Piesakies konsultācijai, lai zinātu, kā sistemātiski piesaistīt savam biznesam klientus internetā!

Šī 30 min konsultācija Tev dos izpratni, kā dažādi digitālie kanāli strādā kopā klientu piesaistei, un rīcības plānu par pirmajiem soļiem tieši Tavam biznesam!

Norēķinu informācija

Jūsu pasūtījums

Produkts Summa
Konsultācija ar pārdošanas stratēģi Kristiānu (30 min)  × 1 19.99
Summa 19.99
Kopā 19.99 (ieskaitot 3.47 PVN)
  • Veic drošu maksājumu ar Stripe.

Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, izveidotu kontu un piedāvātu draudzīgu lietotāja pieredzi mūsu portālā, kā arī citiem mērķiem, kas aprakstīti lapā privātuma politika.

Aizsargājam Tavu privātumu

Tavi dati ir drošībā

Bez saistībām

PIEVIENOJIES ŠIEM VEIKSMES STĀSTIEM

"Digital Drive palīdzēja mums atrast rīkus un iespējas [..], lai patērētājs zinātu mūsu produktu un varētu nokļūt līdz aptiekai. Liels paldies Katei un Kristiānam par viņu palīdzību!"

TOMS
Latvijas reģiona vadītājs farmācijas uzņēmumam

"Īsā laikā tika izveidots gan pārdošanas lapas teksts, gan reklāmu saturs, gan pašas kampaņas, kas sasniedza savu mērķi. Kopā pārdevām pilnīgi visas konferences biļetes, beigās vēl paaugstinot cenas lielā pieprasījuma dēļ."

Zanda
WeAreVery valdes priekšsēdētāja

"Kopīgiem spēkiem tapa lapa, kādu pats nebūtu izveidojis - izrunājām dažādas nianses tekstos un vizuālajā saturā, kas padarīja lapas saturu daudz vieglāk uztveramu un loģiskāku, vedot uz pirkumu. Sarunā ar Kristiānu atradām tieši mana produkta specifikai piemērotāko kampaņas shēmu.​"

MĀRTIŅŠ
molekulārbiologs