdošana!

IZKLAUSĀS PĒC TEVIS?

Online apmācību kurss topošajām un esošajām uzņēmējām, kas grib uzsākt vai paātrināt biznesa izaugsmi un pārspēt konkurentus

"KĀ SĀKT PIESAISTĪT KLIENTUS UN PĀRDOT INTERNETĀ?
DIGITĀLĀ MĀRKETINGA PAMATI"

TU UZZINĀSI:

[atsauksmes]

KO SAKA APMĀCĪBU ABSOLVENTI

"Šis lekciju kurss sniedz ļoti labu ieskatu digitālā mārketinga pamatos. Visvairāk man noderēja skaidrā struktūra, ko es varu pielietot sava uzņēmuma izaugsmei."
ARTŪRS
sia sinhro valdes loceklis
"Šīs lekcijas ir ļoti izdevīgas attiecībā pret to, ko saņem. Tā kā laiks ir nauda, labāk pāris stundas veltīt, mācoties no šīm noderīgajām lekcijām, ko vada Kristiāns un Kate."
MĀRTIŅŠ
pārdevējs biomedicīnā un Fotogrāfs

[lekciju saturs]

KO TU IEMĀCĪSIES ŠAJĀ KURSĀ:

1. LEKCIJA: Kas ir digitālais mārketings?

Bez aplinkiem iemācies, kā digitālais mārketings strādā un no kādiem kanāliem tas sastāv, lai Tu brīvi orientētos digitālās pārdošanas pasaulē un uzsāktu piesaistīt klientus jau rīt!

2. LEKCIJA: Klientu ceļš - veiksmīga digitālā mārketinga pamats

Uzzini, kāpēc pārdošanas ceļš (funnel) ir jebkura uzņēmuma veiksmes atslēga, kā arī 7 klientu ceļa posmus, caur kuriem izvedot savu klientu, Tu iegūsi lojālus pircējus un nopelnīsi vairāk par saviem konkurentiem!

Text message ads

3. LEKCIJA: Satura mārketings - svarīgākais elements Tavā stratēģijā

Iemācies 6 priekšnoteikumus perfektam satura mārketingam, lai ne tikai piesaistītu interesi savam uzņēmumam, bet arī aizvestu savus klientus no intereses līdz reālam pirkumam. 

Dollar pay per click

4. LEKCIJA: Maksas reklāma - kā izvēlēties starp Google, Facebook, Twitter, YouTube un citiem kanāliem?

Uzzini, kuros kanālos visefektīvāk noķert tieši Tavus klientus, kā arī apgūsti 5 veiksmīgas digitālās reklāmas noslēpumus (viena no tām noteiks vairāk kā 60% Tavas reklāmas veiksmes), kas ļaus ietaupīt naudu uz liekiem eksperimentiem.

5. LEKCIJA: Sociālo tīklu mārketings - 4 lietas, kas Tev jādara sociālajos tīklos, ja gribi būt veiksmīgsA

Uzzini, kā izveidot pārdomātu sociālo mediju stratēģiju, kas ne tikai savāc “likes” un “shares”, bet arī kalpo, lai potenciālos klientus pārvērstu pastāvīgos klientos, kas pie Tevis atgriežas vēl un vēl.

receive emails read

6. LEKCIJA: E-pastu mārketings - joprojām efektīvākais pārdošanas kanāls

Uzzini par 3 veida e-pastiem, ko sūtīt saviem klientiem un kļūsti gudrāks par saviem konkurentiem, iemācoties izmantot e-pastu mārketingu tā, lai pārdošana notiek gluži automātiski.

7. LEKCIJA: SEO - Kas ir meklētājprogrammu optimizācija un kā to pielietot klientu ieguvē?

Apgūsti pamatus vienā no šī brīža spēcīgākajām mārketinga praksēm un iemācies, kā to veidot, lai Tava lapa ģenerētu ne tikai apmeklētājus, bet arī peļņu.

8. LEKCIJA: Kā mērogot un uzlabot digitālās pārdošanas procesu?

Iemācies optimizēt savus pārdošanas rādītājus un beidzot saproti, kas ir svarīgākie rādītāji digitālā mārketinga efektivitātē un ko Tu vari mainīt, lai Tava pārdošana internetā tiek līdzi tendencēm un klientu vēlmēm.

[bonusi]

TAS VĒL NAV VISS:

a1

BONUSA LEKCIJA: Ko darīt, ja man nav produkta, ko pārdot internetā?

