MEKLĒJAM

KLIENTU SIRŽU
IEKAROTĀJU

[PAR TEVI]

PRASĪBAS

[PAR mums]

kas ir digital drive

DIGITAL DRIVE ir strauji augoša aģentūra digitālās pārdošanas stratēģijas jomā, un pašlaik mūsu galvenais darbības virziens ir palīdzēt iespējami vairāk cilvēkiem un uzņēmumiem, kas ir spējīgi un vēlas radīt, darīt, ražot un sniegt pievienoto vērtību pasauleo caur saviem produktiem un pakalpojumiem sasniegt jaunus apvāršņus caur efektīvu digitālo klientu piesaisti.

Mēs neveidojam brutālas reklāmas, kas kliedz “pērc”. Tāpat arī mēs neesam “starā” par garām un garlaicīgām “par mums” sadaļām un sausiem produktu aprakstiem. Mūsu veidots saturs tiecās būt jēgpilns un vērtīgs, un caur izglītošanu – bez uzspiešanas – pierādīt kāda produkta vai pakalpojuma pievienoto vērtību.

Katru dienu tiek radītas arvien jaunas biznesa idejas, kas spēs atrisināt kādu mums aktuālu problēmu, uzlabot mūsu dzīves un vidi mums apkārt. Mūsu digitālā klientu piesaistes stratēģija balstās pārbaudītā struktūrā, ko izmanto tūkstošiem veiksmīgu uzņēmumu pasaulē. Tā ir stratēģija, kas reāli palīdz pirkumiem mājaslapā notikt. Tas ir šobrīd efektīvākais ceļš, kā palīdzēt lieliskām idejām beidzot tikt sadzirdētām un tapt par īstenību.

DIGITAL DRIVE

SIA Positive Company,

Reģ. nr: 40203072094

Fiziskā adrese: Sporta iela 2

MŪSU MISIJA

Mēs radām iespējas, caur apmācībām, rīkiem un pakalpojumiem, kas palīdz dažādiem gan lieliem, gan maziem Latvijas un ārzemju uzņēmumiem sasniegt savus mērķus visā pasaulē.

MŪSU VĒRTĪBAS

Mūsu vērtības ir izaugsme, zināšanas un rezultāts. Mēs izglītojam savus klientus par pārdomāta mārketinga iespējām un vienlaikus nepārstājam augt paši.

[PAR darbu]

DARBS AR MUMS IR TIK STILĪGS, JO TEV BŪS:

IESPĒJAMS,

TIEŠI TU ESI TAS, KO MĒS MEKLĒJAM!

Padari mūsu komandu vēl labāku un spējīgāku ar savu talantu! Spied uz pogas, aizpildi anketu un pierādi, ka tieši Tu būsi tas, kurš palīdzēs simtiem uzņēmumu sasniegt jaunus horizontus!

SIA Positive Company, visas tiesības aizsargātas.

Mūsu mārketinga noslēpumi Tavā
e-pasta kastītē!

Gribi uzzināt, kāpēc 6 139 darītāji, uzņēmēji un mārketinga entuziasti paliek pierakstījušies mūsu iknedēļas jaunumiem? Atstāj savu e-pastu zemāk un uzzini!

Tavi dati ir drošībā. Mēs Tev nesūtīsim spamu un nepārdosim Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājaslapas lietošanas pieredzi.