Iemācies 4 taktikas, kā jau tagad sākt pārdot un pelnīt digitālajā pasaulē, pat ja Tev vēl nav sava produkta!

BONUSA LEKCIJA: 7 NOTEIKUMI, lai MĀJASLAPa PIESAISTĪTu KLIENTUS

Uzzini 7 noteikumus, ko parasti neviens neievēro, par visefektīvāko, praksē pārbaudīto stratēģiju mājaslapu izveidē, ko izmantojam, lai palīdzētu Latvijas un ārzemju uzņēmumiem regulāri piesaistīt klientus internetā!

Piekļuve slēgtai Facebook domubiedru grupai

Apmainies ar idejām, jautājumiem par un ap klientu piesaisti un digitālo mārketingu ar mani un citiem grupas dalībniekiem – freelanceriem, uzņēmējiem un mārketinga entuziastiem!

[kam lekcijas paredzētas]

LEKCIJAS PRAKSĒ IZMANTO:

[rezultāts]

ŠĪS APMĀCĪBAS TEV PALĪDZĒS:

[ieguvumi]

KO TU IEGŪSI:

video streaming
NEIEROBEŽOTU PIEKĻUVI ONLINE LEKCIJU KURSAM

8+2 lekciju apmācību kursu “Kā pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati” ar neierobežotu piekļuvi lekciju saturam tiešsaistē

PIEKĻUVI SLĒGTAI DOMUBIEDRU GRUPAI

Piekļuvi slēgtai Facebook domubiedru grupai tīklošanai un noderīgai informācijas apmaiņai ar nozares profesionāļiem – tādiem kā Tu!

a1
2 BONUSA LEKCIJAS

Divas papildu lekcijas BONUSĀ: “Ko darīt, ja man nav produkta, ko pārdot internetā?” un “7 noteikumi, lai mājaslapa piesaistītu klientus​”

Izvēle ir Tavās rokās.
Spied "Pievienoties apmācībām" un sāc pārvērst interesentus par klientiem jau šodien!

[tiešsaistes apmācības]

"KĀ SĀKT PIESAISTĪT KLIENTUS UN PĀRDOT INTERNETĀ?
DIGITĀLĀ MĀRKETINGA PAMATI"

Iemācies, kā ar digitālā mārketinga palīdzību audzēt un attīstīt jebkāda tipa biznesu laikā un naudā efektīvi!

TIKAI 47.95 €

Ja nebūsi neko noderīgu iemācījusies, naudu atgriezīsim 100% apmērā.

[garantējam]

NEKO NERISKĒ

Ja Tu jebkāda iemesla dēļ nebūsi apmierināta ar lekciju kursu ““Kā sākt piesaistīt klientus un pārdot internetā? Digitālā mārketinga pamati”, dod man ziņu un es nekavējoties atgriezīšu Tavu maksājumu pilnā apmērā! 30 dienu laikā kopš iegādes Tev ir tikai jānosūta e-pasts uz kate@digitaldrive.lv.

Tas nozīmē, ka Tev nav pašlaik jāpieņem gala lēmums. Pievienojies apmācībām, lai rezervētu sev vietu nākamajā grupā, apskaties, izmēģini, saproti, vai Tev šīs apmācības noder, un tikai tad pieņem gala lēmumu.

[iepazīsties]

KURSA LEKTORI

KRISTIĀNS LĪCIS

IcebergBuilder un Digital Drive vadītājs

Kristiānam ir vairāk kā 8 gadu pieredze, pārdodot gan klientu, gan savu uzņēmumu produktus, izmantojot šobrīd spēcīgākās stratēģijas noslēpumus.

KATE KAULAKALNA

IcebergBuilder un Digital Drive vadītāja

Kate ir satura mārketinga eksperte ar ilggadēju pieredzi pārdodošu tekstu rakstīšanā un uz pirkumiem vērstas satura stratēģijas izveidē.

[BIEŽĀK UZDOTIE]

JAUTĀJUMI

Apmācības sastāv no video lekcijām, kuras Tu vari noskatīties jebkurā sev ērtā laikā. Lekcijas ir ~20 minūšu garas, un tās visas ir pieejamas tiešsaistē.

Kur tas ir bijis nepieciešams, esmu pa tiešo ierakstījis, ko es spiežu uz sava datora ekrāna, lai Tu varētu atkārtot darbības un sasniegt tieši tādu pašu rezultātu.

Ja skatoties Tev radīsies jebkādi jautājumi, varēsi tos uzreiz uzdot mūsu Facebook grupā vai sūtot privātu ziņu, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim!

Reģistrējoties Tu e-pastā saņemsi unikālu piekļuvi. Lekciju saturu nosūtīsim Tev saitē uz Digital Drive kursu lapu, kurā apkopotas visas 8+2 lekcijas, kurām piekļūsi ar savu lietotājvārdu un paroli.

Parasti lielākā daļa no šo apmācību dalībniekiem ir iesācēji, tāpēc mēs sākam ar pamatiem un Tev nevienā brīdī neradīsies sajūta, ka netiec līdzi.

Visus konceptus es aprakstu vienkāršā valodā, izvairoties no nevajadzīga žargona, kas ļauj cilvēkiem jebkurā vecuma grupā un ar jebkādu sagatavotības stāvokli veiksmīgi apgūt digitālā mārketinga pamatus.

Ja nu kādā brīdī kaut ko nesapratīsi vai kaut kas nesanāks, Tu vienmēr vari uzdot jautājumu vai nu privāti vai mūsu Facebook grupā! 

Ja vēlies izmantot naudas atgriešanas garantiju, sūti e-pastu uz kristians@digitaldrive.lv 30 dienu laikā kopš pirkuma izdarīšanas un saņem iemaksāto 100% apmērā atpakaļ nekavējoties.

Tas nozīmē, ka Tev nav jāpieņem gala lēmums tagad. Piesakies, lai rezervētu savu vietu grupā, apskaties vai apmācības sniedz Tev gaidīto rezultātu un tikai tad pieņem gala lēmumu!

Naudas atgriešanas garantiju es varu atļauties piedāvāt tikai tāpēc, ka es zinu, ka manas apmācības cilvēkiem patiešām noder un tie gūst lieliskus rezultātus!

Tu apmācībām varēsi veltīt tik daudz vai maz laika, cik vēlēsies, jo Tev būs neierobežota pieeja apmācību materiāliem neierobežotu laiku.

Tu vari mācīties savā ātrumā vai jebkurā brīdī atgriezties pie materiāliem, lai slīpētu vai atkārtotu informāciju par jebkuru digitālā mārketinga aspektu.

Pat, ja šobrīd vēl nedomā būvēt savu mārketingu, tad jebkurā gadījumā iesaku pievienoties apmācībām tagad, jo, papildinot materiālus (Tev visi atjauninājumi un papildinājumi būs bez maksas), apmācību cena celsies.

Ja, skatoties lekcijas, Tev radīsies jebkādi jautājumi par digitālā mārketinga un pārdošanas niansēm, varēsi tos droši uzdot mūsu slēgtajā Facebook grupā, jo, visticamāk, arī kādam citam būs radies tāds vai līdzīgs jautājums.

Vai arī vari droši sūtīt man privātu ziņu uz epastu vai Facebook lapu, un es vai kāds no maniem komandas biedriem ar prieku palīdzēsim jebkādos tehniskos vai personīgos jautājumos!

Ja Tu jau esi iepriekš interesējies par digitālo mārketingu, tad, visticamākais, ka ar daudziem no konceptiem un idejām būsi jau pazīstams.

Labā ziņa ir, ka daudzi pieredzējuši mārketinga speciālisti ir sajūsmā par šīm apmācībām, jo ir daudz dažādu nianšu un taktiku, par kurām viņi iepriekš nezināja un kas tagad palīdz uzlabot viņu reklāmas un palielināt ienākumus.

Ja Tu uztraucies, ka zināsi jau visu, ko es mācu, tad es iesaku vienkārši piereģistrēties, paskatīties lekcijas un prasīt naudu atpakaļ, ja nebūsi iemācījies neko jaunu.

Mēs izmantojam augtas drošības enkripcijas metodes, kas ir kļuvušas par industrijas standartu. Tava maksājumu kartes informācija netiek parādīta (pat mums), jo mēs uztveram Tavu datu drošību ļoti nopietni.

Ja Tev nepatīk maksāt ar maksājumu karti, tad vienmēr ir iespēja izmantot PayPal.

Nelaid garām iespēju pacelt savu klientu piesaisti nākamajā līmenī ar šīm video apmācībām!

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.

Mūsu mārketinga noslēpumi Tavā
e-pasta kastītē!

Gribi uzzināt, kāpēc 6 139 darītāji, uzņēmēji un mārketinga entuziasti paliek pierakstījušies mūsu iknedēļas jaunumiem? Atstāj savu e-pastu zemāk un uzzini!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas lietošanas pieredzi